Walka o europejskie puchary - 36. kolejka T-Mobile Ekstraklasy w nc+

pn 26 maja 2014

W weekend kibice poznali mistrza Polski, dowiedzieli się również kto opuści T-Mobile Ekstraklasę. Zaplanowany na najbliższe dni finisz rozgrywek ligowych odpowie na pozostałe pytania, m.in. kto zakwalifikuje się do europejskich pucharów. Już we wtorek i środę 36. kolejka, w trakcie której w CANAL+ Sport prezentowane będą dwie Multligi+, a więc łączone transmisje z meczów grup spadkowej i mistrzowskiej. Wybrane spotkania pokazane zostaną w całości w innych kanałach platformy nc+.

We wtorek i środę widzowie platformy nc+ będą mogli śledzić wydarzenia przedostatniej w sezonie 2013/2014 serii spotkań w łączonej transmisji z rozgrywanych w tym samym czasie meczów grupy spadkowej i mistrzowskiej T-Mobile Ekstraklasy. Multiliga+ rozpoczynać się będzie w każdy z tych dni w CANAL+ Sport o godz. 19:30, a więc 60 minut przed pierwszymi gwizdkami na stadionach. Jej gospodarzami będą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski.

Na wtorek zaplanowane są mecze grupy spadkowej. W tej części tabeli jest już jasne, że Ekstraklasę opuszczą Widzew Łódź i Zagłębie Lubin. Nadal toczy się jednak walka o jak najwyższe miejsca w tabeli, które przekładać się będą dla klubów na wyższe premie na zakończenie sezonu. W trakcie Multiligi+ na antenie CANAL+ Family od 20:25 relacjonowane będzie spotkanie Podbeskidzia Bielsko-Biała z Zagłębiem Lubin, a w nSport Widzewa Łódź z Piastem Gliwice. Widzowie nc+ będą mogli zobaczyć jak z liga pożegnają się spadkowicze?

W środę do rywalizacji stanie grupa mistrzowska. Multiliga+, podobnie jak we wtorek, rozpocznie się w CANAL+ Sport o 19:30. Tytuł mistrza Polski ma już zapewniony Legia Warszawa. Na drugim miejscu jest Lech Poznań, ale wciąż nie może być pewny wicemistrzostwa. Wiele zależy od starcia „Kolejorza” z trzecim w tabeli Ruchem Chorzów, które prezentowane będzie w całości od 20:25 w CANAL+ Family. Szanse na europejskie puchary mają wciąż jeszcze Lechia Gdańsk i Wisła Kraków, ich konfrontacja w nSport także od 20:25. Widzowie nc+ będą mogli w środę zobaczyć w całości również spotkanie Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (CANAL+ Family2).

Tradycyjnie w akcjach towarzyszących transmisjom będą mogli aktywnie uczestniczyć internauci. Atrakcyjność wszystkich ligowych spotkań kibice mają możliwość oceniać na specjalnej stronie canalplus.pl/ocenmecz. W trakcie trwania Multiligi+ oraz pozostałych transmisji kibice będą mogli także wybierać na profilu CANAL+ Sport na facebooku największe+ meczów, a następnie największy+ kolejki (www.facebook.com/CANALplussport).

Na Multiligę+ w 36. kolejce T-Mobile Ekstraklasy zaprasza szef redakcji sportowej nc+ Tomasz Smokowski:

Po raz pierwszy od kilku sezonów przed rozegraniem dwóch ostatnich kolejek znamy już odpowiedzi na większość pytań. Dowiedzieliśmy się kto został mistrzem Polski oraz poznaliśmy spadkowiczów. Nie znaczy to jednak, że zaplanowane na wtorek i środę, a także sobotę i niedzielę kolejki nie będą miały znaczenia. Kluby nadal walczą o europejskie puchary oraz liczą na jak najlepsze miejsca dające wyższe premie. W ciągu 6 dni widzowie nc+ zobaczą aż cztery Multiligi+, co w sumie oznacza około 18 godzin transmisji!

Plan transmisji 36. kolejki T-Mobile Ekstraklasy w kanałach platformy nc+:

wtorek, 27 maja:
GRUPA SPADKOWA
19:30 – 0:00 Multiliga+, CANAL+ Sport
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Przemysław Rudzki, Sławomir Stempniewski
20:25 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin, CANAL+ Family
komentują: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:25 Widzew Łódź – Piast Gliwice, nSport
komentują: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

środa, 28 maja:
GRUPA MISTRZOWSKA
19:30 – 0:00 Multiliga+, CANAL+ Sport
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła, Antoni Bugajski, Sławomir Stempniewski
20:25 Lech Poznań – Ruch Chorzów, CANAL+ Family
komentują: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
20:25 Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, CANAL+ Family2
komentują: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
20:25 Lechia Gdańsk – Wisła Kraków, nSport
komentują: Rafał Wolski, Wojciech Grzyb

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE