Zgrywasz eksperta. A kiedy ostatnio widziałeś mecz? Przeżyj to sam 3 Superhity w kazdej kolejce, 100% PKO BP Ekstraklasy tylko w CANAL+
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj!Zamów

PKO BP EKSTRAKLASA

Polska liga w CANAL+ to transmisje live i magazyny. Przekonaj się, kto w tym sezonie będzie walczył o mistrzostwo Polski, a kogo czeka batalia o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Obejrzyj skróty magazynów i przeczytaj najnowsze informacje. Przed nami 23. kolejka. W piątek bardzo ciekawie będzie w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmie Lecha Poznań. Początek transmisji w CANAL+ SPORT o 20:00. W sobotę będziemy świadkami starcia lidera z wiceliderem tabeli PKO BP Ekstraklasy. Na Łazienkowskiej w Warszawie Legia zagra z Cracovią. W niedzielę najciekawiej zapowiada się rywalizacja KGHM Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław. Ten mecz od 17:00 na antenie CANAL+.
PKO EKSTRAKLASA

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE Z PKO BP EKSTRAKLASY

PKO BP Ekstraklasa

Raków Częstochowa - Piast Gliwice

PT | 28.02
17:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 28.02
20:00
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 28.02
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

PT | 28.02
20:25
PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

PT | 28.02
20:25
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 28.02
22:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 28.02
22:30
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Kraków - Wisła Płock

SO | 29.02
14:40
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Kraków - Wisła Płock

SO | 29.02
14:55
PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

SO | 29.02
17:00
PKO BP Ekstraklasa

Legia Warszawa - Cracovia

SO | 29.02
19:30
PKO BP Ekstraklasa

Legia Warszawa - Cracovia

SO | 29.02
19:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Liga+

więcej
SO | 29.02
22:00
PKO BP Ekstraklasa

Korona Kielce - Lechia Gdańsk

ND | 01.03
12:10
PKO BP Ekstraklasa

Arka Gdynia - ŁKS Łódź

ND | 01.03
14:40
PKO BP Ekstraklasa

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

ND | 01.03
17:00
PKO BP Ekstraklasa

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

ND | 01.03
17:10
magazyn sportowy

Liga+ Extra

więcej
ND | 01.03
19:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Ekstraklasa po godzinach

więcej
PN | 02.03
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Lech Poznań - Górnik Zabrze

WT | 03.03
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Płock - Raków Częstochowa

WT | 03.03
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Cracovia - Wisła Kraków

WT | 03.03
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Cracovia - Wisła Kraków

WT | 03.03
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

WT | 03.03
20:10
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Liga+

więcej
WT | 03.03
22:30
PKO BP Ekstraklasa

Śląsk Wrocław - Korona Kielce

ŚR | 04.03
17:40
PKO BP Ekstraklasa

ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin

ŚR | 04.03
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

ŚR | 04.03
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

ŚR | 04.03
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Piast Gliwice - Arka Gdynia

ŚR | 04.03
20:10
magazyn sportowy

Liga+ Extra

więcej
ŚR | 04.03
22:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 06.03
20:00
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 06.03
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze - Cracovia

PT | 06.03
20:25
PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze - Cracovia

PT | 06.03
20:25
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 06.03
22:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 06.03
22:30
PKO BP Ekstraklasa

Arka Gdynia - Wisła Płock

SO | 07.03
14:40
PKO BP Ekstraklasa

KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

SO | 07.03
17:10
PKO BP Ekstraklasa

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

SO | 07.03
17:10
PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

SO | 07.03
19:40
magazyn sportowy

Liga+

SO | 07.03
22:00
Piłka nożna

PKO BP Ekstraklasa

ND | 08.03
12:10
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Kraków - Lech Poznań

ND | 08.03
14:30
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Kraków - Lech Poznań

ND | 08.03
14:30
PKO BP Ekstraklasa

Legia Warszawa - Piast Gliwice

ND | 08.03
17:00
magazyn sportowy

Liga+ Extra

ND | 08.03
19:30

NEWSY

Lederman dołączył do Rakowa

Ben Lederman został nowym zawodnikiem Rakowa -...

19:49 (25.02)

Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Maciej Stolarczyk oficjalnie został selekcjonerem...

16:13 (25.02)

Turgeman złamał kość sześcienną śródstopia

Alon Turgeman doznał złamania kości sześciennej...

11:21 (25.02)

PKO BP Ekstraklasa: lider kontra wicelider

W 23. kolejce PKO BP Ekstraklasy dojdzie do starcia...

WIĘCEJ

Legia wypożyczyła Kostorza do Miedzi

Kacper Kostorz został wypożyczony do końca rundy...

15:34 (24.02)

PKO BP Ekstraklasa: porażka Lechii w Poznaniu

Lech Poznań pokonał przed własną publicznością Lechię...

WIĘCEJ

Stokowiec: Wygrała drużyna lepsza

- Lech był lepszą drużyną, zasłużenie wygrał i to dzięki...

21:53 (23.02)

Żuraw: To zasłużone zwycięstwo

- Udało nam się skruszyć ten mur Lechii i z przebiegu...

21:37 (23.02)

Smyła: Kreowaliśmy dużo okazji, jednak nie potrafiliśmy...

- Kreowaliśmy dużo okazji, jednak nie potrafiliśmy ich...

21:23 (23.02)

Skowronek: To była ciężka walka o trzy punkty

- Za nami bardzo ciężka walka o trzy punkty....

21:10 (23.02)

PKO Ekstraklasa: Porażka Lechii w Poznaniu

Lech Poznań pokonał przed własną publicznością Lechię...

19:51 (23.02)

PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków lepsza od Korony Kielce

Wisła Kraków wygrała u siebie z Koroną Kielce 2:0 (1:0) w...

16:53 (23.02)

Sobolewski: Mecz nie układał się po naszej myśli

Radosław Sobolewski, trener Wisły Płock po meczu z...

15:41 (23.02)

Sevela: Szkoda, że szybko straciliśmy gola wyrównującego

Martin Sevela, trener Zagłębia Lubin powiedział po...

15:23 (23.02)

Probierz: Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten mecz

Cracovia przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:1 w...

09:18 (23.02)

Fornalik: To bardzo cenne punkty

Piast Gliwice pokonał u siebie Cracovię 1:0 w sobotnim...

08:56 (23.02)

TABELA PKO BP EKSTRAKLASY - Runda zasadnicza

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Legia Warszawa

23143649:2345
22

Cracovia Kraków

23133732:1842
33

Pogoń Szczecin

23117525:1840
44

Śląsk Wrocław

23109431:2439
55

Lech Poznań

23107639:2237
67

Piast Gliwice

23114825:2237
76

Lechia Gdańsk

2397726:2634
88

Wisła Płock

2395928:3632
99

Jagiellonia Białystok

2386931:3330
1011

Zagłębie Lubin

23851032:3229
1110

Raków Częstochowa

23921228:3729
1212

Górnik Zabrze

2369827:2927
1313

Wisła Kraków

23821328:3526
1415

Arka Gdynia

23661120:3324
1514

Korona Kielce

23651212:2623
1616

ŁKS Łódź

23441521:4016

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Arka Gdynia
0:3
Jagiellonia Białystok
PT | 19.07 | 18:00 3025700
ŁKS Łódź
0:0
Lechia Gdańsk
PT | 19.07 | 20:30 3025702
Raków Częstochowa
0:1
Korona Kielce
SO | 20.07 | 15:00 3025704
Wisła Kraków
0:1
Śląsk Wrocław
SO | 20.07 | 17:30 3025705
Piast Gliwice
1:1
Lech Poznań
SO | 20.07 | 20:00 3025703
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
ND | 21.07 | 15:00 3025707
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
ND | 21.07 | 17:30 3025701
Wisła Płock
1:1
Górnik Zabrze
PN | 22.07 | 18:00 3025706

kolejka 2

Górnik Zabrze
1:0
Zagłębie Lubin
PT | 26.07 | 18:00 3025709
Lech Poznań
4:0
Wisła Płock
PT | 26.07 | 20:30 3025712
Cracovia Kraków
1:2
ŁKS Łódź
SO | 27.07 | 17:30 3025708
Jagiellonia Białystok
0:1
Raków Częstochowa
SO | 27.07 | 20:00 3025710
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
ND | 28.07 | 15:00 3025711
Lechia Gdańsk
0:0
Wisła Kraków
ND | 28.07 | 17:30 3025713
Śląsk Wrocław
2:1
Piast Gliwice
ND | 28.07 | 17:30 3025715
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia
PN | 29.07 | 18:00 3025714

kolejka 3

Arka Gdynia
1:1
Korona Kielce
PT | 02.08 | 18:00 3025716
Zagłębie Lubin
2:2
Jagiellonia Białystok
PT | 02.08 | 20:30 3025723
Raków Częstochowa
1:3
Cracovia Kraków
SO | 03.08 | 17:30 3025720
ŁKS Łódź
1:2
Lech Poznań
SO | 03.08 | 20:00 3025718
Wisła Płock
1:2
Lechia Gdańsk
ND | 04.08 | 15:00 3025722
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
ND | 04.08 | 17:30 3025717
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
ND | 04.08 | 17:30 3025719
Wisła Kraków
1:0
Górnik Zabrze
PN | 05.08 | 18:00 3025721

kolejka 4

Lech Poznań
1:3
Śląsk Wrocław
PT | 09.08 | 20:30 3025726
Pogoń Szczecin
1:0
Wisła Kraków
SO | 10.08 | 15:00 3025729
Zagłębie Lubin
2:0
Arka Gdynia
SO | 10.08 | 17:30 3025731
Górnik Zabrze
1:0
Raków Częstochowa
SO | 10.08 | 20:00 3025725
ŁKS Łódź
0:1
Piast Gliwice
ND | 11.08 | 15:00 3025728
Cracovia Kraków
1:0
Korona Kielce
ND | 11.08 | 17:30 3025724
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
PN | 12.08 | 18:00 3025727
Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
ŚR | 18.09 | 18:00 3025730

kolejka 5

Wisła Kraków
4:0
ŁKS Łódź
PT | 16.08 | 20:30 3025739
Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
SO | 17.08 | 15:00 3025738
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
SO | 17.08 | 17:30 3025732
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
SO | 17.08 | 20:00 3025733
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
ND | 18.08 | 15:00 3025736
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
ND | 18.08 | 17:30 3025735
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
ND | 18.08 | 17:30 3025737
Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
PN | 19.08 | 18:00 3025734

kolejka 6

Jagiellonia Białystok
3:2
Wisła Kraków
PT | 23.08 | 20:30 3025742
Cracovia Kraków
3:1
Arka Gdynia
SO | 24.08 | 15:00 3025740
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
SO | 24.08 | 17:30 3025743
Raków Częstochowa
2:3
Lech Poznań
SO | 24.08 | 20:00 3025746
Górnik Zabrze
3:0
Korona Kielce
ND | 25.08 | 15:00 3025741
ŁKS Łódź
2:3
Legia Warszawa
ND | 25.08 | 17:30 3025744
Zagłębie Lubin
0:3
Piast Gliwice
ND | 25.08 | 17:30 3025747
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Płock
PN | 26.08 | 18:00 3025745

kolejka 7

Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
PT | 30.08 | 18:00 3025748
Korona Kielce
0:2
Jagiellonia Białystok
PT | 30.08 | 20:30 3025749
Wisła Płock
2:1
ŁKS Łódź
SO | 31.08 | 15:00 3025755
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
SO | 31.08 | 17:30 3025752
Wisła Kraków
4:2
Zagłębie Lubin
SO | 31.08 | 20:00 3025754
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
ND | 01.09 | 15:00 3025753
Lech Poznań
1:2
Cracovia Kraków
ND | 01.09 | 17:30 3025750
Legia Warszawa
3:1
Raków Częstochowa
ND | 01.09 | 20:00 3025751

kolejka 8

Zagłębie Lubin
5:0
Wisła Płock
PT | 13.09 | 18:00 3025763
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
PT | 13.09 | 20:30 3025758
Raków Częstochowa
2:0
Arka Gdynia
SO | 14.09 | 15:00 3025762
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
SO | 14.09 | 17:30 3025760
Korona Kielce
1:1
Wisła Kraków
SO | 14.09 | 20:00 3025759
Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
ND | 15.09 | 15:00 3025761
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
ND | 15.09 | 17:30 3025757
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
PN | 16.09 | 18:00 3025756

kolejka 9

Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
PT | 20.09 | 18:00 3025768
Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
PT | 20.09 | 20:30 3025765
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
SO | 21.09 | 15:00 3025767
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
SO | 21.09 | 17:30 3025766
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
SO | 21.09 | 20:00 3025770
Wisła Płock
2:1
Wisła Kraków
ND | 22.09 | 12:30 3025771
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
ND | 22.09 | 15:00 3025769
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
ND | 22.09 | 17:30 3025764

kolejka 10

Korona Kielce
1:0
Śląsk Wrocław
PT | 27.09 | 20:30 3025775
Raków Częstochowa
1:2
Wisła Płock
SO | 28.09 | 15:00 3025777
Legia Warszawa
1:2
Lechia Gdańsk
SO | 28.09 | 17:30 3025776
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
SO | 28.09 | 20:00 3025773
Arka Gdynia
0:0
Piast Gliwice
ND | 29.09 | 12:30 3025772
Jagiellonia Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
ND | 29.09 | 15:00 3025774
Wisła Kraków
0:1
Cracovia Kraków
ND | 29.09 | 17:30 3025778
Zagłębie Lubin
3:1
ŁKS Łódź
PN | 30.09 | 18:00 3025779

kolejka 11

Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
PT | 04.10 | 18:00 3025787
Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
PT | 04.10 | 20:30 3025786
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
SO | 05.10 | 15:00 3025785
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
SO | 05.10 | 17:30 3025781
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
SO | 05.10 | 20:00 3025782
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
ND | 06.10 | 12:30 3025783
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
ND | 06.10 | 15:00 3025780
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa
ND | 06.10 | 17:30 3025784

kolejka 12

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
PT | 18.10 | 18:00 3025795
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
PT | 18.10 | 20:30 3025794
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
SO | 19.10 | 15:00 3025791
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
SO | 19.10 | 17:30 3025792
Jagiellonia Białystok
3:2
Cracovia Kraków
SO | 19.10 | 20:00 3025790
Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
ND | 20.10 | 15:00 3025788
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
ND | 20.10 | 17:30 3025789
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
PN | 21.10 | 18:00 3025793

kolejka 13

Cracovia Kraków
2:0
Pogoń Szczecin
PT | 25.10 | 18:00 3025796
Lech Poznań
1:2
Zagłębie Lubin
PT | 25.10 | 20:30 3025797
ŁKS Łódź
2:0
Raków Częstochowa
SO | 26.10 | 15:00 3025800
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
SO | 26.10 | 17:30 3025801
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
SO | 26.10 | 20:00 3025798
Wisła Płock
3:1
Jagiellonia Białystok
ND | 27.10 | 12:30 3025803
Śląsk Wrocław
2:1
Arka Gdynia
ND | 27.10 | 15:00 3025802
Legia Warszawa
7:0
Wisła Kraków
ND | 27.10 | 17:30 3025799

kolejka 14

Korona Kielce
1:0
Zagłębie Lubin
SO | 02.11 | 15:00 3025808
Cracovia Kraków
1:0
Lechia Gdańsk
SO | 02.11 | 17:30 3025805
Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
SO | 02.11 | 20:00 3025809
Jagiellonia Białystok
2:0
ŁKS Łódź
ND | 03.11 | 12:30 3025807
Górnik Zabrze
1:1
Piast Gliwice
ND | 03.11 | 15:00 3025806
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
ND | 03.11 | 17:30 3025804
Śląsk Wrocław
3:1
Wisła Płock
PN | 04.11 | 18:00 3025811
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Kraków
PN | 04.11 | 20:30 3025810

kolejka 15

ŁKS Łódź
0:1
Śląsk Wrocław
PT | 08.11 | 18:00 3025815
Piast Gliwice
3:1
Jagiellonia Białystok
PT | 08.11 | 20:30 3025816
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
SO | 09.11 | 15:00 3025818
Legia Warszawa
5:1
Górnik Zabrze
SO | 09.11 | 17:30 3025814
Wisła Kraków
0:1
Arka Gdynia
SO | 09.11 | 20:00 3025817
Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
ND | 10.11 | 12:30 3025819
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
ND | 10.11 | 15:00 3025812
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
ND | 10.11 | 17:30 3025813

kolejka 16

Górnik Zabrze
2:2
Wisła Płock
PT | 22.11 | 18:00 3025821
Lech Poznań
3:0
Piast Gliwice
PT | 22.11 | 20:30 3025824
Korona Kielce
3:0
Raków Częstochowa
SO | 23.11 | 15:00 3025823
Pogoń Szczecin
3:1
Legia Warszawa
SO | 23.11 | 17:30 3025826
Lechia Gdańsk
3:1
ŁKS Łódź
SO | 23.11 | 20:00 3025825
Jagiellonia Białystok
2:0
Arka Gdynia
ND | 24.11 | 15:00 3025822
Śląsk Wrocław
2:1
Wisła Kraków
ND | 24.11 | 17:30 3025827
Cracovia Kraków
2:0
Zagłębie Lubin
PN | 25.11 | 18:00 3025820

kolejka 17

Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
PT | 29.11 | 18:00 3025835
Wisła Płock
0:2
Lech Poznań
PT | 29.11 | 20:30 3025834
Arka Gdynia
1:1
Pogoń Szczecin
SO | 30.11 | 15:00 3025828
Piast Gliwice
0:3
Śląsk Wrocław
SO | 30.11 | 17:30 3025831
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
SO | 30.11 | 20:00 3025829
Raków Częstochowa
2:1
Jagiellonia Białystok
ND | 01.12 | 12:30 3025832
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
ND | 01.12 | 15:00 3025830
Wisła Kraków
0:1
Lechia Gdańsk
ND | 01.12 | 17:30 3025833

kolejka 18

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
PT | 06.12 | 18:00 3025839
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
PT | 06.12 | 20:30 3025837
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
SO | 07.12 | 15:00 3025838
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
SO | 07.12 | 17:30 3025840
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
SO | 07.12 | 20:00 3025841
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
ND | 08.12 | 12:30 3025836
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
ND | 08.12 | 15:00 3025842
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
ND | 08.12 | 17:30 3025843

kolejka 19

Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
PT | 13.12 | 18:00 3025844
Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
PT | 13.12 | 20:30 3025851
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
SO | 14.12 | 15:00 3025849
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
SO | 14.12 | 17:30 3025850
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
SO | 14.12 | 20:00 3025847
Piast Gliwice
2:1
ŁKS Łódź
ND | 15.12 | 12:30 3025848
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
ND | 15.12 | 15:00 3025846
Jagiellonia Białystok
3:0
Lechia Gdańsk
ND | 15.12 | 17:30 3025845

kolejka 20

ŁKS Łódź
2:4
Wisła Kraków
CZ | 19.12 | 18:00 3025856
Lech Poznań
1:1
Arka Gdynia
CZ | 19.12 | 20:30 3025854
Cracovia Kraków
2:0
Śląsk Wrocław
PT | 20.12 | 18:00 3025852
Pogoń Szczecin
0:1
Korona Kielce
PT | 20.12 | 18:00 3025857
Zagłębie Lubin
2:1
Legia Warszawa
PT | 20.12 | 20:30 3025859
Lechia Gdańsk
0:3
Raków Częstochowa
SO | 21.12 | 15:00 3025855
Wisła Płock
2:1
Piast Gliwice
SO | 21.12 | 17:30 3025858
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
SO | 21.12 | 20:00 3025853

kolejka 21

Arka Gdynia
0:1
Cracovia Kraków
PT | 07.02 | 18:00 3025860
Śląsk Wrocław
2:2
Lechia Gdańsk
PT | 07.02 | 20:30 3025865
Korona Kielce
0:0
Górnik Zabrze
SO | 08.02 | 15:00 3025861
Lech Poznań
3:0
Raków Częstochowa
SO | 08.02 | 17:30 3025862
Wisła Kraków
3:0
Jagiellonia Białystok
SO | 08.02 | 20:00 3025866
Wisła Płock
2:3
Pogoń Szczecin
ND | 09.02 | 12:30 3025867
Piast Gliwice
2:0
Zagłębie Lubin
ND | 09.02 | 15:00 3025864
Legia Warszawa
3:1
ŁKS Łódź
ND | 09.02 | 17:30 3025863

kolejka 22

Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
PT | 14.02 | 18:00 3025869
Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
PT | 14.02 | 20:30 3025871
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
SO | 15.02 | 15:00 3025872
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
SO | 15.02 | 17:30 3025873
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
SO | 15.02 | 20:00 3025874
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
ND | 16.02 | 12:30 3025870
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
ND | 16.02 | 15:00 3025875
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
ND | 16.02 | 17:30 3025868

kolejka 23

ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
PT | 21.02 | 18:00 3025879
Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
PT | 21.02 | 20:30 3025881
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
SO | 22.02 | 15:00 3025876
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
SO | 22.02 | 17:30 3025878
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
SO | 22.02 | 20:00 3025880
Wisła Płock
1:1
Zagłębie Lubin
ND | 23.02 | 12:30 3025883
Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
ND | 23.02 | 15:00 3025882
Lech Poznań
2:0
Lechia Gdańsk
ND | 23.02 | 17:30 3025877

kolejka 24

Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
PT | 28.02 | 18:00 3025889
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
PT | 28.02 | 20:30 3025886
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
SO | 29.02 | 15:00 3025890
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
SO | 29.02 | 17:30 3025885
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
SO | 29.02 | 20:00 3025888
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
ND | 01.03 | 12:30 3025887
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
ND | 01.03 | 15:00 3025884
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
ND | 01.03 | 17:30 3025891

kolejka 25

Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
WT | 03.03 | 18:00 3025893
Wisła Płock
:
Raków Częstochowa
WT | 03.03 | 18:00 3025899
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
WT | 03.03 | 20:30 3025892
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
WT | 03.03 | 20:30 3025897
ŁKS Łódź
:
Zagłębie Lubin
ŚR | 04.03 | 18:00 3025895
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
ŚR | 04.03 | 18:00 3025898
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
ŚR | 04.03 | 20:30 3025894
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
ŚR | 04.03 | 20:30 3025896

kolejka 26

Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
PT | 06.03 | 20:30 3025901
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
SO | 07.03 | 15:00 3025900
Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
SO | 07.03 | 17:30 3025907
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
SO | 07.03 | 20:00 3025902
Raków Częstochowa
:
Pogoń Szczecin
ND | 08.03 | 12:30 3025905
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
ND | 08.03 | 15:00 3025906
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
ND | 08.03 | 17:30 3025904
Korona Kielce
:
ŁKS Łódź
PN | 09.03 | 18:00 3025903

kolejka 27

ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
PT | 13.03 | 18:00 3025911
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
PT | 13.03 | 20:30 3025914
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
SO | 14.03 | 15:00 3025913
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
SO | 14.03 | 17:30 3025912
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
SO | 14.03 | 20:00 3025909
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
ND | 15.03 | 15:00 3025908
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
ND | 15.03 | 17:30 3025910
Wisła Płock
:
Korona Kielce
PN | 16.03 | 18:00 3025915

kolejka 28

Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
PT | 20.03 | 18:00 3025921
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
PT | 20.03 | 20:30 3025917
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
SO | 21.03 | 15:00 3025918
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
SO | 21.03 | 17:30 3025923
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
SO | 21.03 | 20:00 3025920
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
ND | 22.03 | 12:30 3025919
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
ND | 22.03 | 15:00 3025916
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
ND | 22.03 | 17:30 3025922

kolejka 29

Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
SO | 04.04 | 02:00 3025924
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
SO | 04.04 | 02:00 3025925
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
SO | 04.04 | 02:00 3025926
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
SO | 04.04 | 02:00 3025927
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
SO | 04.04 | 02:00 3025928
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
SO | 04.04 | 02:00 3025929
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
SO | 04.04 | 02:00 3025930
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
SO | 04.04 | 02:00 3025931

kolejka 30

Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
SO | 11.04 | 02:00 3025932
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
SO | 11.04 | 02:00 3025933
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
SO | 11.04 | 02:00 3025934
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
SO | 11.04 | 02:00 3025935
Korona Kielce
:
Lech Poznań
SO | 11.04 | 02:00 3025936
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
SO | 11.04 | 02:00 3025937
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
SO | 11.04 | 02:00 3025938
Śląsk Wrocław
:
ŁKS Łódź
SO | 11.04 | 02:00 3025939

POLECANE

 

El Clasico: Real Madryt - FC Barcelona

ND / 1 MARCA / 20:55 / CANAL+ I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Fortuna Duesseldorf - Hertha Berlin

PT / 28 LUTEGO / 20:20 / CANAL+
 

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

PT / 28 LUTEGO / 20:25 / CANAL+ SPORT I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Bidasoa Irun - Orlen Wisła Płock

SO / 29 LUTEGO / 15:55 / CANAL+
 

Legia Warszawa - Cracovia

SO / 29 LUTEGO / 19:30 / CANAL+ SPORT I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Everton FC - Manchester United

ND / 1 MARCA / 14:55 / CANAL+ I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers

ND / 1 MARCA / 21:30 / CANAL+ SPORT
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI