ARTYKUŁY W KATEGORII:
Zawisza Bydgoszcz

10.06.2015
W poniedziałkowy wieczór podczas uroczystej Gali Ekstraklasy nagrody indywidualne za rozgrywki 2014/2015 odebrali najlepsi piłkarze oraz trener sezonu. W kategorii Największy + Sezonu zwyciężył zawodnik Lecha Poznań Szymon Pawłowski. O przyznaniu nagrody pomocnikowi nowego mistrza Polski zadecydowali kibice, widzowie nc+ w specjalnym głosowaniu na stronie internetowej canalplus.pl. Oddano blisko 20 tysięcy głosów, a zwycięzca wyprzedził ze sporą przewagą pozostałych nominowanych do tego wyróżnienia: Kamila Wilczka z Piasta Gliwice i Semira Stilicia z Wisły Kraków. Laureat odebrał statuetkę z rąk prezesa platformy nc+ Juliena Verley.
08.06.2015
Lech Poznań mistrzem Polski 2014/2015! „Kolejorz” o punkt wyprzedził na mecie Legię Warszawa i zdobył siódmy tytuł w historii. W ostatniej serii gier dziennikarze redakcji sportowej nc+ wyróżnili piłkarza Korony Kielce, Luisa Carlosa. „Największy + kolejki" zdobył pomocnik świeżo upieczonego mistrza Polski – Szymon Pawłowski.
26.05.2015
34. kolejka miała jednego bohatera – Arkadiusza Piecha. Napastnik PGE GKS-u Bełchatów przedłużył szansę swojego zespołu na utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie. Były gracz chorzowskiego Ruchu i warszawskiej Legii zdobył aż cztery gole w meczu przeciwko „Niebieskim” i zgodnym głosem dziennikarzy redakcji sportowej nc+ otrzymał tytuł najlepszego zawodnika tej serii gier. Piech zdobył również „największy + kolejki” przyznawany przez kibiców głosujących na profilu facebookowym CANAL+ SPORT.
22.05.2015
W najbliższy weekend odbędzie się już czwarta kolejka spotkań rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy. Z każdą serią emocje rosną, coraz bliżej finisz wyścigu po mistrzostwo Polski. W 34. kolejce prowadzący w tabeli Lech Poznań zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Lechią Gdańsk (CANAL+, 17:55), a znajdująca się punkt za „Kolejorzem” Legia Warszawa rywalizować będzie w sobotę w Szczecinie z Pogonią (CANAL+ SPORT, 17:40). Gościem niedzielnego magazynu Liga+ Extra (CANAL+, 20:00) będzie napastnik Jagiellonii Białystok Patryk Tuszyński.
21.05.2015
Było naprawdę gorąco. Szczególnie na boisku w Warszawie. Kontrowersyjny rzut karny w 98. minucie spotkania przesądził o zwycięstwie Legii z Jagiellonią. Wyróżnienia za 33. kolejkę otrzymali autor czterech (!) goli w spotkaniu Piasta Gliwice z PGE GKS-em Bełchatów, Kamil Wilczek, uznany przez naszą redakcję najlepszym zawodnikiem tej serii gier oraz Szymon Pawłowski, któremu kibice przyznali „największy + kolejki”.
18.05.2015
32. kolejka T-Mobile Ekstraklasy obfitowała we wspaniałe zagrania i piękne gole. Akcja, po której krakowska Wisła objęła prowadzenie w meczu w Gdańsku, zapadnie na długo w pamięć wszystkim ligowym kibicom. Piłkarz asystujący przy cudownej bramce Jeana Barrientosa, Rafał Boguski, zdobył w tej serii gier „największy + kolejki”. W tej kwestii innego zdania byli dziennikarze redakcji sportowej nc+, którzy tytuł najlepszego zawodnika przyznali w ten weekend napastnikowi Jagiellonii Białystok, Patrykowi Tuszyńskiemu.
15.05.2015
Decydująca faza sezonu 2014/2015 nabiera tempa. W najbliższy weekend rozegrana zostanie 32. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Do niezwykle ważnych spotkań dojdzie w niedzielę - Lech Poznań spotka się z Jagiellonią Białystok (CANAL+ SPORT, 15:10), a Śląsk Wrocław z Legią Warszawa (CANAL+, 17:40). Polska liga wraca na antenę CANAL+, głównego kanału premium platformy nc+, kibice zobaczą w nim transmisję niedzielnego spotkania wieczoru oraz magazyn Liga+ Extra.
1