Kategoria: liga angielska

Twarowski: to był najlepszy mecz w tym sezonie

cz 14 stycznia 2016

Liverpool zremisował 3:3 z Arsenalem w najciekawszym spotkaniu 21. kolejki Premier League. "Takie mecze przechodzą do historii" - stwierdził komentator tego spotkania, Andrzej Twarowski.

Po wspaniałej pierwszej połowie "The Reds" remisowali z "Kanonierami" 2:2. W drugiej części gry bliżej zwycięstwa byli goście, ale w ostatniej minucie spotkania wyrównał rezerwowy Joe Allen.

Na Anfield w środę działy się rzeczy nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe - powiedział dziennikarz nc+, Andrzej Twarowski.

Bardzo dobre zawody rozegrali Roberto Firmino i Olivier Giroud, którzy zdobyli po dwa gole. Francuz otrzymał tytuł #GraczMeczu przyznawany przez fanów CANAL+ SPORT na twitterze.

Fantastyczny mecz w wykonaniu Roberto Firmino i Oliviera Giroud, ale tak naprawdę na gromkie brawa zasłużyli wszyscy. Oba zespoły rozegrały wręcz kosmiczne spotkanie - kontynuuje Twarowski.

Arsenal pozostał liderem Premier League. Tyle samo punktów ma na swoim koncie Leicester City, które pokonało Tottenham 1-0. "Kanonierzy" posiadają jednak lepszy bilans bramkowy od zespołu Marcina Wasilewskiego.

Z jednej strony Arsenal może być rozczarowany - zwycięstwo było przecież tak blisko! Z drugiej strony ten punkt może urosnąć do rangi bardzo ważnego osiągnięcia - uważa Twarowski.

To było z pewnością jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie. Akcja za akcję, cios za cios, lepszego wieczoru kibice futbolu nie mogli sobie wyobrazić.

Takie mecze zapisują się na kartach historii ligi angielskiej wielkimi, złotymi literami - podsumowuje Twarowski.