Kategoria: Liga Mistrzów

Wypowiedzi po meczu Atletico - Bayern

cz 28 kwietnia 2016

Atletico pokonało 1-0 Bayern w półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów UEFA. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Saul Niguez.

Saul "Messi" Niguez - tak po meczu z Bayernem kibice mogą nazywać pomocnika Atletico Madryt. Akcja Saula z 11. minuty spotkania przypominała wyczyny argentyńskiego piłkarza FC Barcelony. Niguez ograł czterech rywali po czym niezwykle precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce mistrza Niemiec. To mój najpiękniejszy gol w karierze - powiedział tuż po zakończeniu spotkania.

Powiedzieli po meczu:

Robert Lewandowski

Czy ja wiem, czy to był szczególnie twardy mecz? To był normalny mecz piłkarski, każdy dawał z siebie wszystko. Szkoda,że nie udało nam się strzelić bramki, bo w drugiej połowie graliśmy już to co powinniśmy. To było dla nas bardzo ważne. W Monachium damy z siebie wszystko.

Filipe Luis

Mamy znakomitą drużynę. Przy korzystnym wyniku nastawiliśmy się przede wszystkim na obronę rezultatu. Przez to się cofnęliśmy, cierpieliśmy i oddaliśmy inicjatywę Bayernowi. Koniec końców rozegraliśmy dobre, taktycznie poprawne spotkanie. Sprawa awansu jest jednak cały czas otwarta.