Kategoria: siatkówka

Start fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV w NC+

pn 19 listopada 2018

20 listopada rozpocznie się faza grupowa siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV. Rozgrywki po raz pierwszy transmituje platforma nc+, która w sezonie 2018/2019 pokaże 150 meczów.

Liga Mistrzów CEV to prestiżowe, klubowe rozgrywki siatkarskie z udziałem najlepszych klubów z Europy i największych światowych gwiazd siatkówki. W tym sezonie w fazie grupowej męskich rozgrywek wystąpią trzy polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Trefl Gdańsk. Także trzy drużyny będą reprezentować nasz kraj w Lidze Mistrzyń CEV – Chemik Police, ŁKS Commercecon Łódź oraz Grot Budowlani Łódź. Wszystkie mecze na żywo będzie można oglądać wyłącznie w kanałach i serwisach sportowych nc+.

Pierwsze mecze Ligi Mistrzów CEV zostaną rozegrane we wtorek 20 listopada i już wtedy na kibiców czekają ogromne emocje związane tak z męską, jak i żeńską siatkówką. O godzinie 17:30 w CANAL+ SPORT zacznie się studio z Bełchatowa przed meczem PGE Skra – Trefl Gdańsk, a transmisja tego meczu będzie dostępna także na Facebooku CANAL+ SPORT. O godzinie 20:00 CANAL+ SPORT 2 zaprasza na studio, a potem mecz ŁKS Commercecon Łódź - SCC Palmberg Schwerin. Dzień później o godzinie 17:30 w CANAL+ SPORT rozpocznie się studio przed meczem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – VK CEZ Karlovarsko. W czwartek widzowie CANAL+ SPORT zobaczą dwa mecze – o godzinie 17:30 Chemik Police – CSM Bukareszt, a o 20:25 Igor Gorgonzola Novara – Grot Budowlani Łódź. Podsumowaniem każdej kolejki będzie studio Ligi Mistrzów, w którym analizy i skróty wszystkich meczów omówią Żelisław Żyżyński oraz stali siatkarscy eksperci nc+: Milena Sadurek i Daniel Pliński.

W gronie ekspertów znajdą się także inni wielokrotni reprezentanci Polski, a wśród nich medaliści mistrzostw świata i Europy. Naszą drużynę komentatorską tworzyć będą m.in. Paweł Zagumny, Dorota Świeniewicz, Natalia Bamber-Laskowska, Joanna Mirek, Witold Roman i Paweł Siezieniewski. Wyjątkowe w światowej skali analizy meczowe z wykorzystaniem systemu Piero przeprowadzi Oskar Kaczmarczyk - odpowiedzialny za ten element w reprezentacji, która zdobyła mistrzostwo świata w 2014 roku.

„Liga Mistrzów to wielkie emocje i jestem szczęśliwy, że to właśnie nc+ będzie ich częścią. Pracę nad tym projektem zaczęliśmy kilka miesięcy temu i jestem przekonany, że przepracowaliśmy ten okres nie gorzej niż kadra Vitala Heynena przed mistrzostwami świata. Udało nam się zbudować wyjątkowy zespół ekspertów, którzy stawali na podium największych światowych imprez i którzy kochają siatkówkę, tak jak nasi wyjątkowi polscy kibice. Każdy mecz polskich drużyn skomentujemy z wysokości boiska, w Polsce będziemy też wszędzie z naszym studiem. Oskar Kaczmarczyk pomoże polskim fanom, najlepszym na świecie, jeszcze lepiej zrozumieć wszystkie detale i tajniki siatkówki. Nie możemy się doczekać pierwszej zagrywki i pierwszych piłek w meczach Ligi Mistrzów z udziałem tak wyjątkowej drużyny siatkarskich gwiazd w nowej roli i nowych barwach” - mówi Żelisław Żyżyński, szef redakcji siatkarskiej w nc+.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE