Kategoria: liga angielska

Tottenham walczy o tytuł - we wtorek mecz z Crystal Palace

śr 26 kwietnia 2017

Londyńskie Koguty nie rezygnują z pościgu za prowadzącą w tabeli Chelsea. W środę Tottenham powalczy o kolejne trzy punkty w meczu z Crystal Palace. Transmisja od 20:55 w CANAL+ SPORT.

We wtorek Chelsea pokonała Southampton 4:2. The Blues objęli prowadzenie po trafieniu Edena Hazarda, jednak wyrównującego gola zdobył były zawodnik londyńczyków, Oriol Romeu. Tuż przed przerwą Gary Cahill wyprowadził Chelsea na prowadzenie. W drugiej połowie dwukrotnie do bramki trafił Diego Costa, a Southampton stać było tylko na honorowe trafienie autorstwa Ryana Bertranda, kolejnego byłego gracza Chelsea w szeregach Świętych.

Skrót meczu Chelsea - Southampton 4:2

Tottenham potrzebuje wygranej, by znów zmniejszyć stratę do prowadzącej Chelsea do czterech punktów. Koguty mają świetną passę - w lidze wygrały siedem ostatnich meczów z rzędu, ostatni raz nie schodziły z boiska w roli zwycięzców 11 lutego. Dobra wiadomość dla fanów Tottenhamu? Crystal Palace nie ma noża na gardle, wydaje się już pewne utrzymania w Premier League. Zła? Rywal jest w niezłej formie, w niczym nie przypomina zespołu, który jeszcze dwa miesiące temu zdawał się zmierzać w kierunku Championship. Z pewnością czeka nas emocjonujące starcie.