ARTYKUŁY W KATEGORII:
liga angielska

12.12.2019
"Kanonierzy" po 16. kolejkach zajmują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli Premier League. Od 29 listopada nowym trenerem Arsenalu jest Freddie Ljungberg. W ostatniej serii gier The Gunners ograli West Ham 3-1.
09.12.2019
Manchester United pokonał na wyjeździe Manchester City 2:1 (2:0) w derbowym pojedynku rozegranym w ramach 16. kolejki angielskiej ekstraklasy.
03.12.2019
Derby Manchesteru pochwalić się mogą piękną, 138-letnią historią.
26.11.2019
Przed nami 14. kolejka Premier League. Do tej pory nikt nie znalazł sposobu na Liverpool. Podopieczni Jurgena Kloppa mają na swoim koncie 12 zwycięstw i 1 remis. W sobotę zagrają z Brighton.
25.11.2019
Manchester City wygrał u siebie z Chelsea FC 2:1 w ostatnim sobotnim meczu 13. kolejki angielskiej Premier League. Wszystkie gole na Etihad Stadium zostały strzelone w pierwszej połowie.
18.11.2019
Przed nami 13. kolejka angielskiej Premier League. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Manchester City podejmie Chelsea.
12.11.2019
Liverpool FC pokonał u siebie Manchester City 3:1 (2:0) w szlagierowym niedzielnym meczu 12. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Anfield prowadzenie "The Reds" już po sześciu minutach gry zapewnił efektownym uderzeniem z dystansu Brazylijczyk Fabinho.
07.11.2019
Sześć punktów przewagi ma w tabeli Premier League lider z Liverpoolu nad broniącym tytułu mistrza kraju Manchesterem City.
05.11.2019
To będzie prawdziwa bitwa o mistrzostwo Anglii. W niedzielę starcie na szczycie Premier League. Wicemistrz podejmie mistrza. Liverpool kontra Manchester City.
05.11.2019
Aston Villa FC przegrała u siebie z Liverpool FC 1:2 (0:0) w sobotnim spotkaniu 11. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Villa Park prowadzenie dla beniaminka uzyskał strzałem z kilku metrów Egipcjanin Trezeguet, który wykończył precyzyjnie zagranie Szkota Johna McGinna.