ARTYKUŁY W KATEGORII:
Ekstraklasa

18.11.2019
Po przerwie reprezentacyjnej wraca PKO Ekstraklasa. W jednym z ciekawszych spotkań 16. kolejki lider tabeli, Legia Warszawa, zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin, która plasuje się na trzecim miejsce w ligowej klasyfikacji.
12.11.2019
Legia Warszawa rozgromiła przed własną publicznością Górnika Zabrze 5:1 (1:0) w drugim sobotnim meczu 15. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Aleksandara Vukovica po czwartym zwycięstwie z rzędu objęli samodzielne prowadzenie w tabeli.
05.11.2019
W 15. kolejce PKO Ekstraklasy, ostatniej przed przerwą reprezentacyjną, dojdzie do ligowego klasyku. W sobotę Legia Warszawa podejmie zabrzańskiego Górnika.
05.11.2019
Śląsk Wrocław wygrał u siebie z Wisłą Płock 3:1 (2:0) w poniedziałkowym spotkaniu 14. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. Dwukrotni mistrzowie Polski po szóstym zwycięstwie w sezonie awansowali na szóste miejsce.
31.10.2019
W niedzielnej Lidze+ Extra podsumujemy wydarzenia 14. kolejki PKO Ekstraklasy. Gościem Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka będzie piłkarz KGHM Zagłębia Lubin, Jakub Tosik.
29.10.2019
14. kolejka PKO Ekstraklasy, z uwagi na Wszystkich Świętych, rozpocznie się w sobotę, 2 listopada. W niedzielę w Zabrzu Górnik podejmie Piasta Gliwice. Kolejka zakończy się w poniedziałek.
28.10.2019
Legia Warszawa rozgromiła przed własną publicznością Wisłę Kraków 7:0 (3:0) w trzecim niedzielnym 13. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. Stołeczny zespół po siódmej wygranej w sezonie awansował na czwarte miejsce w tabeli.
23.10.2019
W 13. kolejce PKO Ekstraklasy dojdzie do starcia Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Ligowy klasyk w niedzielę od 17:00 w CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD.
21.10.2019
Legia Warszawa pokonała u siebie Lecha Poznań 2:1 (0:0) w szlagierowym meczu dwunastej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. Dzięki szóstej wygranej w sezonie wicemistrzowie Polski awansowali na piąte miejsce w tabeli.
18.10.2019
Zachęcamy do zapoznania się z weekendowym planem transmisji w kanałach sportowych Platformy CANAL+ w dniach 18-21 października.