ARTYKUŁY W KATEGORII:
Arsene Wenger

18.08.2016
Po pierwszej kolejce nowego sezonu mam murowaną pewność, na co lepiej wydawać forsę w Premier League. Na pytanie - wzmacniać obronę, czy za wszelką cenę stawiać na atak, może być tylko jedna odpowiedź - strzelamy gole - pisze Marcin Rosłoń, komentator angielskiej Premier League w nc+.
22.01.2016
Arsenal zagra w najbliższą niedzielę z Chelsea w 23. kolejce Premier League. Menedżer "Kanonierów", Arsene Wenger uważa, że pomimo nieobecności Jose Mourinho nadchodzące derby nie stracą nic ze swojej intensywności.
05.08.2015
Wielkimi krokami zbliża się 8 sierpnia, a więc data, którą miłośnicy futbolu mają zaznaczoną w kalendarzach czerwonym kolorem. Tego dnia startuje Barclays Premier League, uznawana za najsilniejszą ligę świata. Rywalizacja z udziałem między innymi Chelsea, Manchesteru United, Arsenalu, Manchesteru City, Liverpoolu czy Tottenhamu zapowiada się pasjonująco. Rozgrywki będą transmitowane ekskluzywnie w kanałach nc+. Jak wiemy tęsknota za ligą angielską to jedna z najpoważniejszych dolegliwości, jaka może dopaść kibica. Każdy kto jej posmakował, ten wie, że po prostu uzależnia, a życie bez niej staje się udręką. Lekarstwo na tę przypadłość jest tylko jedno - start nowego sezonu! – mówi dziennikarz nc+, Andrzej Twarowski.
1