Bułgarski talent blisko Manchesteru City

Filip Krastev w letnim oknie transferowym zostanie zawodnikiem Manchesteru City - poinformował bułgarski portal "Dsport.bg".- Filip przeszedł pomyślnie testy medyczne.

Teraz wróci do Bułgarii i na początku przyszłego tygodnia sfinalizujemy umowę - powiedział Ventsislav Stefanov, prezes Slavii Sofia, obecnego klubu 18-latka.Według belgijskiego dziennika "Het Belang van Limburg" środkowy pomocnik po podpisaniu wieloletniego kontraktu z "The Citizens" zostanie wypożyczony do partnersiej drużyny Lommel United.Krastev w tym sezonie ma na koncie 7 meczów w bułgarskiej ekstraklasie i zanotował asystę.

29.06.2020
Obrońca Lokomotiwu Moskwa, Maciej Rybus, przyznał, że jest zadowolony z dwóch pierwszych meczów, które jego drużyna rozegrała po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. więcej
29.06.2020
Napastnik Realu Madryt - Karim Benzema we wczorajszym meczu z Espanyolem popisał się świetną asystą przy golu Casemiro. Snajper Królewskich przyznał jednak, że dla niego najważniejsze jest zwycięstwo całego zespolu, a nie indywidualne osiągnięcia. więcej
29.06.2020
- Myślę, że każdy punkt jest cenny i dzisiaj pokazaliśmy charakter. Doprowadziliśmy do remisu z dobrym przeciwnikiem, z którym bijemy się w tabeli o te same pozycje, dlatego traktuję ten punkt na plus - przyznał zawodnik Śląska, Kamil Dankowski po zremisowanym meczu z Lechem Poznań- Zawsze chcielibyśmy grać na zero z tyłu, ale jak się nie udało, to bierzemy się w garść i każdy wspiera siebie nawzajem - dodał. więcej
29.06.2020
Obrońca Legii Warszawa - William Remy jest łączony z przenosinami do kazachskiej Astany.Remy aktualnie nie walczy wraz z Legią o tytuł mistrzowski z powodu urazu, przez który nie może trenować wraz z resztą drużyny. więcej
29.06.2020
Dwight McNeil w letnim okienku transferowym może zostać następcą Leroya Sane w Manchesterze City - poinformowały angielskie media.McNeil w bieżącym sezonie występował w barwach Burnley, gdzie zanotował 33 meczów, w których strzelił dwa gole i zaliczył sześć asyst. więcej