ARTYKUŁY W KATEGORII:
Orlen Wisła Płock

06.10.2016
Terminarz rozgrywek VELUX EHF Ligi Mistrzów ułożył się w taki sposób, że w trzeciej kolejce dojdzie do dwóch starć polsko-węgierskich. Orlen Wisła Płock podejmie srebrnego medalistę z poprzedniego sezonu – Veszprem. Mistrzowie Polski, Vive Tauron Kielce, o punkty powalczą z zespołem MOL-Pick Szeged.
02.03.2016
Dziennikarz nc+, Krzysztof Bandych, o meczach polskich drużyn w ostatniej kolejce VELUX EHF Champions League.
02.03.2016
Fani piłki ręcznej będą mogli zobaczyć w najbliższych dniach w kanałach i serwisach nc+ aż pięć spotkań Velux EHF Ligi Mistrzów.
26.02.2016
Na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej Orlen Wisła Płock wciąż nie może być pewna awansu, a mistrzowie Polski z Kielc nadal mają nadzieję na zajęcie pierwszego miejsca. W zaplanowanej na najbliższy weekend 13. serii spotkań Velux EHF Ligi Mistrzów kibiców czeka więc wojna nerwów.
16.02.2016
Bardzo ważne mecze z udziałem polskich klubów w Velux EHF Lidze Mistrzów będą mogli zobaczyć fani piłki ręcznej w kanałach i serwisach nc+ w najbliższych dniach. Rywalami Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock będą czołowe niemieckie drużyny.
09.02.2016
Po dwóch miesiącach przerwy na boiska wraca Velux EHF Liga Mistrzów, a wraz z nią największe gwiazdy światowego handballa. W kanałach nc+ kibice zobaczą zmagania Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock w końcowej fazie rundy grupowej.
03.12.2015
Na mecze Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock zaprasza dziennikarz nc+, Piotr Karpiński:
03.12.2015
Wyjątkowe emocje czekają kibiców piłki ręcznej w najbliższy weekend na antenach kanałów nc+. W 10. kolejce Velux EHF Ligi Mistrzów mistrzowie Polski Vive Tauron Kielce zmierzą się na wyjeździe w szlagierowo zapowiadającym się spotkaniu z broniącą tytułu FC Barceloną Lassa (CANAL+, sobota, 18:25) W sobotni wieczór fani szczypiorniaka zobaczą w nc+ także transmisję ze starcia Orlenu Wisły Płock z HC Prvo Zagrzeb (CANAL+ SPORT, 20:10). Emocji i widowiskowych akcji nie zabraknie z pewnością także w spotkaniach, które będą prezentowane w niedzielę w nSport+: THW Kiel - MVM Veszprem i Paris Saint-Germain Handball - RK Celje.
24.11.2015
W 9. kolejce Velux EHF Ligi Mistrzów polskie kluby czekają ważne konfrontacje z bezpośrednimi konkurentami w walce o awans do kolejnej fazy najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłki ręcznej w Europie. Orlen Wisła Płock już w środę rozegra wyjazdowy mecz z SG Flensburgiem-Handewitt (CANAL+ SPORT, 18:25), a Vive Tauron Kielce zmierzy się w sobotę z HC Vardar (CANAL+, 15:30). Widzowie nc+ zobaczą w najbliższych dniach również bardzo ciekawie zapowiadające się mecze: MVM Veszprem - Paris Saint-Germain (sobota, 14:55, nSport+) i KIF Kolding Kopenhaga - FC Barcelona Lassa (niedziela, 16:45, nSport+).
18.11.2015
Na 8. kolejkę VELUX EHF Ligi Mistrzów zaprasza dziennikarz nc+, Krzysztof Badnych: