Weekend z boksem i MMA Bellator

wt 16 czerwca 2015

Miłośnicy MMA i boksu już w najbliższy weekend będą mogli emocjonować się w kanałach nc+ kolejnymi wydarzeniami transmitowanymi w ramach pasma CANAL+ KO. W nocy z piątku na sobotę zobaczą galę Bellator 138, gdzie w walce wieczoru Kimbo Slice stanie naprzeciw Kena Shamrocka. Z kolei na sobotni wieczór zaplanowana jest transmisja z Mediolanu, gdzie w pięściarskim pojedynku o mistrzostwo Europy w kategorii średniej do ringu wyjdą Michael Soro i Emanuele Blandamura. Kibicom zaprezentuje się także Polak Konrad Dąbrowski, który skrzyżuje rękawice z Chorwatem Lukasem Leskovicem.Gala Bellator 138, która odbędzie się w Scottrade Center w Saint Louis transmitowana będzie w nocy z piątku na sobotę od godz. 03:00 w CANAL+ SPORT2. W walce wieczoru Kimbo Slice (4-2-0) zmierzy się Kenem Shamrockiem (28-15-0). To potężni i twardzi zawodnicy wagi ciężkiej, których starcie elektryzuje kibiców MMA. W ramach „rozgrzewki” przed transmisją gali widzowie nc+ będą mogli zobaczyć o 21:00 zapowiedź walki „Kimbo vs. Shamrock – już dziś”. Komentatorami piątkowych wydarzeń będą dziennikarz nc+, Edward Durda i Krzysztof Matuszczak, prezes Polskiego Związku MMA, trener i menadżer sportowy, zawodnik jiu-jitsu, a także prekursor MMA w Polsce.

Pasjonująco zapowiada się także sobotni wieczór z CANAL+ KO. O 20:30 w CANAL+ SPORT rozpocznie się transmisja z Mediolanu, gdzie odbędzie się z gala bokserska, która przyniesie kibicom pojedynek o mistrzostwo Europy w kategorii średniej. Naprzeciw siebie staną Francuz Michael Soro (26-1-1, 16 KO) oraz Włoch Emanuele Blandamura (23-1, 5 KO). W Teatro Principie ósmą walkę w zawodowym ringu stoczy utalentowany pięściarz kategorii super lekkiej, Konrad Dąbrowski (6-1, 1 KO), który skrzyżuje rękawice z 23-letnim Chorwatem Lukasem Leskovicem (2-4, 0 KO). Galę komentować będzie Edward Durda.

- O walce promotor wspominał mi już przed ostatnim występem, czyli mniej więcej na początku kwietnia, także miałem sporo czasu na przygotowania. W trakcie treningów pracowałem przede wszystkim nad techniką, precyzją, biciem z różnych płaszczyzn. W sparingach pomagał mi głównie Rafał Jackiewicz. Na teraz czeka nas jeszcze jeden ostatni sparing a potem wchodzimy już na luz – mówi Konrad Dąbrowski.

Konrad Dąbrowski - wychował się z rękawicami na pięściach. Bokserskiego bakcyla zaszczepił w nim ojciec, trener i były pięściarz - Jacek Dąbrowski, który nadal kieruje swoim synem na sali treningowej. Dobrze przygotowany przez boks amatorski (ok. 80 walk – brązowy medal mistrzostw Europy Juniorów) mańkut po ringu porusza się płynniej i swobodniej niż większość z wychowanków polskiej szkoły pięściarstwa. To nadaje jego boksowi atrakcyjności i wzbudza nadzieję na duże sukcesy w przyszłości.

Studio towarzyszące transmisji z gali z Mediolanu poprowadzi Paulina Czarnota-Bojarska. Jej gośćmi będą: mistrz Europy w wadze średniej Grzegorz Proksa oraz zawodniczka wagi superlekkiej, niepokonana na zawodowym ringu, Ewa Piątkowska.

Najbliższe gale sportów walki w kanałach nc+:

piątek, 19 czerwca:
21:00 Bellator 138: Kimbo vs. Shamrock – już dziś
03:00 Bellator 138: Kimbo vs. Shamrock
komentują: Edward Durda, Krzysztof Matuszczak

sobota, 20 czerwca:
20:30 CANAL+ KO: Gala boksu zawodowego – Mediolan, Włochy
walka wieczoru: Michael Soro - Emanuele Blandamura
komentuje: Edward Durda
studio: Paulina Czarnota-Bojarska, goście: Grzegorz Proksa, Ewa Piątkowska

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE