ARTYKUŁY W KATEGORII:
rugby

30.01.2020
W sobotę, 1 lutego, rozpocznie się dwudziesta pierwsza edycja Pucharu Sześciu Narodów. Tradycyjnie w turnieju wezmą udział reprezentacje Anglii, Francji, Irlandii, Szkocji, Walii i Włoch.
12.02.2016
W najbliższy weekend kontynuowana będzie rywalizacja w prestiżowym Pucharze Sześciu Narodów w rugby. W sobotę dojdzie do pasjonująco zapowiadającej się konfrontacji Francji z broniąca trofeum Irlandią. Zaraz potem emitowane będzie starcie Walii ze Szkocją. Tę serię gier zakończy w niedzielę mecz Włochy – Anglia.
19.03.2015
Jedną z atrakcji urodzinowego weekendu CANAL+ będą transmisje z trzech ostatnich meczów tegorocznego Pucharu Sześciu Narodów w rugby. Anglia, Irlandia i Walia stoczą korespondencyjny pojedynek o zwycięstwo w najważniejszym, cyklicznym międzynarodowym europejskim turnieju.
27.02.2015
W marcu CANAL+ obchodzi 20. rocznicę funkcjonowania w Polsce. Miesiąc ten będzie pełen wyjątkowych propozycji dla fanów sportu. W specjalny, urodzinowy weekend (21-22 marca) widzowie kanałów sportowych nc+ zobaczą m.in. pasjonująco zapowiadające się transmisje piłkarskich klasyków: FC Barcelona - Real Madryt, Liverpool - Manchester United i Lech Poznań – Legia Warszawa, a także szlagierowe mecze z udziałem polskich drużyn – Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock - w Velux EHF Lidze Mistrzów oraz decydującą rundę Pucharu Sześciu Narodów.
06.02.2015
W najbliższy weekend rozpoczyna się długo wyczekiwana przez fanów rugby rywalizacja o Puchar 6 Narodów. To najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej rugby na Półkuli Północnej. Jak co roku wezmą w nim udział Anglia, Francja, Włochy, Walia, Szkocja i Irlandia. Wszystkie mecze trwającego do 21 marca prestiżowego cyklu transmitowane będą na antenach kanałów sportowych nc+.
30.01.2014
Platforma nc+ pozyskała na kolejne sezony ekskluzywne prawa telewizyjne do transmitowania prestiżowego Pucharu Sześciu Narodów w rugby. To kolejna dyscyplina w bogatej i zróżnicowanej ofercie – w minionym roku portfolio zostało poszerzone o piłkę ręczną - adresowanej przez nc+ do fanów sportu.
1