Kategoria: Liga Mistrzów

Wywiad z Kamilem Glikiem po odpadnięciu AS Monaco z Ligi Mistrzów

śr 10 maja 2017

Juventus pokonał w półfinale Ligi Mistrzów UEFA AS Monaco (2:0 i 2:1). Mistrzowie Włoch w finale Champions League zmierzą się z Realem Madryt.

Dziennikarz CANAL+ SPORT, Tomasz Lipiński, w rozmowie z Kamilem Glikiem po przegranym przez AS Monaco półfinale Ligi Mistrzów UEFA. Polski obrońca odpowiedział na pytanie o kontrowersję związaną z jego faulem na Gonzalo Higuainie.

Skrót meczu Juventus - Monaco 2:1

Tomasz Lipiński: Kamil, chcąc nie chcąc, znów rozgrzałeś stadion Juventusu. Jaka jest twoja ocena tej sytuacji z Higuainem - czysty przypadek? Powiem Ci szczerze, że w obrazku wyglądało to kiepsko.
Kamil Glik: czy rozgrzałem stadion? Nie wiem, nie było to moją intencją. Stadion był rozgrzany już przed mecze, na rozgrzewce słyszałem, że było mocno. Byłem na to przygotowany, byłem dobrze mentalnie przygotowany do tego spotkania. Jeżeli chodzi o sytuację z Higuainem - może zasłużyłem na czerwoną kartkę, ale na przestrzeni dwumeczu zawodnicy Juventusu też zasłużyli na czerwone kartki, a ich nie dostali. Zawsze tak było, że w jakimś stopniu sędziowie Juventusowi pomagali i zawsze tak będzie, nie boję się tych słów użyć. Popatrzmy chociażby na ostatnie derby Turynu.


Więcej o Lidze Mistrzów UEFA

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE