Zgrywasz eksperta. A kiedy ostatnio widziałeś mecz? Przeżyj to sam 3 Superhity w kazdej kolejce, 100% PKO BP Ekstraklasy tylko w CANAL+
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj!Zamów

PKO BP EKSTRAKLASA

Polska liga w CANAL+ to transmisje live i magazyny. Przekonaj się, kto w tym sezonie będzie walczył o mistrzostwo Polski, a kogo czeka batalia o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Obejrzyj skróty magazynów i przeczytaj najnowsze informacje. Rozgrywki ligowe wracają już 29 maja! Wszystkie mecze 27. kolejki kibice zobaczą w kanałach sportowych CANAL+. 30 maja w hicie tej serii gier Lech Poznań podejmie Legię Warszawa.
PKO EKSTRAKLASA

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE Z PKO BP EKSTRAKLASY

PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

PT | 05.06
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Korona Kielce - Piast Gliwice

PT | 05.06
17:55
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 05.06
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

PT | 05.06
20:25
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Superpiątek

więcej
PT | 05.06
22:30
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

SO | 06.06
14:40
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

SO | 06.06
14:40
PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

SO | 06.06
14:55
PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

SO | 06.06
14:55
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

SO | 06.06
17:10
PKO BP Ekstraklasa

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań

SO | 06.06
17:25
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

SO | 06.06
19:40
PKO BP Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Cracovia

SO | 06.06
19:55
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Liga+

więcej
SO | 06.06
22:00
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

ND | 07.06
12:10
PKO BP Ekstraklasa

Raków Częstochowa - ŁKS Łódź

ND | 07.06
12:25
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

ND | 07.06
14:40
PKO BP Ekstraklasa

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

ND | 07.06
14:55
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Kraków - Legia Warszawa

ND | 07.06
17:00
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Liga+ Extra

więcej
ND | 07.06
19:30
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Ekstraklasa po godzinach

więcej
PN | 08.06
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

WT | 09.06
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

WT | 09.06
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Cracovia

WT | 09.06
17:55
PKO BP Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

WT | 09.06
17:55
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

WT | 09.06
20:10
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

WT | 09.06
20:10
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

WT | 09.06
20:10
PKO BP Ekstraklasa

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

WT | 09.06
20:25
PKO BP Ekstraklasa

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

WT | 09.06
20:25
PKO BP Ekstraklasa

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

WT | 09.06
20:25
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Liga+

więcej
WT | 09.06
22:30
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

ŚR | 10.06
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

ŚR | 10.06
17:40
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Kraków - Raków Częstochowa

ŚR | 10.06
17:55
PKO BP Ekstraklasa

Wisła Płock - Śląsk Wrocław

ŚR | 10.06
17:55
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

ŚR | 10.06
20:00
PKO BP Ekstraklasa

Wstęp do meczu

ŚR | 10.06
20:10
PKO BP Ekstraklasa

Legia Warszawa - Arka Gdynia

ŚR | 10.06
20:25
PKO BP Ekstraklasa

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

ŚR | 10.06
20:25
Magazyn PKO BP Ekstraklasy

Liga+ Extra

więcej
ŚR | 10.06
22:30

NEWSY

Rafał Wolski już po operacji

Piłkarz Wisły Płock, Rafał Wolski, przeszedł w...

20:55 (01.06)

Bartłomiej Frasik przedłużył kontrakt ze Śląskiem

Bramkarz Śląska Wrocław, Bartłomiej Frasik, złożył w...

16:33 (01.06)

Trzech piłkarzy Piasta w jedenastce kolejki

Trzech piłkarzy Piasta Gliwice znalazło się w najlepszej...

15:17 (01.06)

Nalepa: Nie wiem co wydarzyło się w końcowce

Zawodnik Arki Gdynia - Michał Nalepa przyznał, że żałuje...

10:27 (01.06)

Vejinović: Trudno mi uwierzyć w to, co się stało

Piłkarz Arki Gdynia - Marko Vejinović nie mógł uwierzyć,...

10:18 (01.06)

Mamrot: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Trener Arki Gdynia Ireneusz Mamrot nie krył rozczarowania...

20:56 (31.05)

Stokowiec: Drużyna cały czas parła do przodu

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie ukrywał ulgi po...

20:45 (31.05)

PKO Ekstraklasa: Siedem goli w Gdańsku! Lechia pokonała...

Lechia Gdańsk wygrała u siebie z Arką Gdynia 4:3 (0:0) w...

19:37 (31.05)

Probierz: Graliśmy zbyt nerwowo

Trener Cracovii Michał Probierz przyjął z pokorą...

18:50 (31.05)

Petew: Kontrolowaliśmy mecz ponad 70 minut

Trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew nie krył...

18:33 (31.05)

Rzeźniczak: Jesteśmy bardzo źli na siebie

Obrońca Wisły Płock Jakub Rzeźniczak nie ukrywał...

17:52 (31.05)

Cebula: Zdominowaliśmy Wisłę i szacunek dla zespołu

Marcin Cebula zdobył gola, dzięki któremu Korona Kielce...

17:34 (31.05)

PKO Ekstraklasa: Piąta z rzędu porażka Cracovii

Cracovia przegrała u siebie z Jagiellonią Białystok 0:1...

16:58 (31.05)

Sobolewski: Martwią mnie łatwo stracone bramki

Trener Wisły Płock Radosław Sobolewski był mocno...

16:09 (31.05)

Bartoszek: Bramka Kovacevica odbudowała drużynę

Trener Korony Kielce Maciej Bartoszek nie krył radości po...

15:51 (31.05)

PKO Ekstraklasa: Korona rozbiła w Płocku Wisłę

Korona Kielce wygrała na wyjeździe z Wisłą Płock 4:1 w...

14:24 (31.05)

TABELA PKO BP EKSTRAKLASY - Runda zasadnicza

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Legia Warszawa

27173755:2654
22

Piast Gliwice

27144932:2546
35

Śląsk Wrocław

271110635:3043
44

Cracovia Kraków

271331135:2642
53

Lech Poznań

27119745:2642
66

Pogoń Szczecin

27118827:2641
77

Lechia Gdańsk

27118836:3641
88

Jagiellonia Białystok

27117936:3540
99

Raków Częstochowa

271141233:3837
1011

Zagłębie Lubin

271061144:4036
1112

Górnik Zabrze

2799935:3636
1210

Wisła Płock

271061133:4536
1313

Wisła Kraków

27941433:4231
1414

Korona Kielce

27851419:3129
1515

Arka Gdynia

27671425:4125
1616

ŁKS Łódź

27551725:4520

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Arka Gdynia
0:3
Jagiellonia Białystok
PT | 19.07 | 18:00 3025700
ŁKS Łódź
0:0
Lechia Gdańsk
PT | 19.07 | 20:30 3025702
Raków Częstochowa
0:1
Korona Kielce
SO | 20.07 | 15:00 3025704
Wisła Kraków
0:1
Śląsk Wrocław
SO | 20.07 | 17:30 3025705
Piast Gliwice
1:1
Lech Poznań
SO | 20.07 | 20:00 3025703
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
ND | 21.07 | 15:00 3025707
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
ND | 21.07 | 17:30 3025701
Wisła Płock
1:1
Górnik Zabrze
PN | 22.07 | 18:00 3025706

kolejka 2

Górnik Zabrze
1:0
Zagłębie Lubin
PT | 26.07 | 18:00 3025709
Lech Poznań
4:0
Wisła Płock
PT | 26.07 | 20:30 3025712
Cracovia Kraków
1:2
ŁKS Łódź
SO | 27.07 | 17:30 3025708
Jagiellonia Białystok
0:1
Raków Częstochowa
SO | 27.07 | 20:00 3025710
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
ND | 28.07 | 15:00 3025711
Lechia Gdańsk
0:0
Wisła Kraków
ND | 28.07 | 17:30 3025713
Śląsk Wrocław
2:1
Piast Gliwice
ND | 28.07 | 17:30 3025715
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia
PN | 29.07 | 18:00 3025714

kolejka 3

Arka Gdynia
1:1
Korona Kielce
PT | 02.08 | 18:00 3025716
Zagłębie Lubin
2:2
Jagiellonia Białystok
PT | 02.08 | 20:30 3025723
Raków Częstochowa
1:3
Cracovia Kraków
SO | 03.08 | 17:30 3025720
ŁKS Łódź
1:2
Lech Poznań
SO | 03.08 | 20:00 3025718
Wisła Płock
1:2
Lechia Gdańsk
ND | 04.08 | 15:00 3025722
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
ND | 04.08 | 17:30 3025717
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
ND | 04.08 | 17:30 3025719
Wisła Kraków
1:0
Górnik Zabrze
PN | 05.08 | 18:00 3025721

kolejka 4

Lech Poznań
1:3
Śląsk Wrocław
PT | 09.08 | 20:30 3025726
Pogoń Szczecin
1:0
Wisła Kraków
SO | 10.08 | 15:00 3025729
Zagłębie Lubin
2:0
Arka Gdynia
SO | 10.08 | 17:30 3025731
Górnik Zabrze
1:0
Raków Częstochowa
SO | 10.08 | 20:00 3025725
ŁKS Łódź
0:1
Piast Gliwice
ND | 11.08 | 15:00 3025728
Cracovia Kraków
1:0
Korona Kielce
ND | 11.08 | 17:30 3025724
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
PN | 12.08 | 18:00 3025727
Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
ŚR | 18.09 | 18:00 3025730

kolejka 5

Wisła Kraków
4:0
ŁKS Łódź
PT | 16.08 | 20:30 3025739
Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
SO | 17.08 | 15:00 3025738
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
SO | 17.08 | 17:30 3025732
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
SO | 17.08 | 20:00 3025733
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
ND | 18.08 | 15:00 3025736
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
ND | 18.08 | 17:30 3025735
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
ND | 18.08 | 17:30 3025737
Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
PN | 19.08 | 18:00 3025734

kolejka 6

Jagiellonia Białystok
3:2
Wisła Kraków
PT | 23.08 | 20:30 3025742
Cracovia Kraków
3:1
Arka Gdynia
SO | 24.08 | 15:00 3025740
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
SO | 24.08 | 17:30 3025743
Raków Częstochowa
2:3
Lech Poznań
SO | 24.08 | 20:00 3025746
Górnik Zabrze
3:0
Korona Kielce
ND | 25.08 | 15:00 3025741
ŁKS Łódź
2:3
Legia Warszawa
ND | 25.08 | 17:30 3025744
Zagłębie Lubin
0:3
Piast Gliwice
ND | 25.08 | 17:30 3025747
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Płock
PN | 26.08 | 18:00 3025745

kolejka 7

Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
PT | 30.08 | 18:00 3025748
Korona Kielce
0:2
Jagiellonia Białystok
PT | 30.08 | 20:30 3025749
Wisła Płock
2:1
ŁKS Łódź
SO | 31.08 | 15:00 3025755
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
SO | 31.08 | 17:30 3025752
Wisła Kraków
4:2
Zagłębie Lubin
SO | 31.08 | 20:00 3025754
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
ND | 01.09 | 15:00 3025753
Lech Poznań
1:2
Cracovia Kraków
ND | 01.09 | 17:30 3025750
Legia Warszawa
3:1
Raków Częstochowa
ND | 01.09 | 20:00 3025751

kolejka 8

Zagłębie Lubin
5:0
Wisła Płock
PT | 13.09 | 18:00 3025763
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
PT | 13.09 | 20:30 3025758
Raków Częstochowa
2:0
Arka Gdynia
SO | 14.09 | 15:00 3025762
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
SO | 14.09 | 17:30 3025760
Korona Kielce
1:1
Wisła Kraków
SO | 14.09 | 20:00 3025759
Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
ND | 15.09 | 15:00 3025761
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
ND | 15.09 | 17:30 3025757
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
PN | 16.09 | 18:00 3025756

kolejka 9

Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
PT | 20.09 | 18:00 3025768
Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
PT | 20.09 | 20:30 3025765
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
SO | 21.09 | 15:00 3025767
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
SO | 21.09 | 17:30 3025766
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
SO | 21.09 | 20:00 3025770
Wisła Płock
2:1
Wisła Kraków
ND | 22.09 | 12:30 3025771
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
ND | 22.09 | 15:00 3025769
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
ND | 22.09 | 17:30 3025764

kolejka 10

Korona Kielce
1:0
Śląsk Wrocław
PT | 27.09 | 20:30 3025775
Raków Częstochowa
1:2
Wisła Płock
SO | 28.09 | 15:00 3025777
Legia Warszawa
1:2
Lechia Gdańsk
SO | 28.09 | 17:30 3025776
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
SO | 28.09 | 20:00 3025773
Arka Gdynia
0:0
Piast Gliwice
ND | 29.09 | 12:30 3025772
Jagiellonia Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
ND | 29.09 | 15:00 3025774
Wisła Kraków
0:1
Cracovia Kraków
ND | 29.09 | 17:30 3025778
Zagłębie Lubin
3:1
ŁKS Łódź
PN | 30.09 | 18:00 3025779

kolejka 11

Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
PT | 04.10 | 18:00 3025787
Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
PT | 04.10 | 20:30 3025786
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
SO | 05.10 | 15:00 3025785
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
SO | 05.10 | 17:30 3025781
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
SO | 05.10 | 20:00 3025782
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
ND | 06.10 | 12:30 3025783
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
ND | 06.10 | 15:00 3025780
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa
ND | 06.10 | 17:30 3025784

kolejka 12

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
PT | 18.10 | 18:00 3025795
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
PT | 18.10 | 20:30 3025794
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
SO | 19.10 | 15:00 3025791
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
SO | 19.10 | 17:30 3025792
Jagiellonia Białystok
3:2
Cracovia Kraków
SO | 19.10 | 20:00 3025790
Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
ND | 20.10 | 15:00 3025788
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
ND | 20.10 | 17:30 3025789
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
PN | 21.10 | 18:00 3025793

kolejka 13

Cracovia Kraków
2:0
Pogoń Szczecin
PT | 25.10 | 18:00 3025796
Lech Poznań
1:2
Zagłębie Lubin
PT | 25.10 | 20:30 3025797
ŁKS Łódź
2:0
Raków Częstochowa
SO | 26.10 | 15:00 3025800
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
SO | 26.10 | 17:30 3025801
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
SO | 26.10 | 20:00 3025798
Wisła Płock
3:1
Jagiellonia Białystok
ND | 27.10 | 12:30 3025803
Śląsk Wrocław
2:1
Arka Gdynia
ND | 27.10 | 15:00 3025802
Legia Warszawa
7:0
Wisła Kraków
ND | 27.10 | 17:30 3025799

kolejka 14

Korona Kielce
1:0
Zagłębie Lubin
SO | 02.11 | 15:00 3025808
Cracovia Kraków
1:0
Lechia Gdańsk
SO | 02.11 | 17:30 3025805
Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
SO | 02.11 | 20:00 3025809
Jagiellonia Białystok
2:0
ŁKS Łódź
ND | 03.11 | 12:30 3025807
Górnik Zabrze
1:1
Piast Gliwice
ND | 03.11 | 15:00 3025806
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
ND | 03.11 | 17:30 3025804
Śląsk Wrocław
3:1
Wisła Płock
PN | 04.11 | 18:00 3025811
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Kraków
PN | 04.11 | 20:30 3025810

kolejka 15

ŁKS Łódź
0:1
Śląsk Wrocław
PT | 08.11 | 18:00 3025815
Piast Gliwice
3:1
Jagiellonia Białystok
PT | 08.11 | 20:30 3025816
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
SO | 09.11 | 15:00 3025818
Legia Warszawa
5:1
Górnik Zabrze
SO | 09.11 | 17:30 3025814
Wisła Kraków
0:1
Arka Gdynia
SO | 09.11 | 20:00 3025817
Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
ND | 10.11 | 12:30 3025819
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
ND | 10.11 | 15:00 3025812
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
ND | 10.11 | 17:30 3025813

kolejka 16

Górnik Zabrze
2:2
Wisła Płock
PT | 22.11 | 18:00 3025821
Lech Poznań
3:0
Piast Gliwice
PT | 22.11 | 20:30 3025824
Korona Kielce
3:0
Raków Częstochowa
SO | 23.11 | 15:00 3025823
Pogoń Szczecin
3:1
Legia Warszawa
SO | 23.11 | 17:30 3025826
Lechia Gdańsk
3:1
ŁKS Łódź
SO | 23.11 | 20:00 3025825
Jagiellonia Białystok
2:0
Arka Gdynia
ND | 24.11 | 15:00 3025822
Śląsk Wrocław
2:1
Wisła Kraków
ND | 24.11 | 17:30 3025827
Cracovia Kraków
2:0
Zagłębie Lubin
PN | 25.11 | 18:00 3025820

kolejka 17

Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
PT | 29.11 | 18:00 3025835
Wisła Płock
0:2
Lech Poznań
PT | 29.11 | 20:30 3025834
Arka Gdynia
1:1
Pogoń Szczecin
SO | 30.11 | 15:00 3025828
Piast Gliwice
0:3
Śląsk Wrocław
SO | 30.11 | 17:30 3025831
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
SO | 30.11 | 20:00 3025829
Raków Częstochowa
2:1
Jagiellonia Białystok
ND | 01.12 | 12:30 3025832
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
ND | 01.12 | 15:00 3025830
Wisła Kraków
0:1
Lechia Gdańsk
ND | 01.12 | 17:30 3025833

kolejka 18

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
PT | 06.12 | 18:00 3025839
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
PT | 06.12 | 20:30 3025837
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
SO | 07.12 | 15:00 3025838
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
SO | 07.12 | 17:30 3025840
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
SO | 07.12 | 20:00 3025841
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
ND | 08.12 | 12:30 3025836
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
ND | 08.12 | 15:00 3025842
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
ND | 08.12 | 17:30 3025843

kolejka 19

Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
PT | 13.12 | 18:00 3025844
Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
PT | 13.12 | 20:30 3025851
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
SO | 14.12 | 15:00 3025849
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
SO | 14.12 | 17:30 3025850
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
SO | 14.12 | 20:00 3025847
Piast Gliwice
2:1
ŁKS Łódź
ND | 15.12 | 12:30 3025848
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
ND | 15.12 | 15:00 3025846
Jagiellonia Białystok
3:0
Lechia Gdańsk
ND | 15.12 | 17:30 3025845

kolejka 20

ŁKS Łódź
2:4
Wisła Kraków
CZ | 19.12 | 18:00 3025856
Lech Poznań
1:1
Arka Gdynia
CZ | 19.12 | 20:30 3025854
Cracovia Kraków
2:0
Śląsk Wrocław
PT | 20.12 | 18:00 3025852
Pogoń Szczecin
0:1
Korona Kielce
PT | 20.12 | 18:00 3025857
Zagłębie Lubin
2:1
Legia Warszawa
PT | 20.12 | 20:30 3025859
Lechia Gdańsk
0:3
Raków Częstochowa
SO | 21.12 | 15:00 3025855
Wisła Płock
2:1
Piast Gliwice
SO | 21.12 | 17:30 3025858
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
SO | 21.12 | 20:00 3025853

kolejka 21

Arka Gdynia
0:1
Cracovia Kraków
PT | 07.02 | 18:00 3025860
Śląsk Wrocław
2:2
Lechia Gdańsk
PT | 07.02 | 20:30 3025865
Korona Kielce
0:0
Górnik Zabrze
SO | 08.02 | 15:00 3025861
Lech Poznań
3:0
Raków Częstochowa
SO | 08.02 | 17:30 3025862
Wisła Kraków
3:0
Jagiellonia Białystok
SO | 08.02 | 20:00 3025866
Wisła Płock
2:3
Pogoń Szczecin
ND | 09.02 | 12:30 3025867
Piast Gliwice
2:0
Zagłębie Lubin
ND | 09.02 | 15:00 3025864
Legia Warszawa
3:1
ŁKS Łódź
ND | 09.02 | 17:30 3025863

kolejka 22

Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
PT | 14.02 | 18:00 3025869
Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
PT | 14.02 | 20:30 3025871
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
SO | 15.02 | 15:00 3025872
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
SO | 15.02 | 17:30 3025873
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
SO | 15.02 | 20:00 3025874
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
ND | 16.02 | 12:30 3025870
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
ND | 16.02 | 15:00 3025875
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
ND | 16.02 | 17:30 3025868

kolejka 23

ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
PT | 21.02 | 18:00 3025879
Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
PT | 21.02 | 20:30 3025881
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
SO | 22.02 | 15:00 3025876
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
SO | 22.02 | 17:30 3025878
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
SO | 22.02 | 20:00 3025880
Wisła Płock
1:1
Zagłębie Lubin
ND | 23.02 | 12:30 3025883
Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
ND | 23.02 | 15:00 3025882
Lech Poznań
2:0
Lechia Gdańsk
ND | 23.02 | 17:30 3025877

kolejka 24

Raków Częstochowa
2:0
Piast Gliwice
PT | 28.02 | 18:00 3025889
Jagiellonia Białystok
1:1
Lech Poznań
PT | 28.02 | 20:30 3025886
Wisła Kraków
2:2
Wisła Płock
SO | 29.02 | 15:00 3025890
Górnik Zabrze
3:1
Pogoń Szczecin
SO | 29.02 | 17:30 3025885
Legia Warszawa
2:1
Cracovia Kraków
SO | 29.02 | 20:00 3025888
Korona Kielce
1:2
Lechia Gdańsk
ND | 01.03 | 12:30 3025887
Arka Gdynia
1:1
ŁKS Łódź
ND | 01.03 | 15:00 3025884
Zagłębie Lubin
3:1
Śląsk Wrocław
ND | 01.03 | 17:30 3025891

kolejka 25

Lech Poznań
4:1
Górnik Zabrze
WT | 03.03 | 18:00 3025893
Wisła Płock
0:2
Raków Częstochowa
WT | 03.03 | 18:00 3025899
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
WT | 03.03 | 20:30 3025892
Pogoń Szczecin
1:2
Jagiellonia Białystok
WT | 03.03 | 20:30 3025897
ŁKS Łódź
3:2
Zagłębie Lubin
ŚR | 04.03 | 18:00 3025895
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
ŚR | 04.03 | 18:00 3025898
Lechia Gdańsk
0:2
Legia Warszawa
ŚR | 04.03 | 20:30 3025894
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
ŚR | 04.03 | 20:30 3025896

kolejka 26

Górnik Zabrze
3:2
Cracovia Kraków
PT | 06.03 | 20:30 3025901
Arka Gdynia
1:2
Wisła Płock
SO | 07.03 | 15:00 3025900
Zagłębie Lubin
4:4
Lechia Gdańsk
SO | 07.03 | 17:30 3025907
Jagiellonia Białystok
1:0
Śląsk Wrocław
SO | 07.03 | 20:00 3025902
Raków Częstochowa
0:0
Pogoń Szczecin
ND | 08.03 | 12:30 3025905
Wisła Kraków
1:1
Lech Poznań
ND | 08.03 | 15:00 3025906
Legia Warszawa
1:2
Piast Gliwice
ND | 08.03 | 17:30 3025904
Korona Kielce
1:0
ŁKS Łódź
PN | 09.03 | 18:00 3025903

kolejka 27

Śląsk Wrocław
1:1
Raków Częstochowa
PT | 29.05 | 18:00 3025914
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
PT | 29.05 | 20:30 3025913
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
SO | 30.05 | 15:00 3025911
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
SO | 30.05 | 17:30 3025912
Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
SO | 30.05 | 20:00 3025909
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
ND | 31.05 | 12:30 3025915
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
ND | 31.05 | 15:00 3025908
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
ND | 31.05 | 17:30 3025910

kolejka 28

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
PT | 05.06 | 18:00 3025919
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
PT | 05.06 | 20:30 3025917
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
SO | 06.06 | 15:00 3025918
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
SO | 06.06 | 17:30 3025923
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
SO | 06.06 | 20:00 3025920
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
ND | 07.06 | 12:30 3025921
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
ND | 07.06 | 15:00 3025916
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
ND | 07.06 | 17:30 3025922

kolejka 29

Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
WT | 09.06 | 18:00 3025925
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
WT | 09.06 | 18:00 3025928
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
WT | 09.06 | 20:30 3025924
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
WT | 09.06 | 20:30 3025931
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
ŚR | 10.06 | 18:00 3025929
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
ŚR | 10.06 | 18:00 3025930
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
ŚR | 10.06 | 20:30 3025926
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
ŚR | 10.06 | 20:30 3025927

kolejka 30

Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
ND | 14.06 | 18:00 3025932
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
ND | 14.06 | 18:00 3025933
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
ND | 14.06 | 18:00 3025934
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
ND | 14.06 | 18:00 3025935
Korona Kielce
:
Lech Poznań
ND | 14.06 | 18:00 3025936
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
ND | 14.06 | 18:00 3025937
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
ND | 14.06 | 18:00 3025938
Śląsk Wrocław
:
ŁKS Łódź
ND | 14.06 | 18:00 3025939

POLECANE

 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Marzą o Lidze Mistrzów

NAHORNY O MANCHESTERZE UNITED
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+