Azer Busuladzic nowym zawodnikiem Arki Gdynia

Nowym zawodnikiem Arki Gdynia został Azer Busuladzic. Defensywny pomocnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku - poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie internetowej.

26-latek jest zawodnikiem z Bośni i Hercegowiny, który urodził się w Danii. W latach 2009-14 występował w duńskim Vejle Boldklub. Następnie grał także w Odense BK i Dinamo Bukareszt. Przez ostatnie dwa lata był piłkarzem PAE Atromitos. W poprzednim sezonie rozegrał 27 meczów w greckiej ekstraklasie. (za arka.gdynia.pl).

28.01.2020
Athletic Bilbao pokonał na wyjeździe po rzutach karnych CD Tenerife 4:2 w pierwszym meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Króla. Po 90 minutach było 2:2, a po dogrywce 3:3. więcej
28.01.2020
Aston Villa FC pokonała u siebie Leicester City 2:1 (1:0) w rewanżowym spotkaniu półfinałowym rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej. Zespół z Birmingham objął prowadzenie po dwunastu minutach gry, kiedy to skutecznie przymierzył w długi róg z pola karnego Matt Targett. więcej
28.01.2020
Sekou Gassama został nowym zawodnikiem Realu Valladolid - poinformował hiszpański klub na swojej oficjalnej stronie. 24-letni napastnik parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2024 roku. więcej
28.01.2020
Fanendo Adi został zawodnikiem Columbus Crew - poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.29-letni napastnik przeniósł się do zespołu z Ohio z FC Cincinnati. więcej