FC Barcelona rozbiła SSC Napoli w meczu towarzyskim, występ Zielińskiego

FC Barcelona pokonała SSC Napoli 4:0 (0:0) w ramach towarzyskiego spotkania rozegranego na Ann Arbor w Michigan.Dla ekipy "Blaugrany" dwa gole strzelił w tym spotkaniu Luis Suarez.

Urugwajczyk po raz pierwszy trafił do siatki rywali tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, z kolei drugie trafienie zanotował na swoim koncie w 58. minucie. Dla Katalończyków w 56. minucie bramkę zdobył też nowy piłkarz, Antoine Griezmann, przy któego trafieniu asystował Jordi Alba. Wynik starcia na 4:0 ustalił w 63. minucie Ousmane Dembele. Mecz na ławce rezerwowych neapolitańskiego klubu rozpoczęło dwóch reprezentantów Polski - Arkadiusz Milik, który nie pojawił się na placu gry oraz Piotr Zieliński. Pomocnik zameldował się na murawie w 46. minucie, zmieniając Elifa Elmasa.* * * * * *FC Barcelona - SSC Napoli 4:0 (0:0)Bramki: Suarez 48, 58, Griezmann 56, Dembele 63.

26.01.2020
LeBron James w sobotę wyprzedził Kobe Bryanta na liście najlepiej punktujących w historii NBA. Jego Los Angeles Lakers przegrali jednak na wyjeździe z Philadelphia 76ers 91:108. więcej
25.01.2020
Sevilla FC pokonała Granada CF 2:0 (2:0) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom derbów Andaluzji zapewnił po jedenastu minutach gry uderzeniem głową Luuk de Jong. więcej
25.01.2020
Decyzją sztabu medycznego Wojciech Golla z powodu kontuzji opuści w niedzielę zgrupowanie Śląska Wrocław w Ayia Napie - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
25.01.2020
Wisła Kraków pokonała FK Vożdovac 1:0 w sobotnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. Zwycięskiego gola dla "Białej Gwiazdy" strzelił kwadrans po przerwie Aleksander Buksa. więcej
25.01.2020
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Villarreal CF 1:2 (0:1) w trzecim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Mendizorrotza prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił strzałem z bliska Kolumbijczyk Carlos Bacca, któremu precyzyjnie zagrał w pole karne Moi Gomez. więcej