Kategoria: Ekstraklasa

TurboA(u)kcja - pomóż dzieciom Jakuba Kowalskiego

wt 26 kwietnia 2016

Dwaj synowie Jakuba i Mileny Kowalskich, Filip i Oliwier, cierpią na mukowiscydozę - wrodzoną chorobę genetyczną, która powoduje zmiany w układzie oddechowym.

Jakub Kowalski to piłkarz występujący na co dzień w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Leczenie jego synów jest bardzo kosztowne - lek, który w największym stopniu pomógłby Filipowi i Oliwierowi kosztuje około 70 tysięcy złotych miesięcznie. Rodzina potrzebuje wsparcia. Każda pomoc jest na wagę złota.Zachęcamy do uczestniczenia w specjalnych aukcjach zorganizowanych przez ekipę "Turbokozaka". Trwają licytacje koszulek przekazanych przez uczestników zabawy (m.in. Karol Linetty, Kamil Vacek, Szymon Marciniak) oraz statuetki zwycięzcy z poprzedniego sezonu, Mateusza Cetnarskiego. Do akcji włączyli się również piłkarze reprezentacji Polski: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus, Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Grosicki.Obecnie można wylicytować:

1) koszulkę z autografem Mateusz Szwocha i innych piłkarzy Arki Gdynia2) koszulkę z autografem Arkadiusza Recy i innych piłkarzy Wisły Płock

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE