Kategoria: Liga Mistrzów

Wywiady po meczu Monaco - Manchester City

cz 16 marca 2017

Lider tabeli francuskiej Ligue1 w 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA wyeliminował Manchester City. Po meczu z piłkarzami obu klubów rozmawiał dziennikarz CANAL+ SPORT, Tomasz Smokowski.

1. Rozmowa z Bakarim Sagną, obrońcą "The Citizens"

B. Sagna: spaliśmy. Graliśmy ze świadomością wyniku z pierwszego meczu. To było najgorsze co mogliśmy zrobić. Powinniśmy zaatakować, tak jak Monaco. Trzeba było być agresywnym, uniemożliwić im grę. Zapomnieliśmy to zrobić. Zapomnieliśmy grać zespołowo.


2. Rozmowa z Tiemoue Bakayoko, pomocnikiem Monaco

T. Bakayoko: byliśmy solidni. Blisko siebie. To coś pięknego - zagrać tak dobrze przeciwko tak wielkiej drużynie. Myślę, że wszyscy się zgodzą, że nasze prowadzenie było zasłużone. W drugiej połowę Manchester City spowodował, że się cofnęliśmy. przez to straciliśmy gola, ale daliśmy radę mentalnie. Udało nam się zdobyć trzecią bramkę i zamknęliśmy mecz.


3. Rozmowa z Benjaminem Mendym, obrońcą Monaco

B. Mendy: brakowało nam Kamila Glika, ale mamy szeroką kadrę z wieloma zawodnikami o dużej jakości gry. Mówiłem to chłopakom - gra z nimi to czysta przyjemność. Jesteśmy wszyscy szczęśliwi, że gramy razem. Kamila nazwaliśmy prezesem - był super ubrany. Klasa!


Zobacz skrót meczu Monaco - Manchester City 3:1

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK