Startuje magazyn „Na mundialu” w nc+

śr 11 czerwca 2014

Wraz z inauguracją piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii rusza nowy piłkarski magazyn nc+ „Na mundialu”. Od 12 czerwca codziennie wieczorem w CANAL+ Sport i nSport emitowany będzie 45-minutowy program, w którym prezentowane będą fragmenty meczów, bramki, analizy oraz korespondencje reportera nc+ Piotra Karpińskiego.

Brazylijski mundial, który rusza już w najbliższy czwartek, rozpala emocje kibiców na całym świecie. Platforma nc+ w czasie mistrzostw w każdy wieczór zapraszać będzie widzów do specjalnego programu „Na mundialu”. W magazynie prezentowane będą wszystkie istotne wydarzenia z brazylijskich boisk, w tym fragmenty spotkań i bramki.


Korespondencje z Brazylii nadawane będą przez reportera nc+ Piotra Karpińskiego, który codziennie zajrzy wszędzie tam, gdzie będzie się działo coś interesującego m.in. na konferencje prasowe, treningi zespołów i miejsca spotkań kibiców.


- Do Brazylii lecę pełen nadziei. Nadziei na to, że to będzie niezapomniany mundial. Turniej piękny, radosny, kolorowy, przepełniony pasją i emocjami. Wiem, że kłóci się to z doniesieniami, które docierają z Brazylii. Aż trudno w to uwierzyć, ale naród, który tak bardzo futbol uwielbia, równie mocno mundialu u siebie nie chce – mówi Piotr Karpiński.


- Znajomy Brazylijczyk powiedział mi jednak, że z pierwszym gwizdkiem meczu otwarcia wszystko się odmieni. Że Brazylia na miesiąc zapomni o biedzie, korupcji i protestach. I zacznie kibicować, zacznie się bawić i będzie marzyć o szóstym triumfie w mistrzostwach świata. Czy tak będzie? Nie wiem, ale w swoich relacjach będę się starał pokazać zarówno tę kolorową część mundialu, jak również wszystko to, co ten obraz może popsuć. Na ten turniej mam też swój prywatny cel: chciałbym odnaleźć Didiego, fryzjera, u którego od lat strzyże się Pele. Wejść do jego lokalu i powiedzieć: Na Pelego proszę. To byłoby coś! – zapowiada reporter nc+.


Program „Na mundialu” będzie emitowany od 12 czerwca codziennie o 20:00 w CANAL+ Sport i nSport, a więc po pierwszym spotkaniu danego wieczoru, a przed rozpoczęciem drugiego. Kolejnego dnia omawiane będą rozegrane mecze oraz zapowiadane kolejne starcia. Po fazie grupowej, a więc od 1/8 finału mistrzostw świata, magazyn rozpoczynać się będzie o 21:00.


Magazyn „Na mundialu”

Od 12 czerwca

CANAL+ Sport / nSport

Codziennie o 20:00


Od 28 czerwca

CANAL+ Sport / nSport

Codziennie o 21:00


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE