Championship: Leeds United lepsze od Huddersfield Town, grali Polacy

Leeds United pokonało na wyjeździe Huddersfield Town 2:0 (0:0) w sobotnim meczu 20. kolejki Championship.Na Kirklees Stadium goście objęli prowadzenie w 50.

minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Egzijan Alioski. W 78. minucie swoją przewagę przyjezdni powiększyli natomiast dzięki trafieniu Pablo Hernandez, przy którym asystował Jack Harrison.Mecz w wyjściowej jedenastce zespołu "The Peacocks" rozpoczął Mateusz Klich, który przebywał na boisku do 84. minuty i zanotował 20. mecz w trwających rozgrywkach. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Polak został ukarany żółtą kartką.Całe spotkanie w barwach "The Terriers" rozegrał z kolei Kamil Grabara. Dla bramkarza był to 19. ligowy występ w tym sezonie.Podopieczni Marcelo Bielsy są liderem zaplecza Premier League i mają na koncie 43 punkty. Zespół Danny'ego Cowleya z dorobkiem 18 "oczek" plasuje się na 19. pozycji.* * * * * * Huddersfield Town - Leeds United 0:2 (0:0)Bramki: Alioski 50, Hernandez 78.

23.01.2020
Kolumbijczyk Yeimar Gomez Andrade zostanie nowym zawodnikiem Seattle Sounders - poinformowali aktualni mistrzowie Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie. więcej
23.01.2020
Lennart Czyborra został zawodnikiem Atalanty Bergamo - poinformował klub z Lombardi na swojej oficjalnej stronie. 20-letni lewy obrońca dołączył do ekipy z północy Włoch z holenderskiego Heraclesu Almelo, gdzie zaliczył w sumie 45 spotkań, w których strzelił dwa gole. więcej
23.01.2020
Antoine Griezmann zdobył dwa gole, dzięki którym FC Barcelona pokonała na wyjeździe UD Ibiza 2:1 (0:1) w spotkaniu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Króla.Na murawie kameralnego Estadio Municipal de Can Misses sensacyjne prowadzenie do przerwy znacznie niżej notowanym gospodarzom zapewnił płaskim strzałem przy słupku Josep Caballe. więcej
23.01.2020
Trener Barcelony Quique Setien jest świadomy ciężkiej pracy jaka czeka jego podopiecznych po wymęczonej wygranej na wyjeździe z UD Ibiza 2:1 (0:1) w spotkaniu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Króla. więcej
23.01.2020
Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer nie krył rozczarowania po przegranej u siebie z Burnley FC 0:2 (0:1) w spotkaniu 24. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. więcej