ARTYKUŁY W KATEGORII:
Liga+ Extra

14.10.2019
Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do rywalizacji w PKO Ekstraklasie. Przed nami 12. kolejka, w której Legia Warszawa podejmie Lech Poznań.
07.10.2019
Piast Gliwice wygrał u siebie z Legią Warszawa 2:0 (0:0) w trzecim niedzielnym meczu jedenastej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Waldemara Fornalika dzięki piątej wygranej w sezonie awansowali na siódme miejsce w tabeli.
04.10.2019
Gościem Krzysztofa Marciniaka i Andrzeja Twarowskiego w niedzielnej Lidze+ Extra będzie prezes Wisły Płock, Jacek Kruszewski.
01.10.2019
W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy przed przerwą reprezentacyjną dojdzie do starcia mistrza z wicemistrzem Polski. W niedzielę Piast Gliwice podejmie Legię Warszawa.
25.09.2019
W niedzielę, 29 września odbędą się 198. derby Krakowa. To zdecydowanie najciekawsze spotkanie 10. kolejki PKO Ekstraklasy.
23.09.2019
Cracovia przegrała u siebie z Legią Warszawa 1:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.Dzięki piątej wygranej w sezonie stołeczna drużyna awansowała na trzecie miejsce w tabeli.
11.09.2019
W niedzielę, 15 września, gościem specjalnym Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka w Lidze+ Extra będzie piłkarz Jagiellonii Białystok, Jesus Imaz. Początek programu o 19:30 w CANAL+.
10.09.2019
Legia Warszawa poinformowała oficjalnie, że Carlitos opuścił stołeczny klub. Na zasadzie transferu definitywnego trafił do Al-Wahda. Hiszpan grał w Legii przez ponad rok.
02.09.2019
Za nami siódma kolejka PKO Ekstraklasy, którą na długo zapamiętają kibice i piłkarze Cracovii.
28.08.2019
Siódma kolejka PKO Ekstraklasy potrwa od piątku do niedzieli. Z uwagi na przerwę reprezentacyjną wszystkie spotkania odbędą się w weekend. Czy Śląsk Wrocław utrzyma pozycję lidera tabeli?