El. Euro 2020: Pewna wygrana Kazachstanu z San Marino

Kazachstan wygrał u siebie z San Marino 4:0 (1:0) w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2020. Dla gospodarzy to druga wygrana w czwartym spotkaniu.W pierwszej połowie na Astana Arena Kazachowie mimo ogromnej przewagi strzelili tylko jednego gola.

Tuż przed przerwą skuteczny strzał oddał Islambek Kuat.Gospodarze skuteczniejsi byli w drugiej części meczu. W ciągu trzech minut bramki zdobyli Maxim Fedin i Gafurzhan Suyumbayev. Wynik spotkania na 4:0 ustalił natomiast w 79. minucie Bauyrzhan Islamkhan.Poza Fedinem pozostali strzelcy goli na co dzień są zawodnikami Kajratu Ałmaty.W tabeli grupy 4 Kazachstan jest trzeci z dorobkiem 6 punktów. Natomiast San Marino zajmuje ostatnie, szóste miejsce bez zdobyczy punktowej.Sędzią tego spotkania był Polak, Bartosz Frankowski.* * * * *Kazachstan - San Marino 4:0 (1:0)Bramki: Kuat 45+1, Fedin 62, Suyumbayev 65, Islamkhan 79.

19.11.2019
Zbliża się koniec ery Mauricio Pochettino w Tottenhamie Hotspur. Już nie jest zadawane pytanie, czy argentyński menedżer rozstanie się z "kogutami", tylko kiedy to nastąpi? - donosi "Daily Mail". więcej
19.11.2019
Boston Celtics wygrali 11 mecz w tym sezonie NBA. W poniedziałkowym spotkaniu pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 99:85. Celtowie ostatnio przegrali na wyjeździe z Sacramento Kings. więcej
18.11.2019
Irlandią zremisowała u siebie z Danią 1:1 (0:0), a Gibraltar przegrał na własnym boisku ze Szwajcarią 1:6 (0:1) w meczach 10. kolejki grupy D eliminacji Euro 2020. więcej
18.11.2019
Reprezentacja Urugwaju zremisowała z Argentyną 2:2 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Bloomfield Stadium w Tel-Avivie. Urugwajczycy objęli prowadzenie w 34. więcej
18.11.2019
Stacja radiowa "Cadena Cope" poinformowała, że Luis Enrique ma wrócić do reprezentacji Hiszpanii. Selekcjoner miałby poprowadzić "La Rioja" w mistrzostwach Europy 2020. więcej