ARTYKUŁY W KATEGORII:
Leicester City

13.02.2017
Skromnie wygląda reprezentacja Premier League w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ilościowo, bo z kwartetu pozostał już tylko tercet (jesienią odpadł Tottenham) i jakościowo, bo w formie z ostatnich tygodni Arsenal, Manchester City i Leicester City mogą nie przebić się nawet do ćwierćfinałów – twierdzi Rafał Nahorny, komentator ligi angielskiej w CANAL+, który przedstawia szanse angielskich uczestników fazy pucharowej LM.
18.08.2016
Po pierwszej kolejce nowego sezonu mam murowaną pewność, na co lepiej wydawać forsę w Premier League. Na pytanie - wzmacniać obronę, czy za wszelką cenę stawiać na atak, może być tylko jedna odpowiedź - strzelamy gole - pisze Marcin Rosłoń, komentator angielskiej Premier League w nc+.
23.07.2016
Leicester City jest bardzo zainteresowane pozyskaniem Bartosza Kapustki.
03.05.2016
Po raz pierwszy w historii piłkarze Leicester City zdobyli mistrzostwo Anglii. Marcin Wasilewski został drugim Polakiem, któremu udało się wygrać rozgrywki Premier League.
12.02.2016
Wyspami wstrząsnęła informacja, że piłkarze Leicester City nie mają zapisanych w kontraktach wysokości premii za zdobycie mistrzostwa Anglii, że przed sezonem nikt w klubie z King Power Stadium o tym nie pomyślał. Co więcej, tajlandzcy właściciele, nawet gdyby teraz zapragnęli naprawić niedopatrzenie, to nie mogą tego zrobić, bo złamaliby obowiązujące prawo.
09.02.2016
Napastnik Leicester City, Jamie Vardy przyznał w ostatnim wywiadzie, że nie spodziewał się tak dobrego sezonu w wykonaniu "Lisów". Podopieczni Claudio Ranieriego prowadzą aktualnie w tabeli Premier League.
04.02.2016
Manchester City - Leicester City oraz Chelsea - Manchester United to dwa szlagiery 25. kolejki Premier League. Transmisje obu spotkań w kanałach i serwisach nc+.
1