Kategoria: Liga Mistrzów

Wywiad z Robertem Lewandowskim po awansie Bayernu do 1/4 finału Ligi Mistrzów

śr 8 marca 2017

Wywiad dziennikarza CANAL+ SPORT, Marcina Rosłonia z Robertem Lewandowskim po awansie Bayernu Monachium do ćwierćfinału Champions League.

Lewandowski w rewanżowym spotkaniu przeciwko "Kanonierom" zdobył jedną bramkę perfekcyjnie wykonując rzut karny w 55. minucie meczu. Mistrzowie Niemiec zdeklasowali Arsenal wygrywając dwumecz aż 10:2.

Zobacz skrót meczu Arsenal - Bayern

Marcin Rosłoń: czy Carlo Ancelotti wspominał w szatni finał Ligi Mistrzów sprzed dwunastu lat? Wtedy w Stambule jako trener Milanu przegrał z Liverpoolem mając trzybramkową przewagę do przerwy.
Robert Lewadnowski: Nie, nie, nic takiego nie mówił, chociaż sytuacja była dość podobna. Arsenal postawił na początku naprawdę ciężkie warunki - to jest Liga Mistrzów, niezależnie od tego jaką masz przewagę, zawsze musisz być skoncetrowany na 100 procent.