LaLiga Santander HITY EKSCYTUJĄCEJ LIGI HISZPAŃSKIEJ W KAŻDY WEEKEND W NASZYCH KANAŁACH
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

LaLiga Santander

W kanałach sportowych Platformy CANAL+ kibice obejrzą mecze hiszpańskiej LaLiga Santander z udziałem wielkich klubów i gwiazd światowego futbolu. Transmisje z udziałem takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Sevilla i Valencia to piłkarskie hity, których nie może przegapić żaden fan futbolu. Wybrane mecze w standardzie 4K w CANAL+ 4K Ultra HD.
LaLiga

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W LALIGA SANTANDER

LaLiga Santander

FC Barcelona - Real Madryt

więcej
ŚR | 18.12
19:55
LaLiga Santander

FC Barcelona - Real Madryt

więcej
ŚR | 18.12
19:55
LaLiga Santander

RCD Mallorca - Sevilla FC

SO | 21.12
12:55
LaLiga Santander

CD Leganes - RCD Espanyol

ND | 22.12
11:55
LaLiga Santander

CA Osasuna - Real Sociedad

ND | 22.12
13:55
LaLiga Santander

Levante UD - Celta Vigo

ND | 22.12
18:25
LaLiga Santander

Levante UD - Celta Vigo

ND | 22.12
18:25
LaLiga Santander

Real Madryt - Athletic Club

ND | 22.12
20:55
LaLiga Santander

Real Madryt - Athletic Club

ND | 22.12
20:55

NEWSY

Primera Division: Benzema uratował punkt Realowi

Valencia CF zremisowała przed własną publicznością z...

22:57 (15.12)

Primera Division: Sevilla FC uległa Villarreal CF

Sevilla FC uległa u siebie Villarreal CF 1:2 (0:1) w...

20:26 (15.12)

Primera Division: Cztery bramki i remis Espanyolu z Betisem

Espanyol Barcelona zremisował przed własną publicznością...

17:55 (15.12)

Primera Division: RCD Mallorca dwa razy odrobiła straty i...

Celta Vigo zremisowała przed własną publicznością z RCD...

15:57 (15.12)

La Liga: Ósme zwycięstwo Getafe CF

Getafe CF wygrał u siebie z Realem Valladolid 2:0 w...

13:52 (15.12)

Simeone: Rozegraliśmy kompletny mecz

Atletico Madryt pokonało u siebie Osasunę Pampeluna 2:0 w...

11:46 (15.12)

La Liga: Atletico ograło Osasunę

Atletico Madryt wygrało u siebie z Osasuną Pampeluna 2:0...

22:55 (14.12)

La Liga: Atheltic zremisował z SD Eibar

Ani jednego gola nie zobaczyli kibice na Estadio San...

21:02 (14.12)

La Liga: Remis Realu Sociedad z Barceloną

Świetne spotkanie zobaczyli kibice na stadionie w San...

18:18 (14.12)

Bestis chce pozyskać Yannicka Carrasco

Yannick Carrasco może wrócić do Europy. Nadzieję na...

15:49 (14.12)

La Liga: Levante wygrało w Granadzie

Granada CF przegrała na własnym boisku z Levante UD 1:2...

14:57 (14.12)

La Liga: Remis Deportivo Alaves z CD Leganes

Deportivo Alaves zremisowało u siebie z CD Leganes 1:1...

22:56 (13.12)

Semedo i Alba wracają do składu FC Barcelony

FC Barcelona poinformowała na oficjalnej stronie...

21:27 (13.12)

Bartomeu: El Clasico zostanie rozegrane zgodnie z planem

Prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu zapowiedział...

16:16 (13.12)

Espinoza zostawił Villarreal CF dla San Jose Earthquakes

Cristian Espinoza został zawodnikiem San Jose Earthquakes...

14:04 (13.12)

Ronaldinho: Nie lubię porównań Messiego z Maradoną i Pele

Ronaldinho cieszy się z kolejnej "Złotej Piłki" dla...

11:17 (13.12)

TABELA

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Barcelona

16112343:2035
22

Real Madryt

16105133:1235
33

Sevilla

1794421:1731
45

Getafe

1786326:1630
57

Atlético Madryt

1778218:1029
64

Real Sociedad

1784528:2028
76

Athletic Bilbao

1776419:1227
88

Valencia

1776427:2427
99

Granada

1773724:2224
1010

Osasuna

1758422:2023
1112

UD Levante Valencia

1772822:2623
1211

Betis Sevilla

1765624:2923
1313

Villareal

1764730:2522
1415

Deportivo Alavés

1754818:2419
1514

Real Valladolid

1747614:2019
1616

Eibar

1744915:2816
1717

Mallorka

17431018:3015
1818

Celta de Vigo

1735914:2514
1919

Leganés

17241112:2810
2020

Espanyol Barcelona

17241112:3210

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Athletic Bilbao
1:0
FC Barcelona
PT | 16.08 | 21:00 3058811
Celta de Vigo
1:3
Real Madryt
SO | 17.08 | 17:00 3058814
Valencia
1:1
Real Sociedad
SO | 17.08 | 19:00 3058818
Mallorka
2:1
Eibar
SO | 17.08 | 20:00 3058817
Leganés
0:1
Osasuna
SO | 17.08 | 21:00 3058816
Villareal
4:4
Granada
SO | 17.08 | 21:00 3058819
Deportivo Alavés
1:0
UD Levante Valencia
ND | 18.08 | 17:00 3058810
Espanyol Barcelona
0:2
Sevilla
ND | 18.08 | 19:00 3058815
Betis Sevilla
1:2
Real Valladolid
ND | 18.08 | 21:00 3058813
Atlético Madryt
1:0
Getafe
ND | 18.08 | 22:00 3058812

kolejka 2

Granada
0:1
Sevilla
PT | 23.08 | 20:00 3058824
UD Levante Valencia
2:1
Villareal
PT | 23.08 | 22:00 3058826
Osasuna
0:0
Eibar
SO | 24.08 | 17:00 3058828
Real Madryt
1:1
Real Valladolid
SO | 24.08 | 19:00 3058829
Celta de Vigo
1:0
Valencia
SO | 24.08 | 21:00 3058822
Getafe
1:1
Athletic Bilbao
SO | 24.08 | 21:00 3058823
Deportivo Alavés
0:0
Espanyol Barcelona
ND | 25.08 | 17:00 3058820
Mallorka
0:1
Real Sociedad
ND | 25.08 | 17:00 3058827
Leganés
0:1
Atlético Madryt
ND | 25.08 | 19:00 3058825
FC Barcelona
5:2
Betis Sevilla
ND | 25.08 | 21:00 3058821

kolejka 3

Sevilla
1:1
Celta de Vigo
PT | 30.08 | 20:00 3058837
Athletic Bilbao
2:0
Real Sociedad
PT | 30.08 | 22:00 3058830
Osasuna
2:2
FC Barcelona
SO | 31.08 | 17:00 3058836
Getafe
1:1
Deportivo Alavés
SO | 31.08 | 19:00 3058834
UD Levante Valencia
2:0
Real Valladolid
SO | 31.08 | 19:00 3058835
Betis Sevilla
2:1
Leganés
SO | 31.08 | 21:00 3058832
Valencia
2:0
Mallorka
ND | 01.09 | 17:00 3058838
Atlético Madryt
3:2
Eibar
ND | 01.09 | 19:00 3058831
Espanyol Barcelona
0:3
Granada
ND | 01.09 | 19:00 3058833
Villareal
2:2
Real Madryt
ND | 01.09 | 21:00 3058839

kolejka 4

Mallorka
0:0
Athletic Bilbao
PT | 13.09 | 21:00 3058846
Real Madryt
3:2
UD Levante Valencia
SO | 14.09 | 13:00 3058847
Leganés
0:3
Villareal
SO | 14.09 | 16:00 3058845
Real Sociedad
2:0
Atlético Madryt
SO | 14.09 | 18:30 3058848
FC Barcelona
5:2
Valencia
SO | 14.09 | 21:00 3058841
Eibar
1:2
Espanyol Barcelona
ND | 15.09 | 12:00 3058844
Deportivo Alavés
0:1
Sevilla
ND | 15.09 | 14:00 3058840
Celta de Vigo
0:2
Granada
ND | 15.09 | 16:00 3058843
Real Valladolid
1:1
Osasuna
ND | 15.09 | 18:30 3058849
Betis Sevilla
1:1
Getafe
ND | 15.09 | 21:00 3058842

kolejka 5

Osasuna
0:0
Betis Sevilla
PT | 20.09 | 21:00 3058856
Villareal
2:0
Real Valladolid
SO | 21.09 | 13:00 3058859
UD Levante Valencia
0:0
Eibar
SO | 21.09 | 16:00 3058855
Atlético Madryt
0:0
Celta de Vigo
SO | 21.09 | 18:30 3058851
Granada
2:0
FC Barcelona
SO | 21.09 | 21:00 3058854
Getafe
4:2
Mallorka
ND | 22.09 | 12:00 3058853
Espanyol Barcelona
1:3
Real Sociedad
ND | 22.09 | 14:00 3058852
Valencia
1:1
Leganés
ND | 22.09 | 16:00 3058858
Athletic Bilbao
2:0
Deportivo Alavés
ND | 22.09 | 18:30 3058850
Sevilla
0:1
Real Madryt
ND | 22.09 | 21:00 3058857

kolejka 6

Real Valladolid
1:1
Granada
WT | 24.09 | 19:00 3058869
Betis Sevilla
3:1
UD Levante Valencia
WT | 24.09 | 20:00 3058861
FC Barcelona
2:1
Villareal
WT | 24.09 | 21:00 3058860
Leganés
1:1
Athletic Bilbao
ŚR | 25.09 | 19:00 3058864
Mallorka
0:2
Atlético Madryt
ŚR | 25.09 | 19:00 3058865
Valencia
3:3
Getafe
ŚR | 25.09 | 20:00 3058868
Real Madryt
2:0
Osasuna
ŚR | 25.09 | 21:00 3058866
Eibar
3:2
Sevilla
CZ | 26.09 | 19:00 3058863
Celta de Vigo
1:1
Espanyol Barcelona
CZ | 26.09 | 20:00 3058862
Real Sociedad
3:0
Deportivo Alavés
CZ | 26.09 | 21:00 3058867

kolejka 7

Villareal
5:1
Betis Sevilla
PT | 27.09 | 21:00 3058879
Athletic Bilbao
0:1
Valencia
SO | 28.09 | 13:00 3058871
Getafe
0:2
FC Barcelona
SO | 28.09 | 16:00 3058875
Granada
1:0
Leganés
SO | 28.09 | 18:30 3058876
Atlético Madryt
0:0
Real Madryt
SO | 28.09 | 21:00 3058872
Espanyol Barcelona
0:2
Real Valladolid
ND | 29.09 | 12:00 3058874
Eibar
2:0
Celta de Vigo
ND | 29.09 | 14:00 3058873
Deportivo Alavés
2:0
Mallorka
ND | 29.09 | 16:00 3058870
UD Levante Valencia
1:1
Osasuna
ND | 29.09 | 18:30 3058877
Sevilla
3:2
Real Sociedad
ND | 29.09 | 21:00 3058878

kolejka 8

Betis Sevilla
1:1
Eibar
PT | 04.10 | 21:00 3058881
Leganés
1:2
UD Levante Valencia
SO | 05.10 | 13:00 3058883
Real Madryt
4:2
Granada
SO | 05.10 | 16:00 3058886
Valencia
2:1
Deportivo Alavés
SO | 05.10 | 18:30 3058888
Osasuna
2:1
Villareal
SO | 05.10 | 21:00 3058885
Mallorka
2:0
Espanyol Barcelona
ND | 06.10 | 12:00 3058884
Celta de Vigo
1:0
Athletic Bilbao
ND | 06.10 | 14:00 3058882
Real Valladolid
0:0
Atlético Madryt
ND | 06.10 | 16:00 3058889
Real Sociedad
1:2
Getafe
ND | 06.10 | 18:30 3058887
FC Barcelona
4:0
Sevilla
ND | 06.10 | 21:00 3058880

kolejka 9

Granada
1:0
Osasuna
PT | 18.10 | 21:00 3058896
Eibar
0:3
FC Barcelona
SO | 19.10 | 13:00 3058893
Atlético Madryt
1:1
Valencia
SO | 19.10 | 16:00 3058892
Getafe
2:0
Leganés
SO | 19.10 | 18:30 3058895
Mallorka
1:0
Real Madryt
SO | 19.10 | 21:00 3058897
Deportivo Alavés
2:0
Celta de Vigo
ND | 20.10 | 12:00 3058890
Real Sociedad
3:1
Betis Sevilla
ND | 20.10 | 14:00 3058898
Espanyol Barcelona
0:1
Villareal
ND | 20.10 | 16:00 3058894
Athletic Bilbao
1:1
Real Valladolid
ND | 20.10 | 18:30 3058891
Sevilla
1:0
UD Levante Valencia
ND | 20.10 | 21:00 3058899

kolejka 10

Villareal
4:1
Deportivo Alavés
PT | 25.10 | 21:00 3058908
Leganés
1:0
Mallorka
SO | 26.10 | 16:00 3058904
Real Valladolid
2:0
Eibar
SO | 26.10 | 18:30 3058909
Atlético Madryt
2:0
Athletic Bilbao
SO | 26.10 | 21:00 3058900
Celta de Vigo
0:1
Real Sociedad
ND | 27.10 | 12:00 3058902
Granada
1:0
Betis Sevilla
ND | 27.10 | 14:00 3058903
UD Levante Valencia
0:1
Espanyol Barcelona
ND | 27.10 | 16:00 3058905
Sevilla
2:0
Getafe
ND | 27.10 | 18:30 3058907
Osasuna
3:1
Valencia
ND | 27.10 | 21:00 3058906
FC Barcelona
:
Real Madryt
ŚR | 18.12 | 20:00 3058901

kolejka 11

Deportivo Alavés
1:1
Atlético Madryt
WT | 29.10 | 19:00 3058910
FC Barcelona
5:1
Real Valladolid
WT | 29.10 | 21:15 3058912
Real Sociedad
1:2
UD Levante Valencia
ŚR | 30.10 | 19:00 3058918
Valencia
1:1
Sevilla
ŚR | 30.10 | 19:00 3058919
Athletic Bilbao
3:0
Espanyol Barcelona
ŚR | 30.10 | 20:00 3058911
Betis Sevilla
2:1
Celta de Vigo
ŚR | 30.10 | 21:00 3058913
Real Madryt
5:0
Leganés
ŚR | 30.10 | 21:15 3058917
Eibar
2:1
Villareal
CZ | 31.10 | 19:00 3058914
Mallorka
2:2
Osasuna
CZ | 31.10 | 19:00 3058916
Getafe
3:1
Granada
CZ | 31.10 | 21:15 3058915

kolejka 12

Espanyol Barcelona
1:2
Valencia
SO | 02.11 | 13:00 3058921
UD Levante Valencia
3:1
FC Barcelona
SO | 02.11 | 16:00 3058924
Sevilla
1:1
Atlético Madryt
SO | 02.11 | 18:30 3058927
Real Madryt
0:0
Betis Sevilla
SO | 02.11 | 21:00 3058926
Real Valladolid
3:0
Mallorka
ND | 03.11 | 12:00 3058929
Villareal
0:0
Athletic Bilbao
ND | 03.11 | 14:00 3058928
Osasuna
4:2
Deportivo Alavés
ND | 03.11 | 16:00 3058925
Celta de Vigo
0:1
Getafe
ND | 03.11 | 18:30 3058920
Leganés
1:2
Eibar
ND | 03.11 | 18:30 3058923
Granada
1:2
Real Sociedad
ND | 03.11 | 21:00 3058922

kolejka 13

Real Sociedad
1:1
Leganés
PT | 08.11 | 21:00 3058938
Deportivo Alavés
3:0
Real Valladolid
SO | 09.11 | 13:00 3058930
Valencia
2:0
Granada
SO | 09.11 | 16:00 3058939
Eibar
0:4
Real Madryt
SO | 09.11 | 18:30 3058935
FC Barcelona
4:1
Celta de Vigo
SO | 09.11 | 21:00 3058933
Mallorka
3:1
Villareal
ND | 10.11 | 12:00 3058937
Athletic Bilbao
2:1
UD Levante Valencia
ND | 10.11 | 14:00 3058931
Atlético Madryt
3:1
Espanyol Barcelona
ND | 10.11 | 16:00 3058932
Getafe
0:0
Osasuna
ND | 10.11 | 18:30 3058936
Betis Sevilla
1:2
Sevilla
ND | 10.11 | 21:00 3058934

kolejka 14

UD Levante Valencia
2:1
Mallorka
PT | 22.11 | 21:00 3058945
Leganés
1:2
FC Barcelona
SO | 23.11 | 13:00 3058944
Betis Sevilla
2:1
Valencia
SO | 23.11 | 16:00 3058940
Granada
1:1
Atlético Madryt
SO | 23.11 | 18:30 3058943
Real Madryt
3:1
Real Sociedad
SO | 23.11 | 21:00 3058947
Espanyol Barcelona
1:1
Getafe
ND | 24.11 | 12:00 3058942
Osasuna
1:2
Athletic Bilbao
ND | 24.11 | 14:00 3058946
Eibar
0:2
Deportivo Alavés
ND | 24.11 | 16:00 3058941
Villareal
1:3
Celta de Vigo
ND | 24.11 | 18:30 3058948
Real Valladolid
0:1
Sevilla
ND | 24.11 | 21:00 3058949

kolejka 15

Celta de Vigo
0:0
Real Valladolid
PT | 29.11 | 21:00 3058953
Deportivo Alavés
1:2
Real Madryt
SO | 30.11 | 13:00 3058950
Real Sociedad
4:1
Eibar
SO | 30.11 | 16:00 3058957
Mallorka
1:2
Betis Sevilla
SO | 30.11 | 18:30 3058956
Valencia
2:1
Villareal
SO | 30.11 | 21:00 3058959
Sevilla
1:0
Leganés
ND | 01.12 | 12:00 3058958
Athletic Bilbao
2:0
Granada
ND | 01.12 | 14:00 3058951
Espanyol Barcelona
2:4
Osasuna
ND | 01.12 | 16:00 3058954
Getafe
4:0
UD Levante Valencia
ND | 01.12 | 18:30 3058955
Atlético Madryt
0:1
FC Barcelona
ND | 01.12 | 21:00 3058952

kolejka 16

Villareal
0:0
Atlético Madryt
PT | 06.12 | 21:00 3058968
Real Madryt
2:0
Espanyol Barcelona
SO | 07.12 | 13:00 3058967
Granada
3:0
Deportivo Alavés
SO | 07.12 | 16:00 3058963
UD Levante Valencia
2:4
Valencia
SO | 07.12 | 18:30 3058965
FC Barcelona
5:2
Mallorka
SO | 07.12 | 21:00 3058960
Eibar
0:1
Getafe
ND | 08.12 | 12:00 3058962
Betis Sevilla
3:2
Athletic Bilbao
ND | 08.12 | 14:00 3058961
Real Valladolid
0:0
Real Sociedad
ND | 08.12 | 16:00 3058969
Leganés
3:2
Celta de Vigo
ND | 08.12 | 18:30 3058964
Osasuna
1:1
Sevilla
ND | 08.12 | 21:00 3058966

kolejka 17

Deportivo Alavés
1:1
Leganés
PT | 13.12 | 21:00 3058970
Granada
1:2
UD Levante Valencia
SO | 14.12 | 13:00 3058976
Real Sociedad
2:2
FC Barcelona
SO | 14.12 | 16:00 3058977
Athletic Bilbao
0:0
Eibar
SO | 14.12 | 18:30 3058971
Atlético Madryt
2:0
Osasuna
SO | 14.12 | 21:00 3058972
Getafe
2:0
Real Valladolid
ND | 15.12 | 12:00 3058975
Celta de Vigo
2:2
Mallorka
ND | 15.12 | 14:00 3058973
Espanyol Barcelona
2:2
Betis Sevilla
ND | 15.12 | 16:00 3058974
Sevilla
1:2
Villareal
ND | 15.12 | 18:30 3058978
Valencia
1:1
Real Madryt
ND | 15.12 | 21:00 3058979

kolejka 18

Eibar
:
Granada
PT | 20.12 | 21:00 3058982
Mallorka
:
Sevilla
SO | 21.12 | 13:00 3058985
FC Barcelona
:
Deportivo Alavés
SO | 21.12 | 16:00 3058980
Villareal
:
Getafe
SO | 21.12 | 18:30 3058988
Real Valladolid
:
Valencia
SO | 21.12 | 21:00 3058989
Leganés
:
Espanyol Barcelona
ND | 22.12 | 12:00 3058983
Osasuna
:
Real Sociedad
ND | 22.12 | 14:00 3058986
Betis Sevilla
:
Atlético Madryt
ND | 22.12 | 16:00 3058981
UD Levante Valencia
:
Celta de Vigo
ND | 22.12 | 18:30 3058984
Real Madryt
:
Athletic Bilbao
ND | 22.12 | 21:00 3058987

kolejka 19

Real Valladolid
:
Leganés
PT | 03.01 | 19:00 3058999
Sevilla
:
Athletic Bilbao
PT | 03.01 | 21:00 3058997
Valencia
:
Eibar
SO | 04.01 | 13:00 3058998
Getafe
:
Real Madryt
SO | 04.01 | 16:00 3058994
Atlético Madryt
:
UD Levante Valencia
SO | 04.01 | 18:30 3058991
Espanyol Barcelona
:
FC Barcelona
SO | 04.01 | 21:00 3058993
Granada
:
Mallorka
ND | 05.01 | 12:00 3058995
Real Sociedad
:
Villareal
ND | 05.01 | 14:00 3058996
Deportivo Alavés
:
Betis Sevilla
ND | 05.01 | 16:00 3058990
Celta de Vigo
:
Osasuna
ND | 05.01 | 21:00 3058992

kolejka 20

Leganés
:
Getafe
PT | 17.01 | 21:00 3059004
UD Levante Valencia
:
Deportivo Alavés
SO | 18.01 | 13:00 3059005
Real Madryt
:
Sevilla
SO | 18.01 | 16:00 3059008
Osasuna
:
Real Valladolid
SO | 18.01 | 18:30 3059007
Eibar
:
Atlético Madryt
SO | 18.01 | 21:00 3059003
Mallorka
:
Valencia
ND | 19.01 | 12:00 3059006
Betis Sevilla
:
Real Sociedad
ND | 19.01 | 14:00 3059002
Villareal
:
Espanyol Barcelona
ND | 19.01 | 16:00 3059009
Athletic Bilbao
:
Celta de Vigo
ND | 19.01 | 18:30 3059000
FC Barcelona
:
Granada
ND | 19.01 | 21:00 3059001

kolejka 21

Osasuna
:
UD Levante Valencia
PT | 24.01 | 21:00 3059015
Espanyol Barcelona
:
Athletic Bilbao
SO | 25.01 | 13:00 3059013
Valencia
:
FC Barcelona
SO | 25.01 | 16:00 3059018
Deportivo Alavés
:
Villareal
SO | 25.01 | 18:30 3059010
Sevilla
:
Granada
SO | 25.01 | 21:00 3059017
Atlético Madryt
:
Leganés
ND | 26.01 | 12:00 3059011
Celta de Vigo
:
Eibar
ND | 26.01 | 14:00 3059012
Getafe
:
Betis Sevilla
ND | 26.01 | 16:00 3059014
Real Sociedad
:
Mallorka
ND | 26.01 | 18:30 3059016
Real Valladolid
:
Real Madryt
ND | 26.01 | 21:00 3059019

kolejka 22

Athletic Bilbao
:
Getafe
ND | 02.02 | 01:00 3059020
FC Barcelona
:
UD Levante Valencia
ND | 02.02 | 01:00 3059021
Eibar
:
Betis Sevilla
ND | 02.02 | 01:00 3059022
Granada
:
Espanyol Barcelona
ND | 02.02 | 01:00 3059023
Leganés
:
Real Sociedad
ND | 02.02 | 01:00 3059024
Mallorka
:
Real Valladolid
ND | 02.02 | 01:00 3059025
Real Madryt
:
Atlético Madryt
ND | 02.02 | 01:00 3059026
Sevilla
:
Deportivo Alavés
ND | 02.02 | 01:00 3059027
Valencia
:
Celta de Vigo
ND | 02.02 | 01:00 3059028
Villareal
:
Osasuna
ND | 02.02 | 01:00 3059029

kolejka 23

Deportivo Alavés
:
Eibar
ND | 09.02 | 01:00 3059030
Atlético Madryt
:
Granada
ND | 09.02 | 01:00 3059031
Betis Sevilla
:
FC Barcelona
ND | 09.02 | 01:00 3059032
Celta de Vigo
:
Sevilla
ND | 09.02 | 01:00 3059033
Espanyol Barcelona
:
Mallorka
ND | 09.02 | 01:00 3059034
Getafe
:
Valencia
ND | 09.02 | 01:00 3059035
UD Levante Valencia
:
Leganés
ND | 09.02 | 01:00 3059036
Osasuna
:
Real Madryt
ND | 09.02 | 01:00 3059037
Real Sociedad
:
Athletic Bilbao
ND | 09.02 | 01:00 3059038
Real Valladolid
:
Villareal
ND | 09.02 | 01:00 3059039

kolejka 24

Athletic Bilbao
:
Osasuna
ND | 16.02 | 01:00 3059040
FC Barcelona
:
Getafe
ND | 16.02 | 01:00 3059041
Eibar
:
Real Sociedad
ND | 16.02 | 01:00 3059042
Granada
:
Real Valladolid
ND | 16.02 | 01:00 3059043
Leganés
:
Betis Sevilla
ND | 16.02 | 01:00 3059044
Mallorka
:
Deportivo Alavés
ND | 16.02 | 01:00 3059045
Real Madryt
:
Celta de Vigo
ND | 16.02 | 01:00 3059046
Sevilla
:
Espanyol Barcelona
ND | 16.02 | 01:00 3059047
Valencia
:
Atlético Madryt
ND | 16.02 | 01:00 3059048
Villareal
:
UD Levante Valencia
ND | 16.02 | 01:00 3059049

kolejka 25

Deportivo Alavés
:
Athletic Bilbao
ND | 23.02 | 01:00 3059050
Atlético Madryt
:
Villareal
ND | 23.02 | 01:00 3059051
FC Barcelona
:
Eibar
ND | 23.02 | 01:00 3059052
Betis Sevilla
:
Mallorka
ND | 23.02 | 01:00 3059053
Celta de Vigo
:
Leganés
ND | 23.02 | 01:00 3059054
Getafe
:
Sevilla
ND | 23.02 | 01:00 3059055
UD Levante Valencia
:
Real Madryt
ND | 23.02 | 01:00 3059056
Osasuna
:
Granada
ND | 23.02 | 01:00 3059057
Real Sociedad
:
Valencia
ND | 23.02 | 01:00 3059058
Real Valladolid
:
Espanyol Barcelona
ND | 23.02 | 01:00 3059059

kolejka 26

Athletic Bilbao
:
Villareal
ND | 01.03 | 01:00 3059060
Eibar
:
UD Levante Valencia
ND | 01.03 | 01:00 3059061
Espanyol Barcelona
:
Atlético Madryt
ND | 01.03 | 01:00 3059062
Granada
:
Celta de Vigo
ND | 01.03 | 01:00 3059063
Leganés
:
Deportivo Alavés
ND | 01.03 | 01:00 3059064
Mallorka
:
Getafe
ND | 01.03 | 01:00 3059065
Real Madryt
:
FC Barcelona
ND | 01.03 | 01:00 3059066
Real Sociedad
:
Real Valladolid
ND | 01.03 | 01:00 3059067
Sevilla
:
Osasuna
ND | 01.03 | 01:00 3059068
Valencia
:
Betis Sevilla
ND | 01.03 | 01:00 3059069

kolejka 27

Deportivo Alavés
:
Valencia
ND | 08.03 | 01:00 3059070
Atlético Madryt
:
Sevilla
ND | 08.03 | 01:00 3059071
FC Barcelona
:
Real Sociedad
ND | 08.03 | 01:00 3059072
Betis Sevilla
:
Real Madryt
ND | 08.03 | 01:00 3059073
Eibar
:
Mallorka
ND | 08.03 | 01:00 3059074
Getafe
:
Celta de Vigo
ND | 08.03 | 01:00 3059075
UD Levante Valencia
:
Granada
ND | 08.03 | 01:00 3059076
Osasuna
:
Espanyol Barcelona
ND | 08.03 | 01:00 3059077
Villareal
:
Leganés
ND | 08.03 | 01:00 3059078
Real Valladolid
:
Athletic Bilbao
ND | 08.03 | 01:00 3059079

kolejka 28

Athletic Bilbao
:
Atlético Madryt
ND | 15.03 | 01:00 3059080
Celta de Vigo
:
Villareal
ND | 15.03 | 01:00 3059081
Espanyol Barcelona
:
Deportivo Alavés
ND | 15.03 | 01:00 3059082
Granada
:
Getafe
ND | 15.03 | 01:00 3059083
Leganés
:
Real Valladolid
ND | 15.03 | 01:00 3059084
Mallorka
:
FC Barcelona
ND | 15.03 | 01:00 3059085
Real Madryt
:
Eibar
ND | 15.03 | 01:00 3059086
Real Sociedad
:
Osasuna
ND | 15.03 | 01:00 3059087
Sevilla
:
Betis Sevilla
ND | 15.03 | 01:00 3059088
Valencia
:
UD Levante Valencia
ND | 15.03 | 01:00 3059089

kolejka 29

Deportivo Alavés
:
Real Sociedad
ND | 22.03 | 01:00 3059090
FC Barcelona
:
Leganés
ND | 22.03 | 01:00 3059091
Betis Sevilla
:
Granada
ND | 22.03 | 01:00 3059092
Eibar
:
Athletic Bilbao
ND | 22.03 | 01:00 3059093
Getafe
:
Espanyol Barcelona
ND | 22.03 | 01:00 3059094
UD Levante Valencia
:
Sevilla
ND | 22.03 | 01:00 3059095
Osasuna
:
Atlético Madryt
ND | 22.03 | 01:00 3059096
Real Madryt
:
Valencia
ND | 22.03 | 01:00 3059097
Villareal
:
Mallorka
ND | 22.03 | 01:00 3059098
Real Valladolid
:
Celta de Vigo
ND | 22.03 | 01:00 3059099

kolejka 30

Athletic Bilbao
:
Betis Sevilla
ND | 05.04 | 02:00 3059100
Atlético Madryt
:
Real Valladolid
ND | 05.04 | 02:00 3059101
Celta de Vigo
:
Deportivo Alavés
ND | 05.04 | 02:00 3059102
Espanyol Barcelona
:
UD Levante Valencia
ND | 05.04 | 02:00 3059103
Getafe
:
Eibar
ND | 05.04 | 02:00 3059104
Granada
:
Villareal
ND | 05.04 | 02:00 3059105
Mallorka
:
Leganés
ND | 05.04 | 02:00 3059106
Real Sociedad
:
Real Madryt
ND | 05.04 | 02:00 3059107
Sevilla
:
FC Barcelona
ND | 05.04 | 02:00 3059108
Valencia
:
Osasuna
ND | 05.04 | 02:00 3059109

kolejka 31

Deportivo Alavés
:
Osasuna
ND | 12.04 | 02:00 3059110
FC Barcelona
:
Athletic Bilbao
ND | 12.04 | 02:00 3059111
Betis Sevilla
:
Espanyol Barcelona
ND | 12.04 | 02:00 3059112
Eibar
:
Valencia
ND | 12.04 | 02:00 3059113
Leganés
:
Granada
ND | 12.04 | 02:00 3059114
UD Levante Valencia
:
Atlético Madryt
ND | 12.04 | 02:00 3059115
Real Madryt
:
Mallorka
ND | 12.04 | 02:00 3059116
Real Sociedad
:
Celta de Vigo
ND | 12.04 | 02:00 3059117
Villareal
:
Sevilla
ND | 12.04 | 02:00 3059118
Real Valladolid
:
Getafe
ND | 12.04 | 02:00 3059119

kolejka 32

Athletic Bilbao
:
Mallorka
ŚR | 22.04 | 02:00 3059120
Atlético Madryt
:
Deportivo Alavés
ŚR | 22.04 | 02:00 3059121
Celta de Vigo
:
FC Barcelona
ŚR | 22.04 | 02:00 3059122
Espanyol Barcelona
:
Real Madryt
ŚR | 22.04 | 02:00 3059123
Getafe
:
Real Sociedad
ŚR | 22.04 | 02:00 3059124
Granada
:
Eibar
ŚR | 22.04 | 02:00 3059125
UD Levante Valencia
:
Betis Sevilla
ŚR | 22.04 | 02:00 3059126
Osasuna
:
Leganés
ŚR | 22.04 | 02:00 3059127
Sevilla
:
Real Valladolid
ŚR | 22.04 | 02:00 3059128
Villareal
:
Valencia
ŚR | 22.04 | 02:00 3059129

kolejka 33

Deportivo Alavés
:
Granada
ND | 26.04 | 02:00 3059130
FC Barcelona
:
Atlético Madryt
ND | 26.04 | 02:00 3059131
Betis Sevilla
:
Villareal
ND | 26.04 | 02:00 3059132
Eibar
:
Osasuna
ND | 26.04 | 02:00 3059133
Leganés
:
Sevilla
ND | 26.04 | 02:00 3059134
Mallorka
:
Celta de Vigo
ND | 26.04 | 02:00 3059135
Real Madryt
:
Getafe
ND | 26.04 | 02:00 3059136
Real Sociedad
:
Espanyol Barcelona
ND | 26.04 | 02:00 3059137
Valencia
:
Athletic Bilbao
ND | 26.04 | 02:00 3059138
Real Valladolid
:
UD Levante Valencia
ND | 26.04 | 02:00 3059139

kolejka 34

Athletic Bilbao
:
Real Madryt
ND | 03.05 | 02:00 3059140
Atlético Madryt
:
Mallorka
ND | 03.05 | 02:00 3059141
Celta de Vigo
:
Betis Sevilla
ND | 03.05 | 02:00 3059142
Espanyol Barcelona
:
Leganés
ND | 03.05 | 02:00 3059143
Granada
:
Valencia
ND | 03.05 | 02:00 3059144
UD Levante Valencia
:
Real Sociedad
ND | 03.05 | 02:00 3059145
Osasuna
:
Getafe
ND | 03.05 | 02:00 3059146
Sevilla
:
Eibar
ND | 03.05 | 02:00 3059147
Villareal
:
FC Barcelona
ND | 03.05 | 02:00 3059148
Real Valladolid
:
Deportivo Alavés
ND | 03.05 | 02:00 3059149

kolejka 35

Athletic Bilbao
:
Sevilla
ND | 10.05 | 02:00 3059150
FC Barcelona
:
Espanyol Barcelona
ND | 10.05 | 02:00 3059151
Betis Sevilla
:
Osasuna
ND | 10.05 | 02:00 3059152
Celta de Vigo
:
Atlético Madryt
ND | 10.05 | 02:00 3059153
Eibar
:
Leganés
ND | 10.05 | 02:00 3059154
Getafe
:
Villareal
ND | 10.05 | 02:00 3059155
Mallorka
:
UD Levante Valencia
ND | 10.05 | 02:00 3059156
Real Madryt
:
Deportivo Alavés
ND | 10.05 | 02:00 3059157
Real Sociedad
:
Granada
ND | 10.05 | 02:00 3059158
Valencia
:
Real Valladolid
ND | 10.05 | 02:00 3059159

kolejka 36

Deportivo Alavés
:
Getafe
ŚR | 13.05 | 02:00 3059160
Atlético Madryt
:
Betis Sevilla
ŚR | 13.05 | 02:00 3059161
Espanyol Barcelona
:
Eibar
ŚR | 13.05 | 02:00 3059162
Granada
:
Real Madryt
ŚR | 13.05 | 02:00 3059163
Leganés
:
Valencia
ŚR | 13.05 | 02:00 3059164
UD Levante Valencia
:
Athletic Bilbao
ŚR | 13.05 | 02:00 3059165
Osasuna
:
Celta de Vigo
ŚR | 13.05 | 02:00 3059166
Sevilla
:
Mallorka
ŚR | 13.05 | 02:00 3059167
Villareal
:
Real Sociedad
ŚR | 13.05 | 02:00 3059168
Real Valladolid
:
FC Barcelona
ŚR | 13.05 | 02:00 3059169

kolejka 37

Athletic Bilbao
:
Leganés
ND | 17.05 | 02:00 3059170
FC Barcelona
:
Osasuna
ND | 17.05 | 02:00 3059171
Betis Sevilla
:
Deportivo Alavés
ND | 17.05 | 02:00 3059172
Celta de Vigo
:
UD Levante Valencia
ND | 17.05 | 02:00 3059173
Eibar
:
Real Valladolid
ND | 17.05 | 02:00 3059174
Getafe
:
Atlético Madryt
ND | 17.05 | 02:00 3059175
Mallorka
:
Granada
ND | 17.05 | 02:00 3059176
Real Madryt
:
Villareal
ND | 17.05 | 02:00 3059177
Real Sociedad
:
Sevilla
ND | 17.05 | 02:00 3059178
Valencia
:
Espanyol Barcelona
ND | 17.05 | 02:00 3059179

kolejka 38

Deportivo Alavés
:
FC Barcelona
ND | 24.05 | 02:00 3059180
Atlético Madryt
:
Real Sociedad
ND | 24.05 | 02:00 3059181
Espanyol Barcelona
:
Celta de Vigo
ND | 24.05 | 02:00 3059182
Granada
:
Athletic Bilbao
ND | 24.05 | 02:00 3059183
Leganés
:
Real Madryt
ND | 24.05 | 02:00 3059184
UD Levante Valencia
:
Getafe
ND | 24.05 | 02:00 3059185
Osasuna
:
Mallorka
ND | 24.05 | 02:00 3059186
Sevilla
:
Valencia
ND | 24.05 | 02:00 3059187
Villareal
:
Eibar
ND | 24.05 | 02:00 3059188
Real Valladolid
:
Betis Sevilla
ND | 24.05 | 02:00 3059189

POLECANE

 

ŚRODA / 18 GRUDNIA 18:30 / CANAL+ I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

Crystal Palace - Brighton

PONIEDZIAŁEK / 20:55 / CANAL+ SPORT 2
 

ZOBACZ NAJNOWSZE ODCINKI PODCASTU
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+