Weekendowy plan transmisji i rozpiska komentatorów

cz 28 lutego 2019

W ten weekend na pierwszym planie będzie El Clasico, czyli starcie Realu Madryt z FC Barceloną. W lidze angielskiej szlagier Tottenham - Arsenal, w LOTTO Ekstraklasie w jednym z najciekawszych meczów Lech Poznań zagra z Arką Gdynia.

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 1 marca
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT
prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Andrzej Juskowiak
20:25 Legia Warszawa - Miedź Legnica, CANAL+ SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn

sobota, 2 marca
15:10 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce, nSport+
komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski
17:40 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, CANAL+ SPORT
komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
20:10 Wisła Płock - Cracovia, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn
22:30 Liga+ ze stadionu w Płocku, CANAL+ SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Kamil Kosowski

niedziela, 3 marca
11:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
15:10 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
17:30 Lech Poznań - Arka Gdynia, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła
20:00 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Piotr Parzyszek
21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Piotr Parzyszek

poniedziałek, 4 marca
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Filip Surma

Premier League

sobota, 2 marca
13:25 Tottenham - Arsenal, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Manchester United - Southampton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
18:25 West Ham United - Newcastle United, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

niedziela, 3 marca
12:55 Watford - Leicester City, CANAL+ SPORT2
komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka
15:00 Fulham - Chelsea, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
17:10 Everton - Liverpool, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

LaLiga Santander

sobota, 2 marca
12:55 Espanyol - Valladolid, CANAL+ SPORT
komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński
16:10 Villarreal - Alaves, CANAL+ NOW
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński
18:25 Huesca - Sevilla, nSport+
komentarz: Piotr Glamowski, Piotr Domagała
19:15 El Clasico: studio, CANAL+
Studio w Warszawie: Filip Surma, Maciej Murawski, studio w Madrycie: Piotr Laboga, Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała
20:40 El Clasico: Real Madryt – Barcelona, CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
22:45 El Clasico: studio, CANAL+
Studio w Warszawie: Filip Surma, Maciej Murawski, studio w Madrycie: Piotr Laboga, Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 3 marca
11:55 Eibar - Celta, CANAL+ SPORT
komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
20:40 Valencia - Athletic, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

Bundesliga

piątek, 1 marca
20:20 Augsburg - Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT2
komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

sobota, 2 marca
15:20 Schalke 04 - Fortuna Duesseldorf, CANAL+ SPORT
komentarz: Edward Durda, Grzegorz Mielcarski

NBA

noc z piątku na sobotę, 1/2 marca
04:30 Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

sobota, 2 marca
23:00 Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons, CANAL+ SPORT2
02:30 Philadelphia 76ers - Golden State Warriors, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

niedziela, 3 marca
21:30 Boston Celtics - Houston Rockets, CANAL+ NOW
komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

Piłka ręczna

piątek, 1 marca
18:15 PGNiG Superliga: MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów, nSport+
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński

sobota, 2 marca
17:00 Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce - Veszprem, CANAL+
komentarz: Piotr Karpiński, Sławomir Szmal; studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
20:30 Barcelona - Rhein Neckar Loewen, nSport+ [relive]
komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Matysik

niedziela, 3 marca
15:05 Liga Mistrzów EHF: Silkeborg - Wisła Płock, nSport+
komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński
16:55 Liga Mistrzów EHF: PSG - Motor Zaporoże, nSport+
komentarz: Szymon Ratajczak, Grzegorz Tkaczyk
18:55 Liga Mistrzyń EHF: Buducnost - Rostów, nSport+
komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

poniedziałek, 4 marca
21:00 Kontratak - podsumowanie 20. kolejki PGNiG Superligi, nSport+
prowadzący: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

Inne transmisje

piątek, 1 marca
07:30 Golf: Oman Open - runda II, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
11:00 Golf: Oman Open - runda II, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
23:00 Witaj w klubie - Lech Poznań, CANAL+ SPORT
redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek

sobota, 5 marca
9:00 Golf: Oman Open - runda III, CANAL+ NOW
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:25 Siatkówka kobiet Serie A: Unet E-Work Busto Arsizio - Banca Valsabbina Millenium Brescia, CANAL+ NOW
komentarz: Gabriel Waliszko, Milena Sadurek

niedziela, 6 marca
9:00 Golf: Oman Open - runda finałowa, CANAL+ NOW
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE