ARTYKUŁY W KATEGORII:
Podbeskidzie Bielsko-Biała

20.02.2016
Pierwszy raz w historii Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało na swoim stadionie Lecha Poznań. I to w jakim stylu!
13.02.2016
Czekaliśmy na taki mecz od piątku! Koncert gry Cracovii, ręce same składały się do oklasków. Uff, cóż tam się działo! Ale po kolei…
12.02.2016
Nie ma nic przyjemniejszego, nic bardziej fantastycznego dla dziennikarza sportowego niż komentowanie meczów, szczególnie meczów Ekstraklasy - mówi dziennikarz nc+, Robert Skrzyński.
30.11.2015
Tę kolejkę Ekstraklasy zapamiętają na długo piłkarze Cracovii. „Pasy” po raz pierwszy od 20 lat wygrały derby Krakowa na stadionie Wisły. Zwycięstwo podopiecznym Jacka Zielińskiego zapewniły gole Denissa Rakelsa i Deleu. Znakomity występ zanotował również Damian Dąbrowski, który został wybrany najlepszym graczem 17. serii gier przez redakcję sportową platformy nc+. Po tym spotkaniu posadę szkoleniowca „Białej Gwiazdy” stracił Kazimierz Moskal.
21.05.2015
Było naprawdę gorąco. Szczególnie na boisku w Warszawie. Kontrowersyjny rzut karny w 98. minucie spotkania przesądził o zwycięstwie Legii z Jagiellonią. Wyróżnienia za 33. kolejkę otrzymali autor czterech (!) goli w spotkaniu Piasta Gliwice z PGE GKS-em Bełchatów, Kamil Wilczek, uznany przez naszą redakcję najlepszym zawodnikiem tej serii gier oraz Szymon Pawłowski, któremu kibice przyznali „największy + kolejki”.
1