Żużel: Speedway Grand Prix w Bydgoszczy w sobotę 26.04

pt 25 kwietnia 2014

Wielkie ściganie najlepszych żużlowców świata powraca na Stary Kontynent. Turniejem w Polsce rozpocznie się europejska cześć cyklu Speedway Grand Prix, który można śledzić na platformie nc+. Na torze w Bydgoszczy wystąpi aż trójka Polaków. Transmisja drugiej odsłony SGP 2014 w sobotę, 26 kwietnia od 18:30 w CANAL+ Family.


- Inauguracja sezonu pokazała, że nikogo w tym roku nie można lekceważyć, dlatego europejskie otwarcie cyklu Grand Prix zapowiada się pasjonująco. Bydgoski tor jest miejscem niemal mistycznym i wierzę, że także tym razem polscy żużlowcy będą trzymać gaz zapewniając nam niezapomniany wieczór – zapowiada Tomasz Dryła, komentator sobotnich zawodów.

Transmisja w CANAL+ Family rozpocznie się o 18:30. W specjalnym studiu zlokalizowanym na bydgoskim stadionie wśród gości Marcina Majewskiego będzie między innym trener Wybrzeża Gdańsk, Stanisław Chomski.

Już pierwsza odsłona cyklu pokazała, że tegoroczne Grand Prix zapowiada się niezwykle emocjonująco. Sensacyjny zwycięzca turnieju w Auckland, Martin Smolinski, postara się udowodnić kibicom śledzącym w nc+ te prestiżowe zmagania, że jest zawodnikiem aspirującym do światowej elity. Rywale jednak zapewne zrobią wszystko, by ostudzić jego zapędy na sukcesy w SGP. Jarosław Hampel zapowiada, że niesiony dopingiem polskich kibiców jest w stanie wygrać sobotnie zawody. Krzysztof Kasprzak od początku sezonu prezentuje bardzo wysoką formę. Do grona regularnie występujących w Grand Prix Polaków na turniej w Bydgoszczy dołączy, zawodnik toruńskiego Unibaksu, Adrian Miedziński. Popularny „Miedziak” w sezonie 2013 występował w SGP z „dziką kartą” i w ostatniej odsłonie zeszłorocznego cyku stanął na najwyższym stopniu podium.

Najbliższe relacje żużlowe na platformie nc+:

sobota, 26 kwietnia:
18:30 Grand Prix Europy (Bydgoszcz), CANAL+ Family
studio: Marcin Majewski, gość: Stanisław Chomski
komentarz: Tomasz Dryła
reporter: Michał Łopaciński, Gabriel Waliszko

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE