WIOSNA Z LIGĄ POLSKĄ W CANAL+

śr 8 lutego 2012

17 lutego CANAL+ wznawia po zimowej przerwie transmisje z rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Do początku maja widzowie zobaczą na antenie stacji ponad 100 transmisji. CANAL+ szykuje dla widzów także niespodzianki techniczne.

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami finałami UEFA Euro 2012 piłkarska wiosna na boiskach T-Mobile Ekstraklasy zacznie się już 17 lutego. Na antenie CANAL+ SPORT HD oraz CANAL+ HD transmitowane będą w całości wszystkie spotkania każdej kolejki meczów. Mecze będą realizowane przez ceniony zespół komentatorów i ekspertów CANAL+ i prezentowany z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych środków technicznych. Runda wiosenna rozegrana zostanie w ekspresowym tempie. 13 pełnych kolejek odbędzie się w ciągu nieco ponad dwóch miesięcy.

– Wiosną nie zabraknie też nowinek technologicznych. Wprowadzamy specjalistyczne oprogramowanie statystyczne. Pozyskaliśmy licencję na to oprogramowanie od brytyjskiej firmy Prozone Sports i mamy na nie wyłączność w Polsce – mówi Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+. Wzbogacimy też nasze transmisje mikrofonem kierunkowym, który z bardzo dużej odległości „wyłapie” co piłkarze czy trenerzy mówią na boisku. To znakomite uzupełnienie naszych transmisji – kończy szef redakcji sportowej CANAL+.

Kontynuowane będą także programy poświęcone rozgrywkom – prowadzona przez Rafała Dębińskiego Liga+ (w każdą sobotę o 20:30 w CANAL+ GOL HD) oraz prowadzona przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego Liga+ Extra (w każdą niedzielę o 19:15 w CANAL+ SPORT HD). Na koniec sezonu CANAL+ planuje tradycyjnie Multiligę+, czyli łączoną transmisję z wszystkich spotkań.

Spośród meczów pierwszych po zimowej przerwie kolejek na pierwszy plan wysuwa się konfrontacja prowadzącego w tabeli Śląska Wrocław z wiceliderem - Legią Warszawa. Mecz będzie transmitowany w CANAL+ SPORT HD, w niedzielę, 26 lutego o 14:10. Spotkanie może mieć kluczowe znaczenie dla losów mistrzostwa Polski w tym sezonie.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE