Donny van de Beek zostanie na kolejny sezon w Ajaksie

Donny van de Beek zostanie na kolejny sezon w Ajaksie Amsterdam - informuje hiszpański dziennik "AS". 22-letni reprezentant Holandii, którym interesował się Real Madryt, zdobył w minionym sezonie siedemnaście bramek.

- Sądzę, że zostanie z nami. Tak powiedział mi Marc Overmars - wyznał trener Erik Ten Hag, powołując się na słowa dyrektora sportowego aktualnych mistrzów Eredivisie. "Królewscy" byli skłonni wydać 50 mln euro na ewentualny transfer van de Beeka, ale czterokrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy żądają przynajmniej 65 mln euro. Pozyskanie Edena Hazarda, Luki Jovica, Ferlanda Mendy'ego, Rodrygo Goesa oraz Edera Militao kosztowało "Los Blancos" tego lata już 300 mln euro.

26.01.2020
LeBron James w sobotę wyprzedził Kobe Bryanta na liście najlepiej punktujących w historii NBA. Jego Los Angeles Lakers przegrali jednak na wyjeździe z Philadelphia 76ers 91:108. więcej
25.01.2020
Sevilla FC pokonała Granada CF 2:0 (2:0) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom derbów Andaluzji zapewnił po jedenastu minutach gry uderzeniem głową Luuk de Jong. więcej
25.01.2020
Decyzją sztabu medycznego Wojciech Golla z powodu kontuzji opuści w niedzielę zgrupowanie Śląska Wrocław w Ayia Napie - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
25.01.2020
Wisła Kraków pokonała FK Vożdovac 1:0 w sobotnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. Zwycięskiego gola dla "Białej Gwiazdy" strzelił kwadrans po przerwie Aleksander Buksa. więcej
25.01.2020
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Villarreal CF 1:2 (0:1) w trzecim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Mendizorrotza prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił strzałem z bliska Kolumbijczyk Carlos Bacca, któremu precyzyjnie zagrał w pole karne Moi Gomez. więcej