Kategoria: golf | PGA

Start sezonu golfowego w nc+

pt 9 stycznia 2015

Zawodami w Republice Południowej Afryki, zaplanowanymi na 8-11 stycznia, zainaugurowany został tegoroczny sezon golfowy na antenach nc+. Transmisje z cyklu najbardziej prestiżowych turniejów „Golf European Tour 2015” można śledzić od stycznia do końca listopada w kanałach sportowych platformy nc+.


Na 2015 rok zaplanowanych zostało aż 46 turniejów cyklu „Golf European Tour 2015”. Sezon zwieńczą zaplanowane na 19-22 listopada zawody w Dubaju. Poznamy wówczas ostatecznego zwycięzcę pasjonująco zapowiadającej się rywalizacji, która w ciągu 11 miesięcy zagości w 27 krajach. Tytułu broni Rory McIlroy z Irlandii Północnej.

Sympatycy golfa mogą pasjonować się rywalizacją najlepszych na świecie specjalistów w tej dyscyplinie sportu śledząc transmisje w CANAL+ Sport i CANAL+ Family. Zawody komentują wybitni znawcy i propagatorzy golfa w Polsce: Andrzej i Jacek Personowie.

- Ten sezon zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Zobaczymy jak lider światowego rankingu Rory McIlroy odnajdzie się w nowej roli. Na arenie międzynarodowej mamy wielu nowych, młodych zawodników, którzy na pewno będą próbowali Irlandczyka dogonić. Do gry powraca także po długiej przerwie spowodowanej kontuzjami Tiger Woods. Były mistrz z pewnością chciałby powrócić na szczyt i zagwarantować sobie miano najlepszego golfisty wszech czasów – zapowiada Jacek Person, zawodnik i trener golfa, ekspert nc+.

Pierwszy tegoroczny turniej – South African Open Championship - odbył się 8-11 stycznia w Glendower Golf Club w Republice Południowej Afryki. Na kolejne transmisje – zawody Abu Dhabi HSBC Golf Championship – zapraszamy od 15 do 18 stycznia w CANAL+ Sport i CANAL+ Family.

Najbliższe transmisje golfa w kanałach nc+:

Abu Dhabi HSBC Golf Championship
15 stycznia, czwartek, 12:00, runda 1 – CANAL+ Sport
16 stycznia, piątek, 12:00, runda 2 – CANAL+ Sport
17 stycznia, sobota, 10:00, runda 3 – CANAL+ Family
18 stycznia, niedziela, 9:30, runda finałowa – CANAL+ Family

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE