AKTUALNOŚCI

12.09.2019
Platforma CANAL+ przedłużyła współpracę z EHF Marketing GmbH i pozyskała prawa do transmisji Ligi Mistrzów VELUX EHF na sezon 2019/2020. Mecze najważniejszych europejskich rozgrywek klubowych mężczyzn w piłce ręcznej będzie można oglądać wyłącznie w kanałach sportowych platformy CANAL+. Pierwsze mecze w CANAL+ SPORT w weekend 14-15 września.
11.09.2019
W niedzielę, 15 września, gościem specjalnym Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka w Lidze+ Extra będzie piłkarz Jagiellonii Białystok, Jesus Imaz. Początek programu o 19:30 w CANAL+.
10.09.2019
Po dwóch tygodniach przerwy do rywalizacji powracają zespoły angielskiej Premier League. Co czeka nas w piątej serii gier?
10.09.2019
Po przerwie na mecze eliminacji Euro 2020 wraca liga hiszpańska. W czwartej kolejce widzowie CANAL+ zobaczą na żywo pięć spotkań.
10.09.2019
Po dwóch tygodniach przerwy wraca PKO Ekstraklasa. Przed nami ósma seria gier. W hitowych starciach Jagiellonia Białystok zagra z Legią Warszawa, Lechia Gdańsk podejmie Lecha Poznań, a Górnik Zabrze zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.
10.09.2019
Legia Warszawa poinformowała oficjalnie, że Carlitos opuścił stołeczny klub. Na zasadzie transferu definitywnego trafił do Al-Wahda. Hiszpan grał w Legii przez ponad rok.
04.09.2019
Letnie okienko transferowe dobiegło końca. Które transakcje warto zapamiętać? Przedstawiamy najciekawsze transfery krajowe w PKO Ekstraklasie.
04.09.2019
2 września zakończyło się letnie okienko transferowe. Kilka ciekawych ruchów wykonały kluby PKO Ekstraklasy. Poniżej zestawienie najciekawszych zagranicznych transferów w naszej lidze.
02.09.2019
Za nami siódma kolejka PKO Ekstraklasy, którą na długo zapamiętają kibice i piłkarze Cracovii.
02.09.2019
Union Berlin wygrał u siebie z Borussią Dortmund 3:1 (1:1) w ostatnim sobotnim meczu trzeciej kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi. Na Stadion An der Alten Foersterei całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Rafał Gikiewicz.