Kategoria: Ekstraklasa

Steblecki ponownie w Cracovii

śr 15 czerwca 2016

Sebastian Steblecki został zawodnikiem Cracovii - ogłoszono na stronie internetowej klubu. 24-letni pomocnik podpisał z "Pasami" dwuletni kontrakt.

Dzięki pomyślnemu finiszowi negocjacji między MKS Cracovią SSA, a Górnikiem Zabrze SSA, kluby doszły do porozumienia, którego efektem jest transfer definitywny ofensywnego pomocnika Sebastiana Stebleckiego - napisano w oficjalnym komunikacie klubu.

Wychowanek Cracovii podpisał z "Pasami" dwuletni kontrakt i jeszcze dziś dołączy do przygotowań drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego.

Steblecki występował w Górniku Zabrze przez ostatnie pół roku. Wcześniej grał w holenderskim SC Cambuur Leeuwarden, do którego w 2014 roku przeszedł z Cracovii. W minionym sezonie Ekstraklasy ofensywny pomocnik rozegrał 13 meczów. Zdobył w nich dwa gole.

To kolejny piłkarz, który podpisał kontrakt z Cracovią. Do drużyny z Krakowa dołączą również Milan Dimun, Rafał Dobroliński, Robert Litauszki i Mateusz Szczepaniak.

Niesamowicie cieszę się z powrotu do Cracovii, mojego ukochanego klubu, w którym się wychowałem i któremu zawsze kibicowałem. Za ostatnie pół roku dziękuje również Górnikowi Zabrze. Liczę na to, że szybko pokażę się z dobrej strony i będę wzmocnieniem dla drużyny Jacka Zielińskiego - powiedział Steblecki.Tekst: AS Info / canalplus.pl

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE