Dani Aquino nie zagra przez dwa miesiące

Piast Gliwice poinformował, że Dani Aquino przejdzie zabieg chirurgiczny uszkodzonej pachwiny. Napastnika czeka około ośmiu tygodni przerwy od treningów.Hiszpan dołączył do mistrza Polski przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020.

Urazu nabawił się już w pierwszej ligowej kolejce w meczu z Lechem Poznań. 29-latek po jednym ze starć długo leżał na murawie, ale ostatecznie dokończył spotkanie.Okazało się jednak, że kontuzja pachwiny jest poważniejsza. Napastnika czeka zabieg, a potem około dwumiesięczna przerwa.- Serie badań i kontroli lekarskich wykazały, że Dani ma tzw. pachwinę sportowca. Potrzebny jest zabieg, który zostanie przeprowadzony w Barcelonie przez jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Jeszcze w Hiszpanii rozpocznie rehabilitację, a następnie wróci do Gliwic, gdzie będziemy kontynuować leczenie - powiedział Grzegorz Biliński, fizjoterapeuta Piasta Gliwice, cytowany na oficjalnej stronie klubu.(za piast-gliwice.eu).

26.01.2020
Manchester City pokonał u siebie Fulham Londyn 4:0 (2:0) w pierwszym niedzielnym meczu IV rundy rozgrywek o Puchar Anglii.Na Etihad Stadium goście już od szóstej minuty musieli grać w osłabieniu, bowiem za faul taktyczny ukarany został Tim Ream. więcej
26.01.2020
Hugo Vallejo dokończy sezon jako zawodnik Deportivo La Coruńa - poinformował Real Madryt na swojej oficjalnej stronie. Zaledwie 19-letni skrzydłowy dołączył do ekipy z Galicji na zasadzie wypożyczenia z "Królewskich". więcej
26.01.2020
Zagłębie Lubin uległo Drita Gnjilane 0:1 (0:1) w niedzielnym towarzyskim spotkaniu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji.Zwycięskiego gola zespół z Kosowa zdobył w pierwszej połowie, kiedy to rywale wykorzystali sytuację sam na sam z Konradem Forencem. więcej