TOMASZ SMOKOWSKI W MARATONIE LA

śr 17 marca 2010

Dziennikarz sportowy CANAL+ Tomasz Smokowski w najbliższą niedzielę weźmie udział w maratonie odbywającym się w Los Angeles. W załączeniu komunikat prasowy przygotowany przez współorganizatorów wydarzenia.

Debiutująca na polskim rynku marka K-Swiss została sponsorem maratonu w LA.
W rozegranym 21 marca 2010 roku biegu, Polskę reprezentować będzie znany komentator sportowy stacji CANAL+ - Tomasz Smokowski oraz brązowy medalista olimpijski w Moskwie (1980 rok) - Krzysztof Kosedowski.“Honda LA Marathon doskonale do nas pasuje” – powiedział David Nichols, wiceprezes K-Swiss. - “Będąc kalifornijską firmą z branży sportowej, coraz bardziej angażującą się w biegi, z radością wzięliśmy udział w jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych na naszym własnym podwórku.” Ogłaszając zawiązane porozumienie władze maratonu podkreśliły doskonałą opinię, jaką cieszy się K-Swiss dzięki wysokiej jakości produktów oraz pochodzeniu z południowej Kalifornii, które to cechy mają kluczowe znaczenie w nowopowstałym związku. - “Ten bieg jest uosobieniem współzawodnictwa, innowacji i inspiracji – słów, które doskonale pasują do K-Swiss” – powiedział Russ Pillar, prezes LA MARATHON LLC. - “Jesteśmy dumni, że możemy powitać K-Swiss jako naszego sponsora reprezentacyjnego.”Prezydent maratonu, Russ Pillar, podkreślił naturalną więź pomiędzy partnerami. -
“K-Swiss podziela naszą wizję sportowej siły transformacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnej pracy możemy podnieść ten bieg na całkowicie nowy poziom.”Nowe stroje K-Swiss przeznaczone dla Honda LA Marathon zostaną zaprezentowane w sklepie w Santa Monica – pierwszym w Stanach Zjednoczonych - który zorganizuje specjalną promocję dla biegaczy. Sklep ten, mieszczący się na Main Street pod nr 2427, jest też punktem startowym tygodniowego treningu do maratonu Honda LA. Oferuje też różnorodne interaktywne okazje dla uczestników biegu oraz wszystkich początkujących.- “Sklep w Santa Monica odegra kluczową rolę w porozumieniu z Honda LA Marathon, zwłaszcza że linia mety znajduje się niecałe półtora kilometra stąd” – powiedział wiceprezes K•Swiss, David Nichols. -“Mając w ofercie nagrodzone buty do biegania i strój sportowy oraz doświadczoną ekipę i porady trenerskie, sklep staje się centrum społeczności biegaczy.”
Po raz pierwszy w tym roku bieg rozpocznie się na stadionie Dodgersów a zakończy emocjonującym finiszem nad Pacyfikiem w pobliżu przystani w Santa Monica, przebiegając przez cztery miasta i tereny federalne od inauguracyjnej rundy wokół stadionu aż do trasy nad oceanem. Odnotowano rekordową ilość chętnych, którzy zapisali się na bieg - organizatorzy określili limit na 25.000 uczestników.Tomasz Smokowski - komentator sportowy telewizji CANAL+, który chętnie bierze udział w maratonach. Na co dzień komentuje w CANAL+ Sport mecze piłkarskie, jest gospodarzem popularnego programu Liga+ oraz współgospodarzem magazynu Liga+ Extra. Czterokrotnie zdobywał statuetkę Piłkarskiego Oscara w kategorii Najlepszy Komentator Telewizyjny (2002, 2005, 2006, 2009). Jego film dokumentalny „W Kadrze – Korea 2002”, dostał Drugą Nagrodę w kategorii reportażu sportowego na bardzo prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Filmów Sportowych w Mediolanie. W 2005 roku Tomasz Smokowski został uhonorowany statuetką Demes w kategorii Osobowość Mediów.


Krzysztof Kosedowski – zdobył brązowy medal w boksie podczas Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w 1980 roku. Rok później w Tampere został wicemistrzem świata. Był czterokrotnym Mistrzem Polski. Obecnie trener. Gościnnie komentuje wydarzenia pięściarskie w CANAL+.O Maratonie Los Angeles:

Inspirujemy sportowców i łączymy społeczności. Z tysiącami ochotników, dziesiątkami tysięcy uczestników i setkami tysięcy widzów Honda Los Angeles Marathon jest jednym z największych biegów ulicznych w kraju. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.lamarathon.com.


O K-Swiss:


K-Swiss z Westlake Village w Kalifornii to spółka, której akcje znajdują sie w obrocie. Założona została ponad 40 lat temu w Van Nuys, w Kalifornii. W 1966 K•Swiss wprowadziła pierwsze buty tenisowe wykonane w całości ze skóry - K•Swiss “Classic”. Od chwili swojego powstania spółka jest silnie związana z California Sport, chcąc być najbardziej inspirującą i innowacyjną sportową marką na rynku. Obecnie firma oferuje buty i odzież sportową i lifestyle’ową w kilku kategoriach produktowych pod egidą California Sport oraz Tennis Heritage, California Fit (biegi, triatlon i fitness) a także California Youth. Więcej informacji o K•Swiss na stronie: www.kswiss.com.Wyłącznym dystrybutorem marki K-Swiss na terenie Polski jest firma We Global Distribution (www.weglobaldistribution.pl )


POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK