Kategoria: Liga+ Extra | Ekstraklasa

Zbigniew Boniek w Lidze+ Extra

wt 13 marca 2018

Gościem niedzielnej Ligi+ Extra podsumowującej wydarzenia 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy będzie prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Start programu o 20:00 w CANAL+!

Do końca rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy pozostały trzy kolejki. W tym momencie tylko dwa zespoły mogą być na 100% pewne awansu do grupy mistrzowskiej. Są to Jagiellonia Białystok oraz Legia Warszawa, które mają na swoim koncie po 51 punktów. Teoretycznie nawet trzeci w tabeli Lech Poznań może jeszcze zagrać w grupie spadkowej. Różnica punktowa między czwartym Górnikiem Zabrze a ósmym Zagłębiem Lubin wynosi jedynie cztery "oczka". Walka o najlepszą "ósemkę" będzie toczyła się do samego końca sezonu zasadniczego.

Wszystko o LOTTO Ekstraklasie

W niedzielę na antenie CANAL+ ligowy klasyk, czyli starcie Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Po zakończeniu spotkania gościem Krzysztofa Marciniaka w Lidze+ Extra będzie prezes PZPN, Zbigniew Boniek. W studiu pojawią się również Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak i Sławomir Stempniewski. "Pomidora" ze Zbigniewem Bońkiem poprowadzi Daria Kabała-Malarz.

Więcej o starciu Legia - Wisła

niedziela, 18 marca
20:00 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Krzysztof Marciniak; gość: Zbigniew Boniek; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak i Sławomir Stempniewski

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE