ARTYKUŁY W KATEGORII:
Vive Tauron Kielce

06.10.2016
Terminarz rozgrywek VELUX EHF Ligi Mistrzów ułożył się w taki sposób, że w trzeciej kolejce dojdzie do dwóch starć polsko-węgierskich. Orlen Wisła Płock podejmie srebrnego medalistę z poprzedniego sezonu – Veszprem. Mistrzowie Polski, Vive Tauron Kielce, o punkty powalczą z zespołem MOL-Pick Szeged.
07.06.2016
W ostatni weekend maja sportowa Polska oszalała na punkcie piłkarzy ręcznych Vive Tauronu Kielce, którzy po pasjonujących meczach wywalczyli najcenniejsze klubowe trofeum Europy – puchar Ligi Mistrzów.
30.05.2016
Mistrzowie Polski, po dramatycznym finale przeciwko MKB-MVM Veszprem, zdobyli tytuł najlepszej drużyny klubowej w Europie! To był fantastyczny pościg zespołu Tałanta Duszejbajewa!
26.05.2016
VIVE Tauron Kielce po raz trzeci zagra w wielkim FINAL4 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Dla większości zawodników VIVE zwycięstwo byłoby spełnieniem marzeń - mówi dziennikarz nc+, Piotr Karpiński.
25.05.2016
Wielkie kluby, wielkie gwiazdy, wielki turniej. W najbliższy weekend w Kolonii odbędzie się FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z udziałem Vive Tauronu Kielce.
02.03.2016
Dziennikarz nc+, Krzysztof Bandych, o meczach polskich drużyn w ostatniej kolejce VELUX EHF Champions League.
02.03.2016
Fani piłki ręcznej będą mogli zobaczyć w najbliższych dniach w kanałach i serwisach nc+ aż pięć spotkań Velux EHF Ligi Mistrzów.
26.02.2016
Na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej Orlen Wisła Płock wciąż nie może być pewna awansu, a mistrzowie Polski z Kielc nadal mają nadzieję na zajęcie pierwszego miejsca. W zaplanowanej na najbliższy weekend 13. serii spotkań Velux EHF Ligi Mistrzów kibiców czeka więc wojna nerwów.
16.02.2016
Bardzo ważne mecze z udziałem polskich klubów w Velux EHF Lidze Mistrzów będą mogli zobaczyć fani piłki ręcznej w kanałach i serwisach nc+ w najbliższych dniach. Rywalami Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock będą czołowe niemieckie drużyny.
09.02.2016
Po dwóch miesiącach przerwy na boiska wraca Velux EHF Liga Mistrzów, a wraz z nią największe gwiazdy światowego handballa. W kanałach nc+ kibice zobaczą zmagania Vive Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock w końcowej fazie rundy grupowej.