Championship: Remis Ipswich Town, trzecia z rzędu porażka Forest, grali Białkowski i Perquis

Piłkarze Ipswich Town zremisowali u siebie z Rotherham United 2:2 (1:1) w sobotnim spotkaniu 15. kolejki rozgrywek Championship.

Na Portman Road między słupkami gospodarzy zagrał Bartosz Białkowski.

Polskiego bramkarza dwukrotnie zaskoczył Walijczyk Danny Ward. Bramki dla miejscowych zdobyli Freddie Sears oraz Irlandczyk David McGoldrick.

"Traktorzyści" po szóstym podziale punktów w tym sezonie są na piętnastym miejscu w tabeli. "The Millers" natomiast zremisowali po raz czwarty w bieżących rozgrywkach i zamykają klasyfikację.

Trzeciej z rzędu porażki doznali Nottingham Forest. Dwukrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy z Damienem Perquisem w podstawowym składzie ulegli na wyjeździe Reading FC 0:2.

Na Madejski Stadium do siatki przyjezdnych trafili Jamajczyk Garath McCleary oraz po zmianie stron Walijczyk Chris Gunter. Ekipa z City Ground po ósmej w sezonie przegranej są dopiero na dwudziestej lokacie w tabeli. "The Royals" natomiast po siódmym zwycięstwie przesunęli się na piątą pozycję w klasyfikacji.

* * * * * *
Ipswich Town - Rotherham United 2:2 (1:1)
Bramki: Sears 3, McGoldrick 90+4 - Ward 7, 48.

Reading FC - Nottingham Forest 2:0 (1:0)
Bramki: McCleary 10, Gunter 62.

29.06.2020
Obrońca Lokomotiwu Moskwa, Maciej Rybus, przyznał, że jest zadowolony z dwóch pierwszych meczów, które jego drużyna rozegrała po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. więcej
29.06.2020
Napastnik Realu Madryt - Karim Benzema we wczorajszym meczu z Espanyolem popisał się świetną asystą przy golu Casemiro. Snajper Królewskich przyznał jednak, że dla niego najważniejsze jest zwycięstwo całego zespolu, a nie indywidualne osiągnięcia. więcej
29.06.2020
- Myślę, że każdy punkt jest cenny i dzisiaj pokazaliśmy charakter. Doprowadziliśmy do remisu z dobrym przeciwnikiem, z którym bijemy się w tabeli o te same pozycje, dlatego traktuję ten punkt na plus - przyznał zawodnik Śląska, Kamil Dankowski po zremisowanym meczu z Lechem Poznań- Zawsze chcielibyśmy grać na zero z tyłu, ale jak się nie udało, to bierzemy się w garść i każdy wspiera siebie nawzajem - dodał. więcej
29.06.2020
Obrońca Legii Warszawa - William Remy jest łączony z przenosinami do kazachskiej Astany.Remy aktualnie nie walczy wraz z Legią o tytuł mistrzowski z powodu urazu, przez który nie może trenować wraz z resztą drużyny. więcej
29.06.2020
Dwight McNeil w letnim okienku transferowym może zostać następcą Leroya Sane w Manchesterze City - poinformowały angielskie media.McNeil w bieżącym sezonie występował w barwach Burnley, gdzie zanotował 33 meczów, w których strzelił dwa gole i zaliczył sześć asyst. więcej