ARTYKUŁY W KATEGORII:
speedway

21.06.2016
Na praskim stadionie Marketa zostanie rozegrany czwarty z jedenastu konkursów tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Transmisja na żywo w sobotę 25 czerwca od 18:30 w CANAL+.
20.06.2016
Wielkie emocje w kanałach nc+ czekają w nadchodzącym tygodniu fanów speedwaya. W sobotę CANAL+ zaprosi widzów na transmisję Grand Prix Czech. Pod znakiem żużla stać będzie również niedziela. W nSport+ pokazane zostaną tego dnia dwa mecze 10. serii PGE Ekstraligi. Sportowe transmisje z gal Bellator 157 oraz boksu zawodowego w Nowym Jorku dostarczą z kolei niezapomnianych wrażeń fanom sportów walki. Uwagę pasjonatów golfa przyciągnie niemieckie BMW International Open.
06.10.2015
Znamy już najlepsze drużyny sezonu 2015. Czas podsumować rozgrywki i przyznać wyróżnienia indywidualne bohaterom ligowej rywalizacji. 12 października w Warszawie odbędzie się Gala PGE Ekstraligi wieńcząca sezon żużlowy. Poznamy na niej laureatów nagród – Szczakieli – w ośmiu kategoriach. W jednej wybór ważyć będzie się do ostatniej chwili a dokonają go kibice, głosując na „Rajdera Sezonu 2015”. Transmisja Gali w najbliższy poniedziałek o godz. 20:00 w nSport+.
05.10.2015
Rozpoczynający się tydzień będzie obfitował w wydarzenia sportowe odbywające się nie tylko na piłkarskich murawach. Widzowie kanałów nc+ będą mogli emocjonować się m.in. meczem żużlowym Polska – Reszta Świata, spotkaniami Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock w Velux EHF Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz starciami wielkiego finału rozgrywek WNBA. Uzupełnieniem propozycji nc+ dla fanów sportu na najbliższy tydzień będzie turniej golfowy British Masters.
1