ARTYKUŁY W KATEGORII:
liga angielska

29.05.2020
Dwadzieścia siedem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Tak wygląda w dorobek lidera Premier League po 29. kolejce. Aż dwadzieścia pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City inaczej niż przepaścią nazwać nie można.
28.05.2020
Już tylko teoretyczne szanse, i to naprawdę minimalne, mają piłkarze menedżera Pepa Guardioli na obronę tytułu mistrza Anglii. Bo dwadzieścia pięć punktów straty do lidera z Liverpoolu to więcej niż przepaść - Rafał Nahorny dziś ocenia urzędującego mistrza.
27.05.2020
Tylko dwa zespoły odniosły więcej zwycięstw, tylko dwa strzeliły od nich więcej goli i tylko dwie drużyny straciły mniej bramek. Zatem to nie przypadek, że „Lisy” z King Power Stadium znów rozbiły Big Six i zajmują w tabeli w Premier League trzecie miejsce - Rafał Nahorny pisze o trzecim w zestawieniu Leicester.
26.05.2020
To jego pierwsza trenerska praca w Premier League, a na początku sezonu był w dodatku najmłodszym menedżerem w ekstraklasie – Rafał Nahorny bierze pod lupę Franka Lamparda i jego ekipę ze Stamford Bridge.
25.05.2020
Na trzech frontach biją się jeszcze „Czerwone Diabły”. A tuż przed przerwą w tych bataliach, spowodowanej koronawirusem, piłkarze Ole Gunnara Solskjaera znajdowali się w wybornej formie - pisze Rafał Nahorny.
22.05.2020
Na Wyspach uważają, że najtrudniejszy jest drugi sezon po awansie do Premier League. Ale kłam tej opinii zadają właśnie piłkarze z Wolverhampton, którzy grają jeszcze lepiej niż rok temu, gdy występowali w ekstraklasie w roli beniaminka - pisze Rafał Nahorny.
21.05.2020
Jeśli piłkarze menedżera Chrisa Wildera wygrają zaległy mecz z Aston Villą, to awansują w tabeli na 5. miejsce! Europejskie puchary blisko - pisze Rafał Nahorny.
20.05.2020
To jedyny zespół z „Big Six”, który w tym sezonie nie ma już żadnych szans na zdobycie jakiegokolwiek trofeum. Rafał Nahorny bierze na rozkład Tottenham.
19.05.2020
Żaden z zespołów Premier League nie pozostawał niepokonany w 2020 roku tak długo ten z The Emirates. Rafał Nahorny, w swoim nowym felietonie, pisze o Arsenalu.
18.05.2020
W połowie stycznia, po czterech porażkach z rzędu, zajmowali 15. miejsce, mając zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Rafał Nahorny pisze o Burnley.