Eliminacje LE: Rangers FC przypieczętowało awans do czwartej rundy, zagra z Legią

Zawodnicy Rangers FC pokonali u siebie FC Midtjylland 3:1 (2:0) w rewanżowym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy i awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

Na Ibrox Stadium dwa gole dla ekipy "The Gers" strzelił Alfredo Morelos. Reprezentant Kolumbii po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 14. minucie, kiedy dzięki dośrodkowaniu Sheyia Ojo skutecznie trafił w prawy dolny róg bramki. Jeszcze przed przerwą prowadzenie gospodarzy powiększył Ojo, który dzięki podaniu autorstwa Morelosa zdołał pokonać golkipera rywali. Kolumbijczyk w 49. minucie popisał się efektownym uderzeniem z woleja i nie dał szans na obronę Jesperowi Hansenowi. Jedynego gola dla FC Midtjylland strzelił w 72. minucie Evander, a przy tym trafieniu asystował Awer Mabil.Podopieczni Stevena Gerrarda pokonali Duńczyków 7:3 w dwumeczu i zameldowali się w czwartej rundzie. Tam zmierzą się z jedynym polskim klubem grającym obecnie w europejskich pucharach - Legią Warszawa. * * * * * * *Rangers FC - FC Midtjylland 3:1 (2:0)Bramki: Morelos 14, 49, Ojo 49 - Evander 72. Pierwszy mecz: 4:2. Awans: Rangers FC.

16.09.2019
Sandro Tonali znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. Utalentowanego środkowego pomocnika Brescii Calcio obserwowali w niedziele wysłannicy Manchesteru United - donosi serwis "calciomercato. więcej
16.09.2019
Dallas Mavericks w wyjątkowy sposób zamierzają uhonorować Dirka Nowitzkiego. Na parkiecie hali klubu z Teksasu ma pojawić się logo z sylwetką Niemca podczas jego charakterystycznego rzutu z odskokiem do tyłu. więcej
16.09.2019
Juventus Turyn będzie chciał wzmocnić swoją linię pomocy w styczniowym okienku transferowym. "Bianconeri" przygotowują ofertę za Isco z Realu Madryt - donosi serwis "calciomercato. więcej
16.09.2019
Arsenal FC zremisował na wyjeździe z Watford FC 2:2, choć do przerwy miał dwa gole przewagi. Granit Xhaka, środkowy pomocnik "Kanonierów", powiedział, że jego zespół w drugiej połowie był zbyt przestraszony. więcej
16.09.2019
Watford FC odrobił dwubramkową stratę w drugiej połowie i zremisował u siebie z Arsenalem 2:2 w niedzielnym meczu Premier League. Quique Sanchez Flores, który powrócił do prowadzenia drużyny "Szerszeni", nie krył radości po zdobyciu jednego punktu. więcej