Czechy przegrały w Pradze z Brazylią, dwa decydujące gole Gabriela Jesusa

Czechy przegrały u siebie z Brazylią 1:3 (1:0) w towarzyskim meczu rozegranym we wtorek w Pradze. Na Sinobo Stadium prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił uderzeniem z dystansu David Pavelka.

Cztery minuty po zmianie stron wyrównał po błędzie defensywy rywali Roberto Firmino. Losy konfrontacji rozstrzygnął w końcówce Gabriel Jesus. Napastnik Manchesteru City w niespełna siedem minut dwukrotnie wykańczał skutecznie popisowo wyprowadzone kontrataki "Canarinhos", umieszczając piłkę dwa razy pod poprzeczką golkipera Czech. Pięciokrotni mistrzowie świata przygotowują się do Copa America 2019, które organizowane będą w Kraju Kawy. Oprócz zespołów z Ameryki Południowej gościnnie wystąpią w tym turnieju Japonia i Katar. * * * * * *Wyniki wieczornych towarzyskich spotkań: Algieria - Tunezja 1:0 (0:0)Bramka: Bounedjah 70-karny. Czechy - Brazylia 1:3 (1:0) Bramki: Pavelka 17 - Firmino 49, Gabriel Jesus 83, 90.

13.11.2019
Chicago Fire w oficjalnym komunikacie poinformowało o zakończeniu współpracy z trenerem Veljko Paunovicem. Klub rozpoczął poszukiwania jego następcy. Serb rozpoczął pracę w zespole z MLS w 2015 roku. więcej
13.11.2019
Bernardo Silva został zawieszony na jeden mecz - poinformowano na oficjalnej stronie Manchesteru Cit. To kara za wpis o charakterze rasistowskim na Twitterze.Zawodnik mistrzów Anglii zamieścił wpis, który miał być żartem. więcej
13.11.2019
Jakub Rzeźniczak, który ostatnio przebywał w szpitalu, opuścił już placówkę medyczną - poinformowała oficjalnie Wisła Płock. Obrońca czuje się coraz lepiej. więcej
13.11.2019
Mattias Gestranius z Finlandii będzie głównym arbitrem meczu Izrael - Polska, który zostanie rozegrany 16 listopada w ramach przyszłorocznych eliminacji mistrzostw Europy. więcej
13.11.2019
UEFA poinformowała, że Szymon Marciniak poprowadzi spotkanie eliminacji przyszłorocznych mistrzostw Europy Irlandia Północna - Holandia.Jego asystentami będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a na sędziego technicznego został wytypowany Tomasz Musiał. więcej