Hazard kontuzjowany, nie zagra w pierwszym ligowym meczu

Real Madryt poinformował oficjalnie, że Eden Hazard zmaga się z urazem prawej łydki. Nie wiadomo jak długo pomocnik będzie musiał pauzować.Belga zabraknie w pierwszym ligowym meczu z Celtą Vigo.

Zatem na debiut Hazard będzie musiał jeszcze poczekać.Ofensywny pomocnik trafił do "Królewskich" w letnim oknie transferowym z Chelsea FC.To kolejny ważny zawodnik Realu, który na starcie sezonu zmaga się z urazem. Wcześniej poważnego urazu doznał Marco Asensio, który do gry wróci dopiero w 2020 roku.

17.09.2019
Piłkarze SSC Napoli wygrali u siebie z broniącym trofeum Liverpool FC 2:0 (0:0) w meczu inauguracyjnej kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów. Na Stadio San Paolo spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych rozpoczęli Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. więcej
17.09.2019
Ajax Amsterdam rozbił u siebie Lille OSC 3:0 (1:0) w meczu inauguracyjnej kolejki grupy H rozgrywek Ligi Mistrzów. Na Johan Cruijff Arena prowadzenie półfinalistom poprzedniej edycji zapewnił po osiemnastu minutach gry strzałem głową z bliska Quincy Promes. więcej
17.09.2019
- Szybko zwróciłem uwagę, że w Gorzowie żużel ma szczególne miejsce. Od pierwszej chwili zostałem bardzo ciepło przyjęty - wyznał Marek Grzyb w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali. więcej
17.09.2019
Olympique Lyon zremisował u siebie z Zenitem Sankt Petersburg 1:1 (0:1) w pierwszym wtorkowym meczu inauguracyjnej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Mistrzów. Ekipa znad Newy prowadziła do przerwy po trafieniu w sytuacji sam na sam Sardara Azmouna. więcej
17.09.2019
Szymon Woźniak zostaje w Stali Gorzów - poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Dla wychowanka Polonii Bydgoszcz będzie to już trzeci sezon spędzony w Grodzie nad Wartą. więcej