ARTYKUŁY W KATEGORII:
Enea Ekstraliga

23.12.2014
Święta spędzane w towarzystwie największych gwiazd polskiego sportu proponuje swoim widzom platforma nc+. Bohaterami ekskluzywnych reportaży i wywiadów, które zobaczyć będzie można w okresie świąteczno-noworocznym w CANAL+ Sport i nSport+ będą Robert Lewandowski, Marcin Gortat, Maciej Lampe i Krzysztof Kasprzak.
15.12.2014
Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa do transmisji rozgrywek Ekstraligi Żużlowej na trzy kolejne sezony. Nowy kontrakt będzie obowiązywał w latach 2016-2018. Rywalizacja w najlepszej żużlowej lidze świata będzie pokazywana w kanale nSport+.
23.09.2014
Fanów żużla czekają w najbliższych dniach wyjątkowe emocje i pasjonujące transmisje w nSport+. W środę, 24 września, na torach w Tarnowie i Gorzowie odbędą się przełożone z niedzieli, rewanżowe spotkania play-off Enea Ekstraligi, których stawką jest awans do wielkiego finału.
16.12.2013
Już na najbliższy poniedziałek, 16 grudnia platforma nc+ przygotowała dla kibiców czarnego sportu specjalne wydanie magazynu ENEA Ekstraligi, w którym gośćmi będą, Maciej Janowski, Sebastian Ułamek oraz Tomasz Gollob, któremu kibice za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać pytania. Emisja na żywo w CANAL+ Sport i nSport od 21:00.
04.09.2013
Rewanżowe mecze półfinałów ENEA Ekstraligi oraz turniej o Grand Prix Słowenii to niezwykle ważne wydarzenia końcówki sezonu żużlowego. Kto wystąpi w wielkim finale najlepszej ligi świata? Czy Jarosław Hampel utrzyma miejsce na podium klasyfikacji Indywidualnych Mistrzostw Świata? O tym kibice przekonają się w nadchodzący weekend podczas transmisji na kanałach nc+.
1