Brosz: Graliśmy w obronie z wielkim poświęceniem

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz po meczu z Rakowem Częstochowa (1:0) przyznał, że jego zespół wygrał bardzo trudny mecz. Szkoleniowiec był zadowolony z postawy defensorów.

- Bardzo trudne spotkanie, zdawaliśmy sobie sprawę jak trudnym rywalem jest Raków. Boisko to potwierdziło - powiedział na konferencji prasowej Marcin Brosz.- Ciesze się, że wygrywamy tak ciężkie mecze, tym bardziej przed własną publicznością i dajemy radość naszym kibicom - dodał.Trener Górnika podkreślił, że kluczem do zwycięstwa była postawa zawodników Górnika w formacji defensywnej.- Było kilka newralgicznych momentów, w drugiej połowie przegraliśmy rywalizację w środku pola i musieliśmy się cofnąć. Ale w takim trudnym momencie potrafiliśmy strzelić gola. Chcę podkreślić grę linii obrony, gdzie zawodnicy walczyli z ogromnym poświęceniem - przyznał Brosz.(za:Górnik Zabrze).

14.12.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Osasuną Pampeluna 2:0 w ostatnim sobotnim meczu 17. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze przerwali serię trzech spotkań bez zwycięstwa. więcej
14.12.2019
Lech Poznań zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", powiedział, że to szczęśliwie zdobyty punkt przez jego zespół. więcej
14.12.2019
Ani jednego gola nie zobaczyli kibice na Estadio San Mames w sobotnim meczu 16. kolejki hiszpańskiej La Liga. Athletic Bilbao zremisował u siebie z SD Eibar 0:0. więcej
14.12.2019
Southampton FC przegrał u siebie z West Hamem United 0:1 w ostatnim sobotnim meczu 17. kolejki Premier League. Całe spotkanie w drużynie 'Świętych" rozegrał Jan Bednarek. więcej
14.12.2019
Raków Częstochowa wygrał w Bełchatowie z Górnikiem Zabrze 2:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Marek Papszun, trener beniaminka, był bardzo zadowolony z gry swoich podopiecznych. więcej