Weekendowy plan transmisji i rozpiska komentatorów

śr 15 maja 2019

W najbliższy weekend poznamy piłkarskiego mistrza Polski. Czy Legia Warszawa po trzech latach straci tytuł? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sportowymi propozycjami.

LOTTO Ekstraklasa, 37. kolejka

piątek, 17 maja
20:30 Witaj w klubie - Legia Warszawa, CANAL+ SPORT
redakcja: Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń

sobota, 18 maja
14:30 Multiliga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński, Filip Surma
15:25 Wisła Kraków - Miedź Legnica, CANAL+
15:25 Korona Kielce - Górnik Zabrze, CANAL+ Family
15:25 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, nSport+

niedziela, 19 maja
11:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak
17:55 Piast Gliwice - Lech Poznań, CANAL+
17:55 Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT2
17:55 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, nSport+

poniedziałek, 20 maja
19:45 Gala LOTTO Ekstraklasy, CANAL+ SPORT
prowadzący: Krzysztof Marciniak, studio: Filip Surma, Żelisław Żyżyński

NBA - finały Konferencji

piątek/sobota, 17/18 maja
02:30 Mecz 2: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors, CANAL+ SPORT

sobota/niedziela, 18/19 maja
03:00 Mecz 3: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors, CANAL+ SPORT

niedziela/poniedziałek, 19/20 maja
01:00 Mecz 3: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks, CANAL+ SPORT

Żużel

piątek, 17 maja
18:45 Treningi przed BOLL Grand Prix Polski w Warszawie, CANAL+ SPORT i nSport+
redakcja: Marcin Majewski, Łukasz Benz

sobota, 18 maja
18:00 BOLL Grand Prix Polski w Warszawie, CANAL+
studio: Marcin Majewski; komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński; reporterzy: Michał Łopaciński, Łukasz Benz, Iwona Niedźwiedź; studio analiz: Gabriel Waliszko, Tomasz Bajerski; goście: Tomasz Gollob

niedziela, 19 maja
15:00 PGE Ekstraliga: Częstochowa - Leszno, nSport+
komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
20:00 PGE Ekstraliga: Wrocław - Toruń, nSport+
komentarz: Michał Łopaciński, Krzysztof Cegielski
22:00 Magazyn PGE Ekstraligi, nSport+
prowadzący: Marcin Majewski

LaLiga Santander

sobota, 18 maja
16:10 Mecz+Mecz: Valladolid - Valencia / Getafe - Villarreal / Espanyol - Real Sociedad, CANAL+ NOW
moderator: Piotr Domagała
18:25 Celta - Rayo, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 19 maja
16:10 Eibar - Barcelona, CANAL+ NOW
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

Bundesliga

sobota, 18 maja
15:20 Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT2
komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała

PGNiG Superliga

sobota, 18 maja
17:45 1/2 finału: PGE Vive Kielce - Gwardia Opole (mecz nr 2), nSport+
komentarz: Piotr Karpiński, Michał Matysik
pierwszy mecz: 31-32

niedziela, 19 maja
12:45 1/2 finału Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn (mecz nr 2), nSport+
komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński

poniedziałek, 20 maja
21:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superligi, nSport+
prowadzący: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

Inne transmisje

sobota, 18 maja
12:00 Futbol Amerykański: Warsaw Eagles - Bydgoszcz Archers, nSport+
18:50 Finał Ligi Mistrzów CEV: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova, CANAL+ SPORT2
komentarz: Żelisław Żyżyński, Daniel Pliński

POLECANE

 

El Clasico: Real Madryt - FC Barcelona

ND / 1 MARCA / 20:55 / CANAL+ I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Manchester City - West Ham

ŚR / 19 LUTEGO / 20:25 / CANAL+ I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce

CZW / 20 LUTEGO / 17:55 / CANAL+ SPORT
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen

ŚR / 19 LUTEGO / 17:30 / CANAL+ SPORT
 

Greenyard Maaseik - Jastrzębski Węgiel

ŚR / 19 LUTEGO / 20:25 / CANAL+ SPORT
 

Sir Sicoma Colussi Perugia - Verva Warszawa

ŚR / 19 LUTEGO / 20:25 / CANAL+ SPORT 2
 

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

PT / 21 LUTEGO / 20:00 / CANAL+ SPORT I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

SO / 22 LUTEGO / 17:00 / CANAL+ SPORT I CANAL+ 4K ULTRA HD