Ekwador pokonał Boliwię w meczu towarzyskim

Ekwador wygrał z Boliwią 3:0 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Alejandro Serrano Aguilar w Cuence.Gospodarze pierwszego gola strzelili tuż po przerwie za sprawą Michaela Estrady Martineza.

Prowadzenie Ekwadoru podwyższył Junior Sornoza, wykorzystując rzut karny w 72. minucie.Wynik na 3:0 ustalił Gonzalo Plata cztery minuty przed zakończeniem meczu.W 15 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami Boliwijczycy wygrali tylko raz.* * * * * *Ekwador - Boliwia 3:0 (0:0)Bramki: Estrada Martinez 49, Sornoza 72-karny, Plata 86.

15.09.2019
AFC Bournemouth pokonało u siebie Everton FC 3:1 (1:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 5. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.Na Vitality Stadium prowadzenie gospodarzom zapewnił strzałem głową z bliska Callum Wilson. więcej
15.09.2019
Pogoń Szczecin pokonała przed własną publicznością Łódzki Klub Sportowy 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy."Portowcy" dzięki piątej wygranej w sezonie awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
15.09.2019
PGG ROW Rybnik wygrał u siebie z Arged Malesa TŻ Ostrovią 49:41 w rewanżowym meczu finałowym rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej. "Rekiny" odrobiły w ten sposób z nawiązką straty z pierwszej konfrontacji (44:46) i awansowały do PGE Ekstraligi. więcej
15.09.2019
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Sevilla FC 0:1 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Mendizorrotza losy konfrontacji rozstrzygnął osiem minut przed przerwą Joan Jordan, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. więcej
15.09.2019
Norbert Balogh został nowym zawodnikiem Hull City AFC - poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie. 23-letni skrzydłowy reprezentacji Węgier parafował z popularnymi "Tygrysami" roczną umowę z możliwością jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. więcej