WIELKI FINAŁ TENISOWEGO PUCHARU DAVISA: CZECHY – HISZPANIA TYLKO W CANAL+

cz 8 listopada 2012

Między 16 a 18 listopada w Pradze odbędzie się mecz finałowy Grupy Światowej tenisowego Pucharu Davisa. Naprzeciw siebie staną Czechy i Hiszpania. Wszystkie pojedynki transmitowane będą wyłącznie w CANAL+.

To będą trzy niezwykle emocjonujące dni w praskiej O2 Arenie. Najważniejsze drużynowe rozgrywki męskiego tenisa dotarły do decydujących rozstrzygnięć. Od 16 do 18 listopada Czesi i Hiszpanie zagrają o Puchar Davisa. W piątek na antenie CANAL+ WEEKEND HD relacjonowane będą dwa spotkania singlowe, w sobotę debel, a w niedzielę ostatnie gry pojedyncze. Zwycięży ta reprezentacja, która jako pierwsza wygra 3 spotkania.

Drużyny Czech i Hiszpanii spotkały się już w decydującym o zwycięstwie w całych rozgrywkach spotkaniu w 2009 roku. Wówczas bardzo pewnie wygrali Hiszpanie. Dla Czechów mecz ten jest okazją do rewanżu nie tylko za tamten pojedynek, ale również za inne porażki, których doznają w konfrontacjach z zespołem z Półwyspu Iberyjskiego od 1971 roku, kiedy jeszcze jako Czechosłowacja zdołali wygrać. Ogólny bilans meczów to 4-2 na korzyść Hiszpanii.

W drodze do tegorocznego finału Czesi pokonali Włochy, Serbię i Argentynę. Z kolei Hiszpania pokonała Kazachstan, Austrię i USA. W finale drużyny zagrają w następujących składach:

Czechy – Tomas Berdych, Radek Stepanek, Lukas Rosol, Ivo Minar.

Hiszpania – Davis Ferrer (który kilka dni temu grał w finale turnieju ATP w Paryżu z Polakiem Jerzym Janowiczem), Nicolas Almagro, Marcel Granollers, Marc Lopez.

FINAŁ PUCHARU DAVISA: CZECHY - HISZPANIA

CANAL+ WEEKEND HD
Piątek, 16 listopada, 16:00
Sobota, 17 listopada, 14:00
Niedziela, 18 listopada, 13:00

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE