ARTYKUŁY W KATEGORII:
Cavaliada

28.02.2018
Od czwartku do niedzieli platforma nc+ zaprasza na finałową odsłonę międzynarodowych zawodów jeździeckich Cavaliada Tour. O ostatecznej klasyfikacji w całym cyklu zdecyduje rywalizacja na parkurze w warszawskiej hali Torwar.
08.02.2018
W czwartek 15 lutego rozpoczyna się kolejna odsłona zawodów z cyklu CAVALIADA Tour. Tym razem jeździecka czołówka zmierzy się w Lublinie. CAVALIADA Tour to jedyny halowy cykl jeździecki w Europie Centralnej autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Występy pięknych koni i wspaniałych jeźdźców można będzie śledzić w kanałach sportowych NC+.
21.11.2017
Platforma nc+ zaprasza fanów jeździectwa na międzynarodowe zawody z cyklu CAVALIADA Tour. Od czwartku do niedzieli w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich rywalizować będzie ponad sto amazonek i jeźdźców. To największa jeździecka impreza w tej części Europy.
02.02.2017
Od czwartku do niedzieli platforma nc+ zaprasza fanów jeździectwa na kolejną odsłonę międzynarodowych zawodów z cyklu Cavaliada Tour. W hali Targów Lublin rywalizować będą zawodnicy z całego świata.
24.02.2016
Już w najbliższych dniach widzowie nc+ będą mogli emocjonować się rywalizacją w ramach finałowego turnieju z cyklu CAVALIADA Tour. Po imprezach w Poznaniu i Lublinie prestiżowe zawody jeździeckie odbędą się w Warszawie. Transmisje na antenach kanałów nc+ od czwartku do niedzieli. Łącznie zaplanowanych jest blisko 20 godzin relacji.
02.02.2016
Od czwartku do niedzieli na antenach kanałów sportowych nc+ po raz kolejny zagoszczą transmisje z niezwykle widowiskowych zawodów jeździeckich. Tym razem prestiżowy cykl CAVALIADA Tour zawita do Lublina. Widzowie nc+ zobaczą blisko 20 godzin relacji.
1